انتقاد از پرشین اسکریپ

amirrahimi69

کاربر عضو
با سلام خدمت کاربران پرشین اسکریپ و جناب آقای مجیدی پور گرامی @Mohammad

آقای مجیدی پور عزیز من تا حالا به چندین مورد برخورد کردم که یه افزونه یا قالب توی سایت پرشین اسکریپ مربوط میشه به سال ها قبل اما توی تالار پرشین اسکریپ جدیدترین نسخه رو قرار داده اید ، آخرین موردی که برخورد کردم و یادم هست ، قالب Be و قالب good news هستش که نسخه اون ها که توی سایت گذاشته اید مربوط میشه به سال 91 :66:

اما توی تالار پرشین اسکریپ جدید ترین نسخه فارسی شده وجود داره .

شاید کسی عضو تالار نباشه و نخواد عضو تالار شه تا لینک ها براش فعال شه .

:45: :45: :45: :45:

موفق و سربلند باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

wallfa

کاربر عضو
بلاخره این هم یک سیاست جذب مخاطب هست ، و کار ایشون هم کار درستی است . 

amirrahimi69

کاربر عضو
آخه صورت  خوبی نداره

طرف میاد تو سایت اصلی پرشین اسکریپ و میبینه این افزونه یا قالب مربوط میشه با 17 سال پیش دیگه کلا توی سایت نمونه که بخواد بگرده و بره توی تالار و یا جاهای مختلف رو ببینه

به نظر من باید توی همون سایت اصلی به روز ترین نرم افزار ها قرار داده بشه و اگه کسی خواست دانلود کنه عضو بشه و دسترسی بهش داده بشه ، که به نظر من جذب فقط کاربر الکی با یه ایمیل الکی هیچ ارزشی نداره ، به نظر من جذب کاربر وفادار ارزش داره ، پرشین اسکریپ به این معروفه که هرچه رو که بخوای توی دسته بندی مناسب و دانلود راحت قرار داره ، بخوای یه ذره کارو واسه کاربر سخت کنی سایت های مشابه زیادی هستند که همین فایل دانلودی شما که توی سایت شما باید بری ثبت نام کنی و ایمیل تایید کنی ، خیلی راحت و بی دردسر ارائه می دن ،

به نظر من همین منوال خیلی خوبه ولی نرم افزار های سایت اصلی باید به روز شه ، به نظر من اینطوری پرشین اسکریپ 100 درصد جذب کاربرش کم میشه و نزول میکنه . هنر جذب کاربر نیست ، وفادار کردن کاربره .

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

متاسفانه دلیل این عدم بروزرسانی ها در سایت اصلی بداخلاقی برخی همرده های پرشین اسکریپت هستش که مطلب رو به سرعت با همون ساختار نوشته کپی پیست می کنند و تازه طلبکار میشند این رو هم اضافه کنیم که برخی همون فایلها را به سرعت برای فروش بر می دارند و تازه از ما شاکی هم میشند . هر کسی طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

قرار نیست انجمن فدای سایت اصلی و سایت اصلی فدای انجمن بشه ضمن اینکه سایت اصلی نوشته شده پرشین اسکریپ نه پرشین قالب یا پرشین افزونه و دوستان سعی دارند هویت اسکریپی سایت حفظ بشه ضمن اینکه این انجمن پشتیبانی ووکامرس فارسی هم هست و قالب ها و افزونه های مرتبط زیادی برای سایت ووکامرس فارسی هم به اینجا لینک میشه .

پس قبول کنید نمیشه هر چند دوستان در صفحه اصلی بخشی برای مطالب تازه انتشار یافته انجمن اختصاص دادند

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سپاس از انتقاد شما

مهمترین نکته (در کنار ذکر نظرات دوستان که درست بود در این باره) اینه که قالب های جدیدی که در تالار قرار میگیره توسط اعضای انجمن هست نه مدیران.

سعی بر این هست این مورد رو پوشش بدیم. ممنونم

بالا