اپ لود مدیا ویکی؟؟؟؟؟

pooya_d

تازه وارد
چطوری می تونم نرم افزار مدیا ویکی را روی سایت گیگ فا اپ لود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

می خوام یک ویکی بسازم

تو رو خدا یکی کمک کنه!!!

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

خود سایت گیگفا سیستم فست آپلود این اسکریپت رو گذاشته.....به صفحه ی زیر برید...

کد:
http://up5.gigfa.com/gigfa/
موفق باشید...

pooya_d

تازه وارد
من اینو که شما گفته بودین اپ لود کردم ولی حالا بلد نیستم چطوری استفاده کنم

من یه کاربر مبتدی ام که می خوام یک ویکی بسازم اول رو گیگ فا بعد هم کامل

چیز هایی هم که بلدم php است و mysql لطفا کمکم کنید

با تشکر

mahdiali35

کاربر عضو
درود و خسته نباشید....

دوست من لطفا صبور باشید.......بعد از این که پارت های مدیا ویکی به هاست شما منتقل شد شما باید به فایل منیجر برید و اون ها رو اکسترکت کنین بعد هم آدرس سایتتون رو وارد کنین و سیستم نصب به صورت اتوماتیک اجرا میشه بعد هم اطلاعات دیتابیس و.....

شما کدوم قسمت رو مشگل دارید؟؟؟؟

pooya_d

تازه وارد
سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

من همان طور که گفته بودید ان ها را ان زیپ کرده و سپس به تنظیمات ان در خود دامین رفتم اما من در بعضی قسمت های ان مشکل دارم مثلا نمی دانم که منظور از دیتا بیس کدام دیتا بیس است و در کجای کنترل پنل قرار گرفته و نمی دانم باید برای گزینه های

db host

db name

db username

db password

چه وارد کنم

همچنین فرق

• MySQL 4.1/5.0 binary
  • MySQL 4.1/5.0 UTF-8
  • MySQL 4.0 backwards-compatible UTF-8

در چیست؟

superuser accunt چیست؟

با تشکر

mahdiali35

کاربر عضو
در هنگام ثبت نام در گیگفه یه فایل بهتون میده که اطلاعات اکانت دیتابیس و....در اون هست...

شما باید به ویستا پنل خود برید...

کد:
http://cpanel.gigfa.com/
به بخش دیتابیس ها ( databaces ) برید و یک دیتابیس بسازید به هر نامی توجه داشته باشید که نام کاربری شما به اول نام دیتیبیس اضافه میشه نثلا اگه به نام wiki بسازید و نام کاربری شما به نام gigfa_12345

fاشه اسم دیتابیس شما gigfa_12345_wiki میشه.......این شد اسم دیتابیس و اطلاعات db host و db username و db password هم در ستون سمت چپ ویستا پنلتون و اون فایل موجوده.....

pooya_d

تازه وارد
با سلام و درود

ببخشید یک سوال دیگر من ویکی را نصب کردم حالا این پیغام می اید چه کار کنم؟

To complete the installation, move config/LocalSettings.php to the parent directory.

mahdiali35

کاربر عضو
درود و خسته نباشید.........

فایل config/LocalSettings.php رو به پوشه ی اصلی سایت انتقال بدید به پوشه ی htdocs

موفق باشید......

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

اون جوری که مشخصه باید در پوشه ی config باشه.....

وقتی عملیات نصب تموم میشه یه پنجره ی دانلود باز میشه که همون فایل LocalSettings.php هست این فایل پیکره بندی سیستم هست که شما باید اون رو دانلود کنید و در پوشه ای که ویکی رو نصب کردید انتقال بدید.......اگر دانلود نکردید عملیات نصب رو یک بار دیگه تکرار کنید...

بالا