ایجاد شناسنامه محصول

fido

تازه وارد
سلام 

من به این نیاز دارم که کاربرا بعد از اینکه محصولی را خریداری کردند، هر مشتری میتونه یک یا بیشتر محصول داشته باشه ! هر محصول توسط اطلاعاتی مثل سریال، محل نصب ، تاریخ نصب و ..... تو شناسنامش قرار میگیره!!! بعد اگر تعمیرات بعدی طی ماهها یا سالهای بعد روی اون دستگاه انجام شد باید تو سوابق این شماره قابل روئیت باشه که توسط کارشناس ما پر میشه! و هر مشتری از طریق شناسنامه دستگاهش به یک سری فایلهای خاص دسترسی پیدا میکنه که مربوط به او شماره سریاله! مثل برگه گارانتی یا ...! و کلیه مشتریان که محصول رجیستر کردن به یک سری صفحات کلی مثل اموزش، یا دانلود نرم افزار هم دسترسی پیدا میکنن

میشه راهنمایی کنین اینو چوری میتونم انجام بدم.. میدونم چیزه اماده ای برای این کار نیست ولی نمدونم برای کدنویسیش باید از کجا شروع کنم 

لطفا کامل راهنمایی کنین

پیشاپیش ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما برای اینکار نیازمند دانش تحت ویندوز یا لینوکس و تحت وب توامان دارید. {علت این حرفم اینه که نیازه شما نرم افزار تحت ویندوز یا لینوکسی داشته باشید که قابلیت اتصال به وب سرور رو داشته باشه که تمام این خواسته ها هم در وب سایتتون لحاظ بشه هم در رایانه ، چون این قضیه یه انبار داری و حسابرسی رو در بر میگیره ، تا در صورت از بین رفتن یکی از دو حالت  دسترسی به اون یکی در کوتاه ترین زمان ممکن باشه .}

پس بهتره یه جستجو بزنید تا شرکتهای معتبری که قادرند و تیم برنامه نویسی دارند براتون انجام بدن یا از برنامه های آمادشون استفاده کنید.

در صورتی که نیازتون فقط سمت سرور هست و دانش برنامه نویسی دارید کافیه مستندات افزونه نویسی برنامه یا CMS مورد نظرتون رو در گیت هاب بررسی کنید و طبق اون افزونه بنویسید .

موفق باشید

fido

تازه وارد
اگر صرفا بخوام این افزونه رو با وردپرس بنویسم باید دانش افزونه نویسی داشته باشم ؟؟؟

میتونید راهنمایی کنید یا کتاب یا رفرنس خوب معرفی کنید؟؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

دانش افزونه نویسی یعنی اینکه شما تسلط به html - css - php - java توامان یا تقریبی داشته باشید . باقی قضیه برنامه نویسی رو باید از مستندات افزونه نویسی ووکامرس یا وردپرس در گیت هاب استفاده کنید . اگر تسلط ندارید می تونید از از این سایت آموزشهای لازم رو یاد بگیرید یا از نمونه فارسی این سایت که جستجو کنید پیداش می کنید . یا اینکه درخواست بدید تو انجمن ببینید کسی اینکار رایگان یا پولی براتون انجام میده یا خیر .

موفق باشید

بالا