ایجاد فروشگاه جهانی با ووکامرس

engineer.farzaneh

تازه وارد
سلام روز بخیر من میخوام فروشگاهی راه اندازی کنم که جهانی باشه یعنی کسی که تو اروپا یا جای دیگه هستش از سایت خرید کنه ممکنه راهنمایی کنید؟ برای فروشگاه ایران مراحل رو میدونم که بعد از راه اندازی فروشگاه باید مراحل e-namad رو طی کنم و بعد دریافت درگاه ولی برای اروپا رو شرایط رو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس از شما

amin_b1993

کاربر عضو
سلام من هم همین مشکل رو دارم
یک سایت 3 زبانه دارم که درگاه بانک های ایرانی اوکی شدن

ولی برای زبان های انگلیسی و عربی نمیدونم چیکار باید بکنم
به خصوص اینکه الان پی پال به شدت ایران رو تحریم کرده و کسی رو هم ندارم که خارج از ایران برام حساب پی پال باز کنه
کسی درگاه واسط ایرانی برای این کار سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام روز بخیر من میخوام فروشگاهی راه اندازی کنم که جهانی باشه یعنی کسی که تو اروپا یا جای دیگه هستش از سایت خرید کنه ممکنه راهنمایی کنید؟ برای فروشگاه ایران مراحل رو میدونم که بعد از راه اندازی فروشگاه باید مراحل e-namad رو طی کنم و بعد دریافت درگاه ولی برای اروپا رو شرایط رو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس از شما

سلام من هم همین مشکل رو دارم
یک سایت 3 زبانه دارم که درگاه بانک های ایرانی اوکی شدن

ولی برای زبان های انگلیسی و عربی نمیدونم چیکار باید بکنم
به خصوص اینکه الان پی پال به شدت ایران رو تحریم کرده و کسی رو هم ندارم که خارج از ایران برام حساب پی پال باز کنه
کسی درگاه واسط ایرانی برای این کار سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای دریافت وجهتون میتونید از استفاده کنید. کاربر اول با کارت اعتباریش حسابش رو شارژ میکنه بعد از درگاه شما خرید میزنه.   دلارهای وب مانی تون رو هم میتونید با payment24 یا شرکت های دیگه به سادگی نقد کنید.

پلاگین درگاه وب مانی برای ووکامرس : 

---

از درگاه بیت کوین هم می تونید استفاده کنید که نسخه ایرانیش   هست.  کیف پول های مختلف خواهید داشت و میتونید محصولاتتون رو به دلار ، بیت کوین یا به ریال قیمت گذاری کنید. البته جیب با شما ریالی تسویه می کنه (نسبت به قیمت روز بیت کوین).

بالا