ایجاد وب سایت املاک اینترنتی فارسی با اسکریپت Real Estate Agency Portal

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sajjad_81

تازه وارد
با عرض سلام و درود

بعد از = یعنی بین ' '

یعنی دقیقا بجای root یوزرنیم رو واررد کنید

بین ' ' دوم که خالیه پسورد دیتابیس

و بین estate نام دیتابیس رو وارد کنید.

موفق باشید یا علی

rambod

تازه وارد
سلام

ممنون میشوم جهت شمسی کردن تقویم راهنمایی کنید

متشکرم

javadfc

تازه وارد
آقا من هم ارور 404 دارم

این مشکل چطور باید حل بشه

چرا کسی پاسخ گو نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عزیزم. شما لطف کن فایل htaccess رو به دقت آپلود کن تا مشکل رفع بشه

dolatkhah

تازه وارد
عزیزم. شما لطف کن فایل htaccess رو به دقت آپلود کن تا مشکل رفع بشه
سلام محمد جان . من این اسکریپت رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم . الان هم خوب کار میکنه ... فقط یه مشکلی دارم ...

وقتی مشخصات ملکی رو ثبت میکنم چه من چه مشاور و چه کاربر عادی ، عکسش بعد از آپلود ذخیره نمیشه ... و نشون داده نمیشه .. گم میشه ... یا یه چیزی تو همین مایه ها ... انگار فولدرش نیست .. 

پیغام روی عکس : missing a temporary folder

میشه بگی مشکل از کجاست؟ اکسس بدم بهت ؟ 

www.kishholder.ir

یه چیز دیگه ... چطوری میتونم صفحه اصلی رو با HTML ویرایش کنم ؟ 

منظورم اینه که میخواستم یه سری کد HTML بذارم تو صفحه اصلی ... نرم افزار ختاصی میخواد ؟ یا فایل خاصی رو باید پیدا کرده و بازش کنم ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dolatkhah

تازه وارد
p2w3v7lpmjh1.jpg

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قابلیت error reporting رو روی هاستت فعال کن تا بفهمی مشکل چیه

من حدس میزنم دسترسی ها مشکل داره

dolatkhah

تازه وارد
قابلیت error reporting رو روی هاستت فعال کن تا بفهمی مشکل چیه

من حدس میزنم دسترسی ها مشکل داره
متاسفانه بلد نیستم چطوری فعالش کنم ...

اگه منظورتون Error Log هستش ... بله  پیغام خطا توش دیدم و پیغامش هم اینه که عکس پیدا نشد ... یا موجود نیست ... بقیه شو متوجه نمیشم ... میشه فهمید علتش  چیه ؟

[Fri Apr 10 21:38:45 2015] [error] [client 93.110.123.64] File does not exist: /home/kishhold/public_html/404.shtml, referer:
[Fri Apr 10 21:38:45 2015] [error] [client 93.110.123.64] File does not exist: /home/kishhold/public_html/templates/bootstrap2-responsive/assets/img/badgets/\xd9\x88\xd8\xa7\xda\xaf\xd8\xb0\xd8\xa7\xd8\xb1 \xd8\xb4\xd8\xaf.png, referer:
[Fri Apr 10 21:38:41 2015] [error] [client 93.110.123.64] File does not exist: /home/kishhold/public_html/404.shtml, referer:
[Fri Apr 10 21:38:41 2015] [error] [client 93.110.123.64] File does not exist: /home/kishhold/public_html/templates/bootstrap2-responsive/assets/img/badgets/\xd9\x88\xd8\xa7\xda\xaf\xd8\xb0\xd8\xa7\xd8\xb1 \xd8\xb4\xd8\xaf.png, referer:
[Fri Apr 10 21:27:35 2015] [error] [client 93.110.123.64] File does not exist: /home/kishhold/public_html/404.shtml
[Fri Apr 10 21:27:35 2015] [error] [client 93.110.123.64] File does not exist: /home/kishhold/public_html/files/cakee.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر دوست من

اینجا رو ببین:

parsa98

تازه وارد
سلام.

دوستان من این اسکریپت رو نصب کردم، مشکلم باهاش اینه که املاک جدید رو که ثبت می کنی نا منظم میره بین مطالب و به عنوان اولین مطلب ثبت نمیشه.

چیکار کنم که پست جدید اولین پست قرار بگیره؟

dolatkhah

تازه وارد
دوستان کی میتونه  کمک کنه؟ من یا مشاور یا کاربر بعد از اینکه عکس ملک رو آپلود میکنیم گم میشه ... 

کی میتونه یه نگاه بندازه بهش یوزر پسورد هاست رو بدم .؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام.

دوستان من این اسکریپت رو نصب کردم، مشکلم باهاش اینه که املاک جدید رو که ثبت می کنی نا منظم میره بین مطالب و به عنوان اولین مطلب ثبت نمیشه.

چیکار کنم که پست جدید اولین پست قرار بگیره؟
اگر تنظیمات رو دستکاری نکرده باشی ، غیر ممکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

face-iran

تازه وارد
سلام خسته نباشید ما وقتی در این اسکریپت ملک ثبت میکنیم نمایش املاک در صفحه نخست بر اساس قدیم به جدید است چگونه کاری کنم که ملک های جدید اول بیاد و ملک های قدیمی بره صفحات دیگه ببیند الان  ملک های اولم تو صفحه اول هست ولی هر چی ملک جدید میزارم میره صفحات دیگه میخوام به صورت پیشفرض بر اساس جدید به قدیم بشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مهندس، لطفا قوانین رو بخون. ممنونم (پشت سر هم تاپیک نزنید)

در تنظیمات نمایش تنظیم کنید جدید به قدیم باشه

face-iran

تازه وارد
اصلا همچین گزینه ای نیستش میشه با عکس نشون بدید تشکر یکی هست که کاربر میکنه ولی من میخوام پیشفرض باشه

dolatkhah

تازه وارد
اصلا همچین گزینه ای نیستش میشه با عکس نشون بدید تشکر یکی هست که کاربر میکنه ولی من میخوام پیشفرض باشه
داداش سایت تو هم که عکس رو سیو نمیکنه ... منم همین مشکلو دارم ...  هیچ کدوم از فایل هات عکس نداره .. 

face-iran

تازه وارد
فایل های بنده همه عکس دارن چون عکس های ملک ها در ضمینه نیست بدون عکس قرار دادم وگرنه بنده با نسخه انگلیسی این اسکریپت هم کار کردم خودمم فارسی کرده بودم و هم در این نسخه و هم در نسخه انگلیسیش سالم هستن

webwe

تازه وارد
دوستان کسی این اسکریپت رو در شرایط واقعی تست کرده؟ منظور یک سایت املاک با بازدید کننده داشته؟

امنیت اش جطوره؟

آپدیت اش میاد>

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا