ایجاد چنین صفحه ای در وردپرس برای نمایش محصولات

jafar1374

کاربر عضو
سلام

من دو تا مبحث می خوام مطرح کنم که فکر کنم برای اطلاعات عمومی همه ما خوب باشه ...

1 - امکان داره تو وردپرس یه صفحه ای ایجاد کرد که وقتی محصول رو به عنوان یک مطلب اضافه می کنیم تو اون صفحه به این شکل نمایش داده بشه ؟

البته یک سابدومین به عنوان فروشگاه ایجاد کردم و با اوپن کارت فروشگاه راه انداحتم (فروشگاه کامل نیست هنوز) اما اگه اینجوری هم بشه بد نیست.

2 - ما بعد از راه اندازی یک فروشگاه 100% باید با یه شرکت پستی قرار داد ببندیم ! می گم حالا که تو پنلی که این شرکت ها به می دن ، همه چیز وجود داره ، اعم از اطلاعات محصول ، ارسال و .... و آخرشم باید مشتری بعد از دیدن فروشگاه ما و خرید باید به اونجا منتقل بشه ، چه نیازی به ایجاد فروشگاه هست ؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

آره جعفر جون میشه میتونی یه قالبی بزنی که صفحرو و پست هارو چند تایی کنار هم نشون بده مثل قالبای فروشگاهی

بعد بقیه چیزا هم که راحته مثلن باز کردن تبلیغ تو یه صفحه دیگه و ....

در مورد مطلب دئم هم که آره خو وقتی کسی از خودش محصولات رو ارسال نمیکنه و وابسته به جای دیگه هست نیاز نیست فروشگاه اونم با اپن کارت بزنه وفقط همون لینک به محصول و فرم سفارش کفایت میکنه

یه نمونه اینجارو ببین :

jafar1374

کاربر عضو
کسری می دونی ، من منظورم چیه ؟

الان این قالبی که دارم رو می خوام باشه صفحه اول وهم چی هم سرجاش باشه مثل همیشه پست هم بدم و برای محصولات یه دسته بندی درست کنم و اونی که گفتم تو مثلا دسته بندی همچین چیزی باشه ، مثلا پست هایی که برای محصولات می زنم بره تو دسته بندی منتها به اون شکلی که تو سایت بلا نشون دادم

حالا چجوری درست کنم ؟

kasraa

کاربر عضو
آره میشه

باید برای اون دسته بندی که میخوای ، براش یه قالب جدا تعریف کنی که تو انجمن آموزش دادم قبلن جستجو کن پیدا میکنی

حالا هر چی پست بدی تو اون موضوع میشه شبیه سایت فروشگاهی با یه قالب متفاوت از قالب اصلیت

اون قالبت رو هم باید اندازه کلاس پست هات رو کوچیک بدی مثلا width:200px و بعد خاصیت float:right بدی بهش تا پست هات کوچیک و کنار همدیگه قرار بگیره

همین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
+ اینکه زمینه دلخواه برای لینک خرید قرار بدی یا برای قیمت ها

jafar1374

کاربر عضو
سلامدر مورد مطلب دوم هم که آره خو وقتی کسی از خودش محصولات رو ارسال نمیکنه و وابسته به جای دیگه هست نیاز نیست فروشگاه اونم با اپن کارت بزنه وفقط همون لینک به محصول و فرم سفارش کفایت میکنه

یه نمونه اینجارو ببین :

در مورد محصول باید بگم منظورم اینه که ما محصول رو خودمون داریم ولی وقتی یک فروشگاه راه می اندازیم و با یه شرکت پستی قرار داد می بندیم دوباره باید بیایم کلی ماژول بخریم تا با سایت و پنل پستی ست بشن ! در حالی که شرکت پستی خودش پنل و حتی خرید نقدی و بقیه چیزای لازم رو هم داره ...

کسری جون منظور تو هم همین بود دیگه آره ؟

بالا