ایجد زبان در زیر دامنه و تغییر تاریخ بر اساس زبان

fido

تازه وارد
سلام

متاسفانه چون تاپیک قبلی به نتیجه رسید درخواست جدید خودم رو مجدد مطرح می کنم

من از wpml که یکی از دوستان در انجمن گذاشته بود برای سایت ووکامرسی خودم استفاده کردم و الان مشکلات زیر را دارم لطفا راهنمایی کنید.

1. وقتی برای یک نوشته یا مطلب ترجمه انگلیسی یا عربی اون را ایجاد میکنم notfound میشه و نمایش نمیده

2. با تغییر زبان طبیعتا باید تاریخ هم تغییر کنه که این اتفاق نمی افته. دوستان اشاره کردند باید تنظیمات انجام بدی خوب این تنظیمات را کجا باید انجام داد!!

اگر امکان داره کامل راهنمایی کنید.

ممنون

fido

تازه وارد
البته این مورد هم بگم از افزونه WooCommerce Bookings (PersianScript.ir , jalali , ووکامرس فارسی استفاده میکنم.

چرا هیچ کس نیست جواب بده :|||||||||

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. این مشکل اول تون که مربوط به یافت نشدن صفحات هست احتمال قوی بخاطر استایل لینک دهی تون هست. به تنظیمات وردپرس برید، بخش پیوند یکتا و ازونجا از حالت دیفالت خارج کنید.

توجه داشته باشید که اگه عنوان مطلب / برگه در نوار آدرس ظاهر بشه، باید حتما اینو ویرایش کنید.

در خصوص تغییر تاریخ اطلاعات دقیقی ندارم اما فکر کنم خودش به تنهایی این کارو انجام نمیده و باید از افزونه های جانبی wpml استفاده کنید.

fido

تازه وارد
مشکل آدرس حل کردم مونده مشکل تاریخ که هیچ جوره درست نمیشه..

کل راهنمایی های فوم خود افزونه رو هم انجام دادم ولی جواب نمیده ک نمیده..

دوستانی که ماژول معرفی میکنین حداقل زحمت بکشین یه بار نصبش کنین بتونین یکی که مثل من به مشکل میخوره راهنمایی کنین...

اینجا واقعا انجمن پرسش و پاسخ ههههه ؟؟؟؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
مشکل تاریخ که هیچ جوره درست نمیشه..

من یه سرچ کردم. تا اونجا که فهمیدم گویا wpml چنین قابلیتی نداره که فرمت تاریخ رو عوض کنه

اینجا واقعا انجمن پرسش و پاسخ ههههه ؟؟؟؟

بله انجمن پرسش و پاسخ هست اما انجمن پرسش و پاسخ رایگانه ! اگه نیاز دارید کارتون سریعتر راه بیفته میتونید از یه برنامه نویس بخواید که کارایی لازم رو براتون با دریافت هزینه برنامه نویسی کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاریخ توی wpml مشکل داره...

یعنی افزونه های جلالی باهاش ست نیستن. فکر هم نمیکنم ست بشن چون افزونه تجاریه

بالا