ایراد در بازگشت از پرداخت با زرین پال

aboozar

تازه وارد
سلام

من از افزونه زرین پال استفاده میکنم و صفحه "سفارش دریافت شد" یا تشکر را در آدرس checkout/order-received/ به عنوان صفحه بازگشت انتخاب کرده ام. اما وقتی پرداخت انجام میشود، آدرسی مشابه با آدرس زیر تولید میشود و در صفحه فقط عدد 1 نشان داده میشود:

checkout/order-received/?wc-api=WC_zarinpalwebgate&Authority=52d75a2d-c42c-465d-b370-477b5ee8a9fa&Status=OK

لطفا راهنمایی کنید ایراد از کجاست و چطور میتوانم مشکل را حل کنم؟؟

با سپاس

freeupweb

کاربر عضو
لطفا از آخرین ورژن درگاه زرین پال که برای ووکامرس نوشته شده استفاده کنید

مشکل حل میشه

aboozar

تازه وارد
لطفا از آخرین ورژن درگاه زرین پال که برای ووکامرس نوشته شده استفاده کنیدمشکل حل میشه
ورژنی که من استفاده میکنم نوشته ورژن 3.1. آیا ورژن جدیدتری هست؟ اگر بله از کجا باید دانلودش کرد؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
ورژنی که من استفاده میکنم نوشته ورژن 3.1. آیا ورژن جدیدتری هست؟ اگر بله از کجا باید دانلودش کرد؟

aboozar

تازه وارد
این لینکی که دادید مربوط به همین ورژن 3.1 هست که من ازش استفاده میکنم. این ایراد دقیقا مربوط به همین ورژنه! کسی راه حلی نداره؟ یعنی بین این همه کسی نیست از زرین پال استفاده کنه و همچین ایرادی دیده باشه؟ :(

freeupweb

کاربر عضو
این یعنی آبدیت نشده افزونه

باید بهشون ایمیل بزنید مشکل رو حل کنن و افزونه رو بزارن برای دانلود

و یا اگر عجله دارید پ.خ کنید تا با هم صحبت کنیم ...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . دوست عزیز منم وقتی از درگاه زرین پال برای easy digital downloads استفاده میکردم بعداز پرداخت تو بازگشت مشکل داشت و چه پرداخت کامل میکردی چه نمیکردی یه پیغام میداد . اتفاقا نویسنده اون هم آقای مسعود امینی بود . مجبور شدم بدم برام دوباره بنویسن .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی صفحات دیگه تنظیم کنید. (البته فکر نکنم ربطی داشته باشه جهت تست...)

spsgorgan

تازه وارد
من این مشکل رو یک هفتس توی خود زرین پال اعلام کردم و فعلا دارم پیگیری می کنم اما نتیجه ای فعلا نداشتم.

بالا