این مشکل از هاست هست یا جیمیل

moein921

کاربر عضو
با اینکه تنظیمات رو درست انجام میدم ارسال اسمیل ناموفق هست. در صورتی که من با افزونه smtp از هاست خودم ایمیل ارسال میکنم. و این رو هم بگم من اون افزونه رو غیر فعال کردم و این رو فعال یعنی mymail رو فعال کردم اما بازم این خطا بر جای خودش باقیست؟

مشکل از هاست یا جیمیل؟

You must be registered for see images attach

moein921

کاربر عضو
مطمئنی از هاست هست دوست عزیز؟

دوستان دیگه نظری ندارند تا حالا این مشکل براشون پیش نیومده

moein921

کاربر عضو
اشکال از هاست نیست هاست پارس پک هم که یک هاست خوب هست همین خطا رو میده مشکل از کجاست دوستانی که با این افزونه کار کردن کمک کنن لطفا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
توی حساب جیمیلتون، تایید دو مرحله ای جیمیل  رو فعال کردید؟ اگه فعال کردید که مشکل ازونجاست و باید app specific password تولید کنید براش

moein921

کاربر عضو
به هیچ وجه لاگین دو مرحله ای فعال نیست

من با دو ایمیل مختلف امتحان کردم ولی جواب نمیده

این خطا مربوط به هاست که فکر نکنم بشه

میتونه چون افزونه مثلا نال شده باشه

البته افزونه از همین سایت پرشین اسکریپت گرفتم

Qalekhani

قلعه‌خانی
با پورت 587 و حالت TLS هم تست کنید. مستندات بیشتر در ساپورت گوگل:

moein921

کاربر عضو
قبلش امتحان کردم جواب نمیده!!!!

مطمئنن حرفه ای تر ها میدونن مشکل میتونه از کجا باشه چون روی دو تا هاست جواب نداده!

iSAEED

کاربر عضو
فکر کنم من هم مشکل شمارو دارم

متاسفانه مشخص نیست

تو هاست هم اتفاقا دیدم که مشکل از پورت در فایروال هست یا خیر

دیدم اون پورت آزاده

اینم تاپیک

moein921

کاربر عضو
این مشکلی که شما داری برای من نیست یعنی این مشکل شما که تو تاپیک قبلی معرفی کردی وقتی برای من میاد که ssl نزارم

مشکل من در عکس مشخص هست نمیدونم اشکال از کجاست چون مطمئنم از هاست و جیمیل نیست انشالله یه متخصص کمک کنه مشکل حل شه

Qalekhani

قلعه‌خانی
خطایی که داده واضحا به سرور برمیگرده. مگر این که خود افزونه مشکل داشته باشه که باید گزارشات خطای متعددی ثبت میشد.

به نظر من این صفحه رو برای مدیر سرورتون بفرستید:

moein921

کاربر عضو
فکر نکنم دو تا سرور اشکال داشته باشن هم سرور من هم سرور پارس پک

احتملا اشکال از افزونست

ولی چون افزونه از همین سایت گرفتم دنبال راه حل هستم مطمئنن خیلیا این افزونه رو دانلود کردن و میتونن بگن واقعا افزونه مشکل داره یا نه!!

moein921

کاربر عضو
ممنون میشم دوستان تجربه ی خودشون رو در رابطه با این افزونه و این مشکل که در عکس کامنت قبلیم زمیمه شده بیان کنند

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

معین جان این چه رفتاریه؟

رضاجان جز راهبران انجمن هستن و کارشون اینه

پاسختو دارن میدن باز میگی نه این نیست،اگر این نیست و میدونی پس چرا تاپیکی میزنی؟
اگرم نمیدونی کاری ک میگنو باید انجام بدی

پارس پک هم هاست رایگانش ممکنه اشکال داشته باشه

moein921

کاربر عضو
من منظوری نداشتم اگه اشتباهی از من سر زده عذرخواهی میکنم هموطن

من فقط گفتم شاید افزونه اشکال داشته باشه چون من از همین سایت گرفتم آره حق با شماست من واقعا منظوری نداشتم

شاید به قول شما هاست پارس پک هم مشکل داشته باشه

اما یه سوال من الان افزونه smtp روی هاست استفاده میکنم پس چرا به اون اشکال نمیگیره؟

moein921

کاربر عضو
اخه این هاست من میگن ما همه چیمون درسته

نمیدونم پیش خودشون چی فکر میکونن!

moein921

کاربر عضو
دوستان من روی سه هاست امتحان کردم و همچنان خطای که در عکس اول پیوست کردم پابرجاست لطفا کمک رسانی کنید

دوستان دیگه هم این مشکل براشون هست نظیر

moein921

کاربر عضو
دوستان عزیز مشکل از هاست نیست مشکل از افزونست

دیگه مطمئنم.

کسی تا بحال با این افزونه کار کرده یعنی با نسخه ی نال شده که واقعا جوابگو باشه؟

سایت mihanwp یک نسخه ی سالم رو داره بفروش میرسونه که در ویدیوی آموزشی در اون سایت همه چی گویا هستش و افزونه به راحتی داره کار میکنه

لازم به ذکره وقتی من با پشتیبانی صحبت میکردم ایشون گفتن ما یک نسخه ی قابل نشر رو از سازنده گرفتیم و داریم میفروشیم. یعنی نسخه ی اورجینال .

البته برای همه ی افزونه هاشون اینو گفت

ممنون میشم راهنمایی کنید و بگین واقعا این افزونه موجود در سایت پرشین اسکریپت سالم هست یا نه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز سالمه

از مدیر سرور تون بپرسید که ایا smtp باز هست یا خیر. و اینکه پورتش رو نبسته باشن.

moein921

کاربر عضو
دوست عزیز سالمه

از مدیر سرور تون بپرسید که ایا smtp باز هست یا خیر. و اینکه پورتش رو نبسته باشن.
گفتم به اونها اما هم چین جوابی به من دادند

سلام
از طریق پورت 465 میتوانید به gmail متصل شوید سرور مشکلی در ارتباط با gmail ندارد تنظیمات خود را صحیح انجام دهید
موفق باشید

لازم به ذکر هست که افزونه smtp که روی وردپرسم نصبه درست کار میکنه یعنی مشکل از هاست نیست وقتی همه ی افزونه ها هم غیر فعال میکنم باز مشکل داره!!!

بالا