مشکل بارگذاری بکاپ هاست سی پنل

mahdiroostaei

تازه وارد
سلام دوستان عزیز
بنده یه مشکلی پیدا کردم
قالب سایتم رو عوض کردم و متاسفانه از محصولات فایل برون ریز تهیه نکردم
حالا فول بکاپ سون هاست مربوط به قبل از عوض کردن قالب رو دارم
امکانش هست روی سی پنل هاست دیگه اون بکاپ رو بارگذاری کنم و فایل برون ریز تهیه کنم و مجدد این فایل رو روی قالب جدید درون ریزی کنم؟مشکلی که نیست؟
الان چه افزونه ای معرفی میکنید که تمام محصولات رو به همراه تصاویر درون ریزی کنم روی سرویس جدیدم؟

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا با عوض کردن فقط قالب اشکالی در محصولات ایجاد نمی شود و سرجایش باقی می ماند!
دوم اینکه اگر هاستینگ عوض کردید و وردپرس و قالب جدیدی نصب کردید و هنوز اطلاعاتی درج نشده بهتر است اقدام به بارگذاری بک آپ فوق کنید، برون بری همه مطالب را بگیرید و سپس برون بری جز به جز بدون دستکاری تغییرات را هم داشته باشید.
بهتر است از خود ساختار برون بری درون ریزی وردپرس استفاده کنید.
اما چندتوصیه قبل از برون بری و درون ریزی
برای سبک شدن از افزونه های حذف نوشته های پیشین (نوشته های خودکار و گذشته مطالب که مرتبط با هر تغییرات در دیتا بیس ذخیره می شود ) و نوشته های خودکار استفاده کنید با حذف نسخه های پیشین و خودکار هم سبک تر خواهید بود و هم سریعتر و حجم کمتری را مشاهده می کنید. مثل این افزونه دقت کنید این افزونه کشش را فعال نکنید
پوشه upload را در جایی مطمئن ذخیره و نگه دارید و جایگزین پوشه آپلود وردپرس کنید تا پس از بارگذاری درون ریزی به درستی و با سرعت زیاد بدون خطا انجام شود. احتمال مفقود شدن مسیر عکس ها گاهی وجود دارد که می توانید با افزونه های بهینه سازی عکس درست نمایید. یک توصیه قبل از هر کاری عکس های اصلی را فقط در پوشه های نگهداری کنید و عکس های دارای اسم اندازه را حذف کنید یادتان باشد این مورد را انجام دهید چون قالب ها بر اساس نیازشان نیازمند بازسازی عکس هستند و گاها حجم بیش از اندازه به همین علت ایجاد می شود. برخی افزونه های بهینه سازی قادرند این عکس های اضافی را حذف کنند
تا پایان بارگذاری درون ریزی صبور باشید و فکر نکنید چون سریع دریافت می شود به سرعت هم می شود بارگذاری کرد چون حجم دریافتی با مقادیر بالا به صورت فشرده دریافت و در هنگام بارگذاری به صورت معمولی بارگذاری می شود. حجم پیام ها و کدها و مطالب و مسیر ها و تگ ها تاثیر مستقیم در سرعت بارگذاری دارد.
یادتان باشد از دستکاری فول بک آپ خودداری کنید و حتما یک کپی از آنرا جهت تغییرات استفاده کنید.
توصیه موکد اینست که ترس نداشته باشید و خونسرد پس از نصب وردپرس و قالب جدید و افزونه های واقعا لازم اقدام به درون ریزی کنید
موفق باشید

بالا