درخواست باز کردن ویدیو های یوتیوب

  • شروع کننده موضوع hellona
  • تاریخ شروع

hellona

تازه وارد
16/3/16
5
1
1
19
با سلام
خواستم ببینم که ایا راه حلی هست که وقتی ویدیو های یوتیوب رو داخل سایت خودمون embed میکنیم ، این ویدیو ها بدون فیلتر شکن برای کاربر باز بشن ؟
مثلا راهی هست که بشه روی سرور مجازی که داریم یک پروکسی یا هر چیزی نصب کرد که کاربرا بتونن بدون فیلتر شکن این فیلم رو ببینن ؟
 
  • Like
Reactions: جاویدان

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,221
179
63
31
PersianScript
وقتی میگیم embed ، طبعا سمت کاربر جاسازی میشه. شما کنترلی به سمت کاربر ندارید! از مرورگرش تبعیت میکنه.
 
  • Like
Reactions: جاویدان

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,000
236
63
38
استان تهران
با سلام دوست عزیز
می خواستم این پیام رو خصوصی بفرستم که مسدود بود براتون
این cms رو هم لطفا معرفی کنید
سایت شما اگر چیزی که بنده دیدم هست بیشتر فایلها باز هستند و مشکلی در ارائه پخش ندارد بخصوص فایلهایی که خود سرور بارگیری کرده است یا نقش واسط را دارد. البته برخی درست نیستد که احتمالا به نوع فایل مرتبط است چون cms شما از برخی فایلها پشتیبانی نمی کند و این قابل درک است .
مهم در این بخش اینست که شما بر روی یک سرور خارجی هستید یا ایرانی ؟ چون سرورهای ایرانی به سرعت توسط فی لی هوشمند مسدود می شوند. بهتره شما به این موارد دقت کنید که برخی نوشته ها کلمات و آدرس دهی ها باعث فیل می شود و بعضا برخی گزارشات مردمی (دقت کنید چون احتمالا دامنه ایرانی صبت کرده اید احتمال پرسش و .. اینها هست)
توصیه جدی بنده به شما اینست اگر می خواهید زحمات شما هدر نرود روی محتواهای سالم متمرکز شوید. به سمت موزیک ویدیو ها فیلم ها و موارد مشابه نروید
سعی کنید بر روی همون کارتون ها آموزشی ها و گردشگری خوراک ها اتوموبیل ها و بسیاری از اطلاعاتی که در موجب مشکلی نمی شود و بسیاری از این موارد متمرکز باشید
دقت شما در همه ابعاد باعث می شود بتوانید علاوه بر جذب مخاطب مسیر درستی برای کشور و خودتان را برنامه ریزی کنید.
موفق باشید