باگ عجیب در بروز رسانی قیمت

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
بنده با افزونه woobe bulk edit قیمت محصولاتم بروز رسانی میکنم
یکی از محصولات قیمتش بروز کردم اما همکارم تماس گرفت گفت قیمت بروز نشده با گوشی خودم و لپ تاپ و گوشی های دیگه چک کردم قیمت بروز بود اما برای همکارم قیمت قدیم بود حتی کد های محصول دید قیمت محصول قیمت جدید بود
اول فکر کردم هکارم صفحه محصول رفرش نکرده اما بعد ب همون قیمت قدیم همکارم سفارش ثبت کرد! ایمیل سفارش هم برام اومد اما تو سفارشات که رفتم سفارشی نبود!! بعد خودم با قیمت جدید همون کالا سفارش ثبت کردم و تو سفارشات ووکامرس بود!!
ممنون میشم راهنماییم کنید و چون اولین بار همچین مشکلی بر میخورم و اگر ادامه دار باشه خیلی بد میشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مشکل عجیبی هست
کش رو پاک کردید؟
از افزونه خاصی برای کشینگ استفاده می کنید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

Mesmaili

کاربر عضو
سلام دوست عزیز
روز قبلش هاست انتقال داده بودم به یه سرویس دهنده دیگه
فکر میکنم الان باید درست شده باشه که در این صورت مشکل به این علت بوده:
وقتی شما هاست رو منتقل میکنید و dns دامنه رو عوض میکنید، در برخی از isp ها این تغییرات دیرتر صورت میگیره و در بعضی زودتر ( آی اس پی تنبل ) به همین علت نتیجه مشاهده و تغییرات همکار شما که از یک سرویس دهنده اینترنت دیگه استفاده میکرد با شما متفاوت بود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
فکر میکنم الان باید درست شده باشه که در این صورت مشکل به این علت بوده:
وقتی شما هاست رو منتقل میکنید و dns دامنه رو عوض میکنید، در برخی از isp ها این تغییرات دیرتر صورت میگیره و در بعضی زودتر ( آی اس پی تنبل ) به همین علت نتیجه مشاهده و تغییرات همکار شما که از یک سرویس دهنده اینترنت دیگه استفاده میکرد با شما متفاوت بود.
سلام خدمت شما خیلی ممنونم دوست عزیز لطف کردید بله درست شدش

بالا