بحث جامع در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت

• نویسنده موضوع mohan
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohan

کاربر عضو
سلام

من میخوام تو اینترنت یه کاری رو شرو کنم که کمک خرجم باشه این بحث رو زدم تا هم خودم بتونم به مرادم برسم هم اینکه کسایی مثل من راهنمایی شده باشن .

خوب هرکی یه ایده بده

من چطوری با هزینه نه چندان زیاد بتونم تو اینترنت کسب در آمد کنم چه سایتی بزنم که بتونم ازش پول در بیارم ؟

به چه سایتایی همکاری کنم تا به پول برسم البته قانونی ؟

همکاری بهتره یا اینکه خودم تنها شروع به کار کنم؟

منتظر راهنماییهاتون هستم دوستای گلم .

azad2010

تازه وارد
سلام دوست عزیز.

من دو راه پیشنهاد میکنم در صورت انتخاب هر دو راه میتوانید پول خوبی به دست آوردید.

اول عضویت در سایت کسب درآمد از طریق فروش محصولات مثل پای سل و ایران مارکت یعنی یک فروشگاه مجازی درشت و محصولات این مراکز را تبلیغ و پورسانت فروش میگیری.

دوم عضویت در سایت سیستم کلیکی کاملا ایرانی و قانونی به همراه پرداخت به صورت 100% پول به حساب بانکی شما در هر بانک ایران. شما میتوانید بابت هر تبلیغی که مشاهده می کنید تا 15 تومان درآمد داشته باشید، حتی می توانید با معرفی نفراتی که مایل به دیدن این تبلیغات هستند نیز تا 15 تومان دیگر بابت هر تبلیغی که آنان مشاهده می کنند نیز درآمد داشته باشید.عضویت در توباکس رایگان است و شما می توانید به محض ثبت نام شروع به کسب درآمد کنید.خلاصه امکاناتی که با عضویت در سایت به شما داده می شود:

درآمد تا 15 تومان بابت هر تبلیغ که مشاهده می کنید

درآمد تا 15 تومان بابت هر تبلیغ که نفراتی که معرفی می کنید مشاهده کنند

پرداخت به شما نهایتا هر 7 روز یکباربه حساب بانکی شما

قابلیت دیدن آمار و نمودار همراه با جزئیات تبلیغات مشاهده شده توسط شما و نفرات شما

کاملا تست شده و پرداخت حداکثر در 7 روز پس از رسیدن به حد نصاب پرداخت

امیدوارم در صورت ثبت نام در سایت دوم پس از ثبت نام id خود را به ایمیل بزنید.

در ضمن این سایت واقعا پرداخت داره و مانند برخی سایت ها با تبلیغات الکی نیست.

mohan

کاربر عضو
میدونی عزیز من میخوام یه سایت بزنم و از طریق اون کسب درآمد داشته باشم

این کارا دست توش زیاد شده

فقط هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگه ایده نو پیدا نمیکنی . برو تو یک موضوعی که خودت توش تخصص داری... از اون طریق میتونی کسب در آمد کنی...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا