بحث شیرین seo واقعا کدام ؟!!! مسئله این است!

mili1374

کاربر عضو
سلام به همه دوستان

:69:​

امروز میخوام یک بحث داغ seo راه بندازم چرا ؟ چون خیلی از کاربرا مثل من شاید مشکلات یا سوالات منو داشته باشن و شاید تاحالا مشکلشون یا جواب سوال ها شونو هنوز نگرفتن امید وارم این پست راه حل خوبی باشه برای آن دسته از دوستان.

خوب بریم سر اصل مطلب :

چند روزی بود که تو بیشتر سایت ها مرجع ورد پرس داشتم در رابطه با seo تحقیق میکردم که بهترین افزونه seo کدام است All in One Seo Pack یا Wordpress Seo تقریبا از هردو تعریف میشد هم خوبیاشونو می گفتن هم یکسری مشکلاتشونو البته چون لینک ها زیاد بودن نمیتونم براتون بزارم که بخونید چون تلبیغ سایتشون هم میشد اما خیالتون راحت سایت های خوبی رو دنبال کرده بودم اما یکسری جواب هایی واقعا منو به فکر برد و از نظر خودم این ها مهم ترینشون بودن که براتون الان میگم.

مثلا یکی از کاربرا در رابطه با همین مسئله میگفت :

اگر از اون دسته مدیر هایی هستین که وقت برای پست زدن و قسمت برچسب ها میزارین Wordpress Seo بهتره چرا چون دقیق تر عمل میکنهاگر از اون دسته مدیر هایی هستین که وقت زیادی صرف محتویات داخل پستتون نمیزارید و مطالب روزانتون زیاده و تند تند مطلب میزنید All in One Seo Pack بهتره چرا چون خودش براتون طبق مطلب تگ گذاری میکنه و الی آخر...
این حرف واقعا چقدر صحت داره ؟

یه کار بر دیگه مثلا میگفت :

اگر از Wordpress Seo استفاده کنم چطور سئو شو سبز کنم
اگه دیده باشین این نرم افزار کیفیت سئورو با رنگ نشون میده

و یک مسئله دیگه که خیلی مهمه در رابطه با پیوند های یکتاست باز هم من در این رابطه هم تحقیق کردم

یکسری ها میگفتن :

که بهترین حالت حالت نام و نوشته بهتره و و و ... . که یکی از کاربرا گفت که این حالت باعث کاهش سرعت هاست و از این حرفا میشه
این حرف واقعا چقدر صحت داره ؟

حالا من یه جمع بندی کوچیک بکنم و سوالات رو بپرسم :

واقعا از نظر ظاهری بگم تخصصیش بمونه پای دوستان که بگن Wordpress Seo انگار متا تگ هارو راحت تر نشون میده و کاملا متوجه میشی که کجا رو باید چی کار کنی که این خودش مهمه اما All in One Seo Pack چنین چیزی تقریبا نداره حالا کدومشون ؟

1- با همه این تفاسیر چه حالا این هایی که من ذکر کردم و چه در سایت های دیگه هست کدام All in One Seo Pack یا Wordpress Seo بهتره و عملکرد موثری داره ؟

2- بهترین حالت پیوند یکتا کدام است در چه شرایطی بیشترین تاثیر را دارد ؟

3- اگرشخصی مثل بنده پست هایی که تو سایتش میزنه ازنوع مطلب دار یا مطلب کم باشه مثلا سایت بنده در زمینه تریلر هست و فقط لینک ویدیو و پلیر پخش تو پست موجوده باشه چطور با سئو جبران مطالب بکنه ؟ (امیدوارم مفهومو رسونده باشم)

4- بالا رفتن رنک الکسا به سئو هم مربوطه یا فقط مربوطه به بازدیده؟ (سوال فنی بودا :D )

خواهشا خواهشا خواهشا دوستانی که در این زمینه ها تخصصی دارن نظر بدن چون این کار باعث بالا رفتن کیفیت پاسخ ها و بازده این پست میشه که خداییش به نفع همه دوستان هست پس از نظرات شخصی خودداری کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سوالات رو به ترتیب پاسخ میدم

در وردپرس سئو ، قطعا باید وقت بیشتری بزارید برای مبحث سئو ، روی کلمات کلیدی بیشتر کار کنید و...

برای سبز کردن سئو ، پس از ارسال مطلب ، یک تب هستش که جزئیات مطلب شما رو میگه. پیشنهاداتی میکنه بهتون . مثل استفاده از تگ h3 و... کلمات کلیدی و... کلا کمک میکنه

روی سرعت هاست ، بنده تاثیر منفی ندیدم...

===

سوالات شماره گذاری شده:

1. وردپرس سئو عملکردش فکر کنم بهتر باشه

2. میگن عنوان نوشته حتما باید باشه (دقیق نمیدونم)

3. شما با وردپرس سئو میتونید این کارو بکنید. توضیحات بنویسید. کلمه کلیدی تعریف کنید و باقی داستان

4. الکسا فقط از بازدید تاثیر میگیره... ، تعداد کاربر هم نه... تعداد بازدید... هزار بازدید توسط 1 نفر = 1000 بازدید توسط هزار نفر برابر هستش... (فکر میکنم)

mili1374

کاربر عضو
در مورد شماره 3 اگه میشه بیشتر توضیح بدین چرا؟ چون فرض بر این میگیریم که پست زده شده اصلا مطلبی نداره فقط لینک زمینه دلخواهی توشه و پلیر در اون موقع باید چه کرد آیا راهی داره چون من سایت دیدم که پستش فقط یه فیلمه همین !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وقتی وردپرس سئو نصب کنید ، خودتون میتونید برای پست ها ، توضیحاتی خاص بنویسید که اصلا توی متن وجود نداره!

نصب کنید ، متوجه میشید ، در زیر توضیحات نوشته ، میتونید برای سئو متن و توضیحات و کلمه کلیدی اختصاص بدید...

hamid_00a

کاربر عضو
2 تا افزونه ای که اسم بردید هردوشون خوبن ولی وردپرس سئو مزییتی داره اینه کیفیت سئو مطلب رو بهتون میگه از نظر بهینه شدن در کلمه کلیدی یا چگالی کلمه

قر دادن توضیحات خودش بسیار موثر هست چراکه بعضی اوقات سایت شما در کلماتی بالا میاد که در توضیحات هست که ممکنه هیچ ربطی به کلمه کلیدی نداشته باشه مثلا بر اساس سرچی میشه گوگل میاد یه سری حروف و کلماتی رو به عنوان اون کلمه سرچ شده به نمایش در میاره که بصورت بولد در دیسکریپشن جستجو نمایش داده میشه که تگ توضیحات خودش میتونه خیلی موثر باشه، پیوند یکتا هم باید جوری باشه که کلمه مد نظرتون در لینک باشه حالا چه انگلیسی کار می کنید چه فارسی

بالا