برداشتن دکمه بازگشت به فروشگاه

rmoazeni

تازه وارد
سلام به همه

چه طوری میشه تو قسمت سبد خرید

دکمه بازگشت به فروشگاه را حذف کرد ؟

چونکه بنده یه برگه جدید درست کردم به نام فروشگاه میخام وقتی دکمه بازگشت را میزنم بره تو فروشگاه جدید .

حالا یا دکمه شو بردارم یا لینکشو عوض کنم ؟؟؟

ممنون

باتشکر

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

اگه به فروشگاه فعلی نیازی نداری قسمت نمایش پیکربندی ووکامرس برگه فروشگاه جدید بذا

اگه به هر دو نیاز داری تو از طریق ویرایش برگه سبد خرید یه تب لینک اضافه کن به نام فروشگاه جدید ، که البته با این وضعیت سیستم ووکامرس ت رو گیج میکنی، دو فروشگاه برا یه ووکامرس !!!!!

saji051

کاربر عضو
سلام به همه

چه طوری میشه تو قسمت سبد خرید

دکمه بازگشت به فروشگاه را حذف کرد ؟

چونکه بنده یه برگه جدید درست کردم به نام فروشگاه میخام وقتی دکمه بازگشت را میزنم بره تو فروشگاه جدید .

حالا یا دکمه شو بردارم یا لینکشو عوض کنم ؟؟؟

ممنون

باتشکر
علاوه بر راه هایی که دوست عزیزم گفتن. همچنین میشه از ریدایرکت هم استفاده کرد یعنی هر وقت به فروشگاه قبلی مراجعه شد سایت کاربر رو به برگه فروشگاه جدید منتقل کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
علاوه بر راه هایی که دوست عزیزم گفتن. همچنین میشه از ریدایرکت هم استفاده کرد یعنی هر وقت به فروشگاه قبلی مراجعه شد سایت کاربر رو به برگه فروشگاه جدید منتقل کنه.
سلام دوست خوبم

چه خوب یا کد رو میگفتی یا ادرس نحوه گذاشتن و اموزش رو میذاشتی

سپاس

saji051

کاربر عضو
سلام دوست خوبم

چه خوب یا کد رو میگفتی یا ادرس نحوه گذاشتن و اموزش رو میذاشتی

سپاس
سلام بله حق با شماست دوست من.

نحوه ریدایرکت صفحات:

برای اینکار کد زیر رو تو فایل .htaccess قرار بدین:

Redirect 301 /oldpage.php نکته شماره یک: oldpage.php آدرس برگه ای هست که قصد داریم زمانیکه کاربر به اون برگه مراجعه کرد ریدایرکت بشه 

نکته شماره دو: در قسمت بعدی باید آدرس کامل برگه ای که قصد داریم کاربران به آن منتقل شوند را بنویسیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

teamnet

تازه وارد
دوستان بنده رو هم راهنمایی کنید من برای نمایش کالا و مشخصاتش از فایل woocomerce .php  استفاده کردم اما همین دکمه برگشت به فر وشگاه رو که می زنم همون برگه میاد همه محصولات رو لوپ می کنه در پیگربندی برای فروشگاه یه برگه جدید گذاشتم و قالب بندی کردم ولی دوباره همون اتفاق می افته ...

این ادرس برگه هست که می خونه 

بالا