برگزاری دوره آموزشی در مشهد

• نویسنده موضوع IAMIR
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

IAMIR

کاربر عضو
با سلام خدمت کاربران گرامی مجموعه پرشین اسکریپت  .

این مجموعه قصد دارد . در مشهد دوره آموزش صفر تا صد سایت های فروشگاهی به وسیله ووکامرس را برگزار بکند .

دوستانی که تمایل به حضور در این دوره در تیر ماه 94 هستند . در نظر سنجی شرکت بکنند . و نقطه نظرات خود را به ما اعلام بفرمایند .

باسپاس فراوان و ارادتمند

تیم مدیریت پرشین اسکریپت و ووکامرس فارسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام کار خوب و جالبی هست

ولی هم باید یک سر فصل ارائه بشه

هم اینکه تقریبا همه شهرستانی هستند باید فکری روی این موضوع بشه

mmahdi.barzgar

تازه وارد
سلام

شرایط را اعلام کنید

و بهتر اینکه یه محل برای اسکان دوستان شهرستان ها دیده بشه!

خیلی خوب میشه!

ظرح خوبی هست

100%استقبال میشه.

اگه میشه موضوعات رو هم مطرح کنید.

تشکر.

حسـام

کاربر عضو
اگر فعلا در مورد برگزاری یا عدم اون نظر سنجی دارید کار قشنگیه

اما به قول دوستمون لازمه سرفصل ها ،اهداف ، و قیمت ها رو اعلام کنید

یه پیشنهاد هم دارم اگر مثل سایت جومینا آموزش و انلاین بزارید هم قشنگه ،این جوری اساتیدی مثل حنان جان از تهران و خلیل دلاوران هم از شوشتر و باقی اساتید میتونن حضور داشته باشند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmahdi.barzgar

تازه وارد
اسکان در مشهد مشکلی نداره  و می تونید با یکی از شرکت های خدماتی هماهنگ کنید که نزدیک محل باشه و دیگه اکی هست.

tavousi

کاربر عضو
چیز عالی هستش ولی اگه فقط ۶ ساعت مستندات انگلیسیشو بخونید فکر کنم ۹۰٪ بش مسلط میشید اینا که چیزی نیست ...

IAMIR

کاربر عضو
چیز عالی هستش ولی اگه فقط ۶ ساعت مستندات انگلیسیشو بخونید فکر کنم ۹۰٪ بش مسلط میشید اینا که چیزی نیست ...
هر کسی نظر خواسته خودش را دارد . شاید برای شما که چند سال برنامه نویسی به زبان آسان بیاد . ولی افراد زیادی هستند . که دوست دارند اصولی یاد بگیرند  و از تجربیات دیگران هم استفاده کنند .

اگر همه مثل شما فکر کنند . کل مجموعه ها و شرکت هایی که دوره های IT برگذار میکنند . باید درشون تخته کنند . و کسی دیگر دوره آموزشی برگذار نکند . با دید باز فکر کنید . و همه افراد باخودتون مقایسه نکنید . :)

mmahdi.barzgar

تازه وارد
هر کسی نظر خواسته خودش را دارد . شاید برای شما که چند سال برنامه نویسی به زبان آسان بیاد . ولی افراد زیادی هستند . که دوست دارند اصولی یاد بگیرند  و از تجربیات دیگران هم استفاده کنند .

اگر همه مثل شما فکر کنند . کل مجموعه ها و شرکت هایی که دوره های IT برگذار میکنند . باید درشون تخته کنند . و کسی دیگر دوره آموزشی برگذار نکند . با دید باز فکر کنید . و همه افراد باخودتون مقایسه نکنید . :)
درست فرمودند :d:

IAMIR

کاربر عضو
در حال هماهنگی و برنامه ریزی برای برگذاری هر چه بهتر  دوره هستیم .

mmahdi.barzgar

تازه وارد
سلام

دوست عزیز در مورد وضعیت اسکان با یکی از مراکز خدامات مسافری هماهنگ کنید تا همه یکجا باشیم و بهتر اینکه کنار موسسه آموزشی شما باشه !

چون ما بچه های یزد هستیم و در مورد اسکان یکم...

IAMIR

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز در مورد وضعیت اسکان با یکی از مراکز خدامات مسافری هماهنگ کنید تا همه یکجا باشیم و بهتر اینکه کنار موسسه آموزشی شما باشه !

چون ما بچه های یزد هستیم و در مورد اسکان یکم...
در مورد اسکان هزینه ها یک مقدار سنگینه تو مشهد . با توجه به سه روز برگذاری در مشهد . میزان هزینه ها بالا ترهم می رود . باید مشخص بشه چه تعداد تمایل به حضور از شهرستان دارند . اگر تعداد قابل توجه باشند می توانیم از هتل های مورد توافق درخواست تخفیف کنیم . در غیر اینصورت مجبوریم هزنیه ها را به صورت آزاد محاسبه کنیم . ما فعلا تصمیمی جهت برگذاری تور نداریم . ولی در صورت تمایل کاربران . اقدامات لازم و رزو مکان های اقامتی و پرواز را در مشهد انجام می دهیم .

mmahdi.barzgar

تازه وارد
سلام

بهتر این بود که یک پیش ثبت نام اینترنتی راه اندازی می کردید!

که هم آمار و هم مخاطبتون رو بهتر جذب کنید.

100%از دوره استقبال میشه.با خصوصی بنده تماس بگیرید می تونم مشاورتون(در مورد نحوه برگزاری و ...) بدم(اگه بی ادبی نباشه!)تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فعلا در مرحله تجزیه و تحلیل هستیم ، پیش ثبت نام بزودی صورت می پذیرد

amirrezajoon

تازه وارد
فعلا در مرحله تجزیه و تحلیل هستیم ، پیش ثبت نام بزودی صورت می پذیرد
قربان به جایی نرسید؟

اگر بخاید من هاست و دامین دارم برای فروش بلیط ها بدون پورسانت براتون میفروشم حتی شما می تونید درگاه بسازید و شماره کارت خودتون رو بدید تا اصلا دست من نیاد... گقتم شاید کمکی کرده باشم.. پورسانت هم نیستم چون پول میاد دست شما کامل... خواستید در خدمتم...

حالا در کل به جایی نرسید؟کی برگزار میشه؟ و کجای مشهد هستش؟من خودم ساکن مشهد هستم!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا