بعضی از محصولات متغییر موجود را در دسته بندی (product-category) ناموجود نوشته

ansari.behnam

تازه وارد
6/3/19
6
3
3
بعضی از محصولات متغییر موجود را در دسته بندی (product-category) ناموجود نوشته اما وقتی محصول رو باز میکنیم موجود هست. در متغییر ها تیک مدبریت موجودی زده شده و موجودی انبار هم درست زده شده ،حتی در پیشخوان هم همینطور هست و در قسمت محصولات مینویسه در انبار موجود نمیباشد ، برای حل این مشکل وقتی قیمت متغییر ها رو یه بار صفر میکنم ذخیره میکنم بعد دوباره قیمت و از اول میزنم بروزرسانی میکنم درست میشه اما یه دسته از محصولاتمون با اینکار هم درست نمیشه.
 
  • Like
Reactions: جاویدان

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,529
673
113
استان تهران
با سلام دوست عزیز
دو نکته وجود دارد در محصولات متغییر دو نقطه مدیریت انبار هست که برخی هر دو را فعال می کنند این خودش یک نوع خطا ایجاد می کند. اولین مدیریت انبار در فهرست موجودی منو اصلی متغییر است و دومی در خود محصولات.این دو نباید با هم فعال شود . مگر اینکه قالب شما از شیوه دیگری برای این منظور استفاده کند
دومین نکته اینکه در محصولات متغییر وقتی شما یک محصول را پیش فرض قرار دهید این مشکلات را خواهید داشت زیرا سامانه اینگونه تشخیص می دهد که اولویت آن محصول برای شما بالاتر از باقی است و به همین جهت عدم موجودی می زند.
ضمن اینکه میزان سقف و کف کمبود منابع را در تنظیمات پیکربندی ووکامرس - محصولات- فهرست موجودی باید به درستی انجام دهید. بسیاری از کاربران آستانه تمام‌شدن موجودی انبار را به اشتباه تنظیم می کنند در حالیکه این عدد باید صفر باشد و آستانه کم‌بودن موجودی انبار مثلا عددی مثل 2 یا 5 یا هر عددی که مورد نظر است.
موفق باشید
 
  • Like
Reactions: ansari.behnam