دانلود بنگاه لوکس چه کمکی در خرید دامنه و فروش دامنه به شما میکند

mohssen2

تازه وارد

You must be registered for see images attach

تاثیرات فروش دامنه در بنگاه لوکس​

اگر ده ها یا صد ها دامنه در پنل های ثبت دامنه تان و یا نمایندگی های دارید و هر روز به تعداد آنها افزوده میشود! دریغ از اینکه بتوانید آنها را بفروش برسانید! باید بدانید که شما در این تجارت شکست خورده اید اما هنوز تمایل دارید که فقط دامنه رند و خاص را خریداری کنید و آنها را بایگانی کنید . بایگانی کردن تمام دامنه ها کاری بسیار اشتباه است! بهتر است اقدام به فروش برخی از آنها کنید تا بتوانید چرخه کسب و کارتان را فعال نگه دارید .

تاثیرات فروش دامنه در بنگاه لوکس
You must be registered for see images attach
You must be registered for see images attach
You must be registered for see images attach


برای فروش دامنه هایتان دو راه اصلی وجود دارد :

  1. تهیه هاست و ایجاد یک صفحه اختصاصی برای فروش هر دامنه
  2. انتشار آگهی فروش دامنه در بنگاه لوکس
مورد اول ، روش سنتی فروش دامنه است که مهمترین عیب آن این است که دامنه شما تنها زمانی در دید خریدار قرار میگیرد که بخواهد آنرا ثبت کند! سپس متوجه شود که شما قبلا آنرا ثبت کرده اید و برای دیدن فعال بودن یا نبودن دامنه، آنرا در مرورگر تایپ کند. این روشی است که احتمال را بسیار بسیار پایین میآورد .

مورد دوم، روشی است که به شما این امکان را میدهد که دامنه تان را آگهی کنید و در یک بنگاه تخصصی و فروش دامنه آنرا منتشر کنید. بنگاهی که کاربران فقط برای خریدن یا فروختن دامنه هایشان به آنجا می آیند . بنگاه لوکس بصورت کاملا رایگان کار بازاریابی فروش دامنه شما را انجام میدهد تا بجای بایگانی شدن دامنه هایتان در پنل های نمایندگی و ثبت دامنه ، در معرض دید هزاران دومینر ، وبمستر ، مدیر و اشخاصی که تمایل به راه اندازی وب سایت دارند قرار گیرد .

در ، این امکان در اختیار شما قرار داده شده است تا یک فروشگاه اختصاصی دامنه با نام کسب و کار خودتان داشته باشید و علاوه بر دسترسی آسان به تمام جزئیات هر دامنه ، امکان قرارگیری در لیست دامنه های آگهی شده فراهم شده است تا سریعتر و با قیمتی که مدنظرتان هست دامنه را بفروش برسانیم .خرید دامنه در بنگاه لوکس​

قطعا پیدا کردن دامنه مناسب برای شروع کسب و کار ، کاری سخت و زمان بر است . من شخصا در این یک دهه با همین مشکل مواجه بوده ام و گاها دامنه ای که قصد انتخاب آن برای کسب و کارم را داشته ام بدرستی نتوانسته ام انتخاب کنم و همین امر باعث ضرر های متنوع مالی و زمانی شده است . اما بنگاه لوکس این امکان را به کاربران خود میدهد تا با فیلتر جستجو هوشمند و دسته بندی های مختلف ، امکان انتخاب دقیق تری نسبت به گذشته برای خرید دامنه و انتخاب نام مناسب کسب و کارتان داشته باشید .

با مراجعه به شده ، میتوانید لیست هزاران دامنه ای که برای فروش آگهی شده اند را مشاهده کنید و برای فروشنده قیمت پیشنهادی ارسال کنید و یا با وی برای خرید دامنه تماس بگیرید . راهی ساده که میتواند از ضرر های احتمالی که شخصا در گذشته متحمل شدم را شما دیگر تجربه نکنید .

روش دیگر برای پیدا کردن دامنه ، استفاده از دامنه های آزاد شده است که در انتهای مقاله به آن پرداخته ایم .تاثیر بنگاه لوکس در تجارت دامنه شما​

خلاصه کلام ، بنگاه لوکس بازاریابی و فروش دامنه شما را انجام خواهد داد!

همین یک جمله کوتاه میتواند دقیقا مسیر و هدف ما را نشان دهد . بنگاه لوکس دقیقا خود فروش است که با روش آگهی کردن دامنه و تبلیغات برای فروش هر دامنه رند و خاص ، پیاده سازی شده است.

آگهی دامنه های طلائی و آگهی دامنه های ویژه شده ، علاوه بر نمایش متفاوت در بنگاه، بصورت اختصاصی در تمام شبکه های اجتماعی لوکس و همچنین از طریق ایمیل برای تمام کاربران بنگاه ارسال خواهد شد که با عث فروش بهتر و سریعتر دامنه خواهد شد. علاوه بر این روش ، با تبلیغات بنری در رسانه های مختلف ، روزانه بازدیدکنندگان و علاقه مندان بیشتر را به بنگاه لوکس دعوت میکنیم تا بتواند تاثیر مثبتی بر فروشگاه های ایجاد شده و دامنه های درج شده داشته باشد .دامنه های آزاد شده :​

در بخش خرید دامنه در بنگاه لوکس به مبحث چگونگی خرید و پیدا کردن دامنه در بنگاه پرداختیم و در این بخش به روش دوم جهت پیدا کردن دامنه مناسب برای کسب و کار میپردازیم.

استفاده از به شما این امکان را میدهد تا از بین هزاران دامنه منقضی شده دامنه مورد نیازتان را پیدا کنید و نسب به ثبت آن اقدام کنید . اگر دقیقا نمیدانید که چه دامنه ای مد نظرتان هست میتوانید از فیلتر های موجود در صفحه استفاده کنید. این فیلتر جستجو ، راهنما شما برای پیدا کردن دامنه مورد نیازتان خواهد بود .

در بخش دامنه های آزاد شده بنگاه لوکس ، به شش دامنه اصلی ir, com, net, info, org ,biz پرداخته ایم که روزانه در مجموع بیش از 3000 دامنه در این صفحه لیست میشود .

 
بالا