بهترین ساختار لینک برای وردپرس؟

jafar1374

کاربر عضو
سلام دوستان

مطالب گوناگونی در مورد بهترین نوع ساختار لینک خوندم ولی به نتیجه کاملی نرسیدم

بیشتر می گن ساختار نام پست %postname% بهترین هست ! اما برخی می گن این ساختار به دلایلی به سرور فشار میار ! در لینک زیر دلیلش رو ببینید :

بعضی ها در همین مورد می گن : ساختار URL نیاز به پردازش نداره که به سرور فشار بیاره !

بعضی ها هم می گن با عدد شروع بشه خیلی خوبه ! و من می خوام عدد و نام پست (%post id/postname%) رو جایگزین کنم - نظر دوستان چیه ؟

vahidkar20

تازه وارد
بهینه سازی پیوند یکتای وردپرس

هر نوشته یا برگه در سایت وردپرسی شما دارای یک پیوند اینترنتی یکتا میباشد. در حالت پیشفرض این آدرس از نظر سئو وضعیت مناسبی ندارد. یک پیوندیکتای خوب پیوندی است که در آن حتما عنوان مطلب (%postname%) وجود داشته باشد.اما گاهی عنوان های مطالب به هم شبیه هستند و نیاز به یک شاخص دیگر مانند کد شناسه مطلب (%post_id%/%postname%) است. همچنین بهتر است از پسوند html برای پیوند یکتای خود استفاده کنید.

کد:
[COLOR=#333333]%post_id%/%postname%.html[/COLOR]

kasraa

کاربر عضو
سلام

جعفز جون من یه کوچولو توضیح میدم و به جرات میگم بهترین هست :

ببین دیگه اون زمونی که میگفتن آخرش html. داشته باشه گذشتش و هیچ تاثیری نداره ، این یک

دوم اینکه آدرس هرچی کوتاه تر باشه بهتره و اگر انگلیسی هم باشه ( باید افزونه all in one نصب باشه ) خیلی بهتره چون هم به صورت انگلیسی عنوان داری هم فارسی که یک نکته مثبت تو سئو هست

حالا شماره بزاری هم نه هیچ تاثیری نداره

در مورد فشار به سرور هم آره کمی فشار داره چون در دیتابیس ذخیره میشه و برای هر بار مشاهده پست از اونجا صدا میزنه پس کمی این عملیات میتونه فشار بیاره البته در بازدید های بالای 100 هزار نفر و اگه بازدیدت عادیه مشکلی نداره

خلاصه : عنوان مطلب باشه + انگلیسی باشه + کوتاه مختصر مفید

موفق باشی

kasraa

کاربر عضو
درودکسرا جان شما چه کدی رو پیشنهاد میکنید؟
سلام

کد برای چی ؟

اگر برای عنوان مطلب میگی که همون که گفتم یعنی فقط :

کد:
%postname%
با توضیحاتی که دادم

jafar1374

کاربر عضو
سلام

مثل اینکه فشار به سرور از ورژن 3.3 به بعد در وردپرس حل شده و از دیتابیس نمی خونه

دوستان اطلاع دارن؟

بالا