بهترین پلاگین پرداخت آنلاین برای وردپرس ( دانلود فایل )

Arioman

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید ، من چند سوال داشتم که ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنن :53:

1-من نیاز به یک پلاگین وردپرس دارم که بتونم یکسری مقاله و فایل رو برای خرید بزارم ، تعدادش هم کمه حدود 10 مقاله مجزا

میخوام طرف روی خرید که کلیک میکنه به درگاه پرداخت آنلاین فرستاده شه و بتونه توسط کارت های شتاب پرداخت کنه و پس از پرداخت لینک دانلود فایل یا مقاله در اختیارش قرار داده بشه یا مستقیم بره برای دانلود فایل

بدیهی است که لینک دانلود باید برای فرد یکتا بوده و بقیه نتونن با داشتن لینک و اشتراک گذاشتنش در فروم ها اونو دانلود کنن ///

2-من یکسری پلاگین و درگاه پرداخت اینترنتی مثل پی لاین و پارس پال پیدا کردم ولی نمیدونم کدومش برام مناسبه و استفاده ازش سادست و در عین حال قابل اطمینان

در ثانی شنیدم که باید برای این موارد حسابی مختص اینکار در بانک ایجاد کرد ، ایا درسته ؟؟ و اگه بله از اونجایی که من قصد راه اندازی فروشگاه بزرگ و تجارت الکترونیکی رو ندارم چطور میتونم با واسطه و بدون نیاز به این عمل به حساب بانکی خودم واریز کنم ؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-در مورد پلاگین هایی که برای فروش گذاشته شده ، ایا آپدیت میشن و با نسخه های جدید سازگار هستن و مهمتر از اون با تغییر سیستم های بانکی مثل اومدن شاپرک از کار نمی افتن و پشتیبانی اونها آپدیتی رو منتشر میکنه ؟؟؟

2-آیا با خریدش میشه همزمان از اونا روی چند سایت مختلف استفاده کرد و یا لایسنس اونها فقط برای یک دامین تعریف شده ؟؟

3-آیا فقط با حساب هایی که برای امور تجارت بانکی ثبت شدن سازگاره ( شنیدم سالیانه 100 تومن میخواد و باید کلی مدارک از جمله ثبت شرکت و مجوز داشته باشی ) یا با حساب های بانکی معمولی و کارت های شتاب هم سازگار هستن ؟؟

s.m.b

تازه وارد
دوست عزیز از این استفاده کن

همون Easy Digital Downloads هست .

درگاه های اضافیش رو هم میتونی کلی توی نت رایگان پیدا کنی. . کار باهاشم خیلی راحته . یه اکانت پی لاین درست کن بعد از پی لاین api-key بگیر توی افزونه راحت وارد کن . همین . . کار خاصی دیگه نیست . فقط دیگه باید مطلب بزارید (محصول) و بعد فایل های فروشی تون رو آپلود کنید به وسیله همین افزونه . . خودش وصل میشه به پی لاین و بانک ها . . .

Arioman

تازه وارد
ممنون

سوالی که پیش میاد اینه که خوده پی لاین چند پلاگین در قسمت ابزارها برای وردپرس گذاشته ، چه دلیلی داره که از Easy Digital Downloads هم استفاده کنیم ؟؟

آیا این افزونه و سایر افزونه های درگاه های اضافی رایگان روی اینترنت قابل اعتماده ؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اولا که خود پی لاین برای وردپرس 3 تا فروشگاهی گذاشته که یکی از آنها همین edd هست .

دوما edd غیرقابل مقایسه با آن 2 تای دیگر است .

سوما همه درگاههای واسطه معروف برای آن رایگان هستند + بانک ملت

بقیه درگاههای آن پولی هستند .

چهارما . آقای احسان همون نویسنده درگاه پی لاینی که تو سایت پی لاین میتونین ببینین ، که به شدت به edd و وردپرس و برنامه نویسی وب مسلط هستند ؛ سایت پشتیبانی فارسی آن را راه اندازی کرده اند که نشانگر قابل اعتماد بودنشه . eddpersian.ir

اون چیزی که شما میخوای فقط edd

Arioman

تازه وارد
مرسی دوست عزیز

من چکش کردم به نظر خیلی خوب و جالب میاد ، البته یکمی خصوصا از نظر Css هم در پنل ادمین و هم در فرونت اند مشکل داره ولی قابل تحمله و فک کنم از پسش بر بیام

مثلا دکمه درج در نوشته اینجوریه : درج ������������

یا وقتی لود میشه اسکرول بی نهایت به سمت چپ داره و ....

بهرحال کارم رو راه میندازه ممنونم :53:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ما خودمون خیلی وقته با ای دی دی کار میکنیم ولی همچین مشکلاتی رو ندیدیم . احتمالا یا از قالبتونه یا فایل زبانتون مشکل داره . قبلا هم تو انجمن صحبت کرده بودیم که تو وردپرس های 3.7 به بالا برای رفع مشکل علامت سوال از فایل زبان نسخه 3.6 استفاده بشه

Arioman

تازه وارد
ما خودمون خیلی وقته با ای دی دی کار میکنیم ولی همچین مشکلاتی رو ندیدیم . احتمالا یا از قالبتونه یا فایل زبانتون مشکل داره . قبلا هم تو انجمن صحبت کرده بودیم که تو وردپرس های 3.7 به بالا برای رفع مشکل علامت سوال از فایل زبان نسخه 3.6 استفاده بشه
اطلاع نداشتم ممنون که در جریان گذاشتین ،* خیلی خوب میشه اگه باگ های نسخه های 3.8 و 3.9 فارسی هم رفع بشه تا مجبور به برگشت به عقب و استفاده از فایلهای نسخه های قدیمی تر نباشیم

در مورد Css هم من فعلا هیچ قالبی نصب کردم و نسخه دست نخورده 3.8 رو روی لوکال نصب کردم و این پلاگین رو تست کردم

بهرحال مشکل بزرگی نیست ممنون

soltaneghalbha

کاربر عضو
درود

دوست عزیز شما هم میتونی از پلاگین دانلود به ازای پرداخت مبلغ که در سایت پارس پال و دیگر سایت های پرداخت مجوده استفاده کنید .

پلایگن رو نصب می کنید ، فایل رو آپلود می کنید و میتونید برای لینک دانلود تاریخ انقضاء تعیین کنید

برای دانلود هم ، کاربر رو لینک دانلود کلیک میکنه و پس از پرداخت مبلغ ، لینک دانلود به ایمیل کاربر ارسال میشه

:53:

بالا