بهم ریختگی صفحه حساب کاربری و گزارشات فروش

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام دوستان

متأسفانه مدتی هست که صفحه گزارشات فروش و صفحه حساب کاربری من تو ووکامرس بهم ریخته. مشکل از چی هست؟ تصاویرش رو واستون پیوست کردم.

آدرس فروشگاه هم اینه:

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

mahdyar7

تازه وارد
سلام

css بارگذاری نشده...در واقع کلاس های قالب این صفحه، توی فایل css نیست!

mahdyar7

تازه وارد
اگه با تغییر قالب بازهم مشکل برقرار بود پس احتمالاً اشکال از ووکامرس هست. ارتقا بدید...

mohamad_a226

کاربر عضو
اگه با تغییر قالب بازهم مشکل برقرار بود پس احتمالاً اشکال از ووکامرس هست. ارتقا بدید...
ممنون

نسخه بروز شده رو استفاده می کنم. ولی حذف کردم که دوباره نصب کنم، وقتی ووکامرس فارسی رو نصب میکنم، این مشکل پیش میاد.

قبل از نصب نسخه فارسی مشکلی نیست. از چی می تونه باشه که درست خونده نمیشه و این مشکل پیش میاد؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

در صورت تمایل اطلاعات وردپرس (و ترجیحا هاست) رو پ.خ کنید در صورت وجود مشکل سریعا حل شود

MahdiY

راهبر انجمن
نمیدونم تغییری دادین یا نه

الان تست شد با فعال بودن و غیرفعال بودن ووکامرس فارسی فقط فارسی و انگلیسی بودن محیط عوض شد

بصورت کلی ووکامرس فارسی هیچ تغییری در استایل سمت کاربر نمیدهد

از ووکامرس وو ووکامرس فارسی آخرین نسخه + قالب آخرین نسخه استفاده کنید

اگه اشتباه نکنم ووکامرس 4.6 به بعد قسمت حساب کاربری بصورت تب شد که نیازمند بروزرسانی قالب و استایل های جدید هستش

mohamad_a226

کاربر عضو
نمیدونم تغییری دادین یا نه

الان تست شد با فعال بودن و غیرفعال بودن ووکامرس فارسی فقط فارسی و انگلیسی بودن محیط عوض شد

بصورت کلی ووکامرس فارسی هیچ تغییری در استایل سمت کاربر نمیدهد

از ووکامرس وو ووکامرس فارسی آخرین نسخه + قالب آخرین نسخه استفاده کنید

اگه اشتباه نکنم ووکامرس 4.6 به بعد قسمت حساب کاربری بصورت تب شد که نیازمند بروزرسانی قالب و استایل های جدید هستش
نه تغییری ندادم.

از سایت ووکامرس فارسی آخرین نسخه رو دانلود کردم.

با غیرفعال شدن ووکامرس فارسی، بخش حساب کاربری تغییری نمیکنه. (این بخش رو کنترل نکرده بودم، شرمنده) ولی بخش گزارشات تو پنل ادمین، درست میشه.

با فعال شدن ووکامرس فارسی، بخش گزارشات هم بهم میریزه.

MahdiY

راهبر انجمن
ووکامرس نسخه 2.6 تغییرات زیادی داشته. از جمله تغییرات style و ترجمه ها

ترجمه ها 70 درصد اوکی شدند + style ها نیز بزودی هماهنگ میشوند

و انشالله تا اخر هفته نسخه جدید ووکامرس فارسی را منتشر خواهیم کرد

mohamad_a226

کاربر عضو
ووکامرس نسخه 2.6 تغییرات زیادی داشته. از جمله تغییرات style و ترجمه ها

ترجمه ها 70 درصد اوکی شدند + style ها نیز بزودی هماهنگ میشوند

و انشالله تا اخر هفته نسخه جدید ووکامرس فارسی را منتشر خواهیم کرد
ممنون بخش حساب کاربری با بروز رسانی قالب حل شد.

ولی خب بخش گزارشات با فعال شدن ووکامرس فارسی مشکل داره که ایشالا با نسخه جدیدی که منتشر میشه درست بشه.

ممنون بابت زحماتی که میکشین.

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام خسته نباشید.

متأسفانه تو آپدیت های جدید ووکامرس فارسی،

مشکل بهم ریختگی بخش گزارشات فروش در پنل مدیریت رو بعد از فعال شدن ووکامرس فارسی دارم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام خسته نباشید.

متأسفانه تو آپدیت های جدید ووکامرس فارسی،

مشکل بهم ریختگی بخش گزارشات فروش در پنل مدیریت رو بعد از فعال شدن ووکامرس فارسی دارم.
مشکلی در بسته فارسی ساز بود ، نسخه 2.6.3 پایدار ابتدای هفته منتشر میشه و مشکلات رفع شده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad_a226

کاربر عضو
مشکلی در بسته فارسی ساز بود ، نسخه 2.6.3 پایدار ابتدای هفته منتشر میشه و مشکلات رفع شده
سلام آقا. خسته نباشید

ببخشید من هنوز مشکل اون بخش گزارش ها رو دادم. چون گفتین مشکل تو نسخه جدید رفع شده، خواستم ببینم زیاد مونده تا زمان انتشار این نسخه؟

بالا