به یه کدنویس برای حل مشکل قالبم نیاز دارم

amir1019

تازه وارد
سلام دوستان هرکسی بتونه این مشکلم رو حل کنه پول هم میدم بهش فقط کمک کنید.
..................................................
ببینید
من اخیرا فهمیدم سرعت لود سایتم بخاطر اینه که تریلر فیلم هارو توی هاست اصلی سایتم آپلود می کنم.
بعدش رفتم و توی هاست دانلودم تریلر فیلم رو آپلود کردم ؛ لینک رو گرفتم و توی محیط وردپرس ؛ افزودن پرونده چند رسانه ای > گذاشتن از نشانی رو زدم لینک تریلر رو گذاشتم و تائید کردم
بعد پیش نمایش رو زدم ولی اینجوری نمایش داد تریلر رو :
You must be registered for see images attach

بعد لینک یه تریلر دیگه از هاست دانلود یه سایت دیگه کپی کردم و گذاشتم و پیش نمایش گرفتم کاملا صحیح نمایش داد تریلر فیلم رو!
...............
دوباره همون لینک که از هاست دانلود خودم بود رو کپی کردم توی سایت دوستم گذاشتمش و پیش نمایش گرفتم خیلی عالی نمایشش داد!!!!!
..............
لطفا اگه کسی میتونه حل کنه بیاد تلگرام ؛ آیدی : STARTDL_ADMIN@

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان هرکسی بتونه این مشکلم رو حل کنه پول هم میدم بهش فقط کمک کنید.
..................................................
ببینید
من اخیرا فهمیدم سرعت لود سایتم بخاطر اینه که تریلر فیلم هارو توی هاست اصلی سایتم آپلود می کنم.
بعدش رفتم و توی هاست دانلودم تریلر فیلم رو آپلود کردم ؛ لینک رو گرفتم و توی محیط وردپرس ؛ افزودن پرونده چند رسانه ای > گذاشتن از نشانی رو زدم لینک تریلر رو گذاشتم و تائید کردم
بعد پیش نمایش رو زدم ولی اینجوری نمایش داد تریلر رو :
You must be registered for see images attach

بعد لینک یه تریلر دیگه از هاست دانلود یه سایت دیگه کپی کردم و گذاشتم و پیش نمایش گرفتم کاملا صحیح نمایش داد تریلر فیلم رو!
...............
دوباره همون لینک که از هاست دانلود خودم بود رو کپی کردم توی سایت دوستم گذاشتمش و پیش نمایش گرفتم خیلی عالی نمایشش داد!!!!!
..............
لطفا اگه کسی میتونه حل کنه بیاد تلگرام ؛ آیدی : STARTDL_ADMIN@
درود بر شما
آدرس سایت و یا یک آدرس که این مشکل درونش وجود داره رو لطفا بفرستید.

موفق باشید

بالا