بچها کمک کنید.تصویر شاخص فروشگاه مشکل داره

• نویسنده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

ap04

تازه وارد
سلام دوستان

توی سایتم یه مشکل اساسی پیدا کردم توی فروشگاه که میری صفحه اول عکس رو نشون نمیده .

وارد صفحه محصول که میشی تصویر اصلی نشون داده نمیشه و به جاش یه تصویر بند انگشتی نمایش میده.

کارهای که انجام دادم تا درست بش و نشد.

1 :تمامه افزونه ها رو غیر فعال کردم.

2:قالبم رو به روز کردم.

3:تنظییمات ووکامرس رو بالا پایین کردم.

plz help me

دوست دارم با سر برم تو دیوار از دست وردپرس.

اسم فروشگاه

www.honarejang.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
Force Regenerate Thumbnails

سلام دوست عزیز تو دیوار نریا وب مستری یعنی صبر ایوب.

این افزونه رو نصب و فعال کن بعد یا از تو داشبورد پنل مدیریت ورد پرس پیداش کن بزن تنظیم همه عکسها ، یا برو تو گالری فعالیت همگانی رو بزن و از منو کشویی این افزونه رو انتخاب کن بزن اجرا .

، ضمنا اگه تصاویر رو از سایت دیگه ای کپی پیست کردی مربوط به لینک اون سایته که همراه با نام سایته ، پس نام عکسهاتو تغییر بده که لینک جزو نام تصویر نباشه امیدوارم مشکلت به همین دو حالت حل بشه

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوست عزیز

اندازه تصاویر تو ووکامرس رو میتونی تو قسمت پیکر بندی ، نمایش محصول ببینی.

پایدار باشی

ap04

تازه وارد
متاسفانه درست نشد .افزونه نصب شد .ولی کار حل نشد.

من عکسامو توی سایت خودم آپلود میکنم.

help me .plz help me

jamshimi

کاربر عضو
منظور من اندازه استاندارد تصویر محصول در موقع ارسال پست از قسمت نگاره محصول هست. یعنی از قسمت پیکربندی ووکامرس باید اقدام کرد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

از زدن درخواست به صورت متوالی خودداری کنید از کلمات انگلیسی برای کمک درخواست خودداری کنید لطفا به قوانین  انجمن احترام بگذارید.

ضمنا شما باید مسیر وردپرس - تنظیمات -رسانه - تنظیمات رسانه گزینه بریدن تصاویر بند انگشتی رو فعال کنید و گزینه های اول 150 * 150 دوم 250 *250 و سوم 1000* 1000 بصورت پیش فرض هست بذارید . تیک آخر هم فعال باشه و ذخیره کنید.

ضمنا برای قرار دادن عکس باید از داخل خود وردپرس و مطلب مورد نظر یا محصول مورد نظر عکس رو در کتابخانه وردپرس آپلود کنید و سپس اقدام به انتخابش کنید و ذخیره کنید

برای عکس قابل نمایش در صفحه فروشگاه باید در هنگام قرار دادن محصول از قسمت تصویر شاخص عکس مورد نظر را یا از کتابخانه وردپرس یا پس از آپلود کردن انتخاب کنید و ذخیره نمایید.

اگر قالب شما ایرادی داشت نباید عکس ها در حالت گالری فعال میشد.

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
ممنون از شما

الان در این قسمت ووکامرس این تنظیمات خوبه؟

ghauc667q0gd602w3sxk.png

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بهتر اینه که اندازه ها یکسان باشه علت هم به ساختار قالب ها بر میگیرده

مثلا گزینه اول اندازه زیاد بزرگی قرار دادید حالت نرمال خود ووکامرس 210 هستش و در بند انگشتی هم 100 گزینه بهتری هستش تصویر تکتون هم اندازش رو یکسان کنید . حالا یا 400 یا 430 فقط یکسان بودنش باعث میشه خود برنامه تصویر رو اندازه مناسبی کنه و بیشتر طراحان هم بر اساس پیش فرض کار می کنند

ضمنا بعد از پاسخ قبلیم دیدم عکسها تو ساییتون فعال شده و این باعث خوشحالی که با علاقه به کارتون ادامه میدید

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بهتر اینه که اندازه ها یکسان باشه علت هم به ساختار قالب ها بر میگیرده

مثلا گزینه اول اندازه زیاد بزرگی قرار دادید حالت نرمال خود ووکامرس 210 هستش و در بند انگشتی هم 100 گزینه بهتری هستش تصویر تکتون هم اندازش رو یکسان کنید . حالا یا 400 یا 430 فقط یکسان بودنش باعث میشه خود برنامه تصویر رو اندازه مناسبی کنه و بیشتر طراحان هم بر اساس پیش فرض کار می کنند

ضمنا بعد از پاسخ قبلیم دیدم عکسها تو ساییتون فعال شده و این باعث خوشحالی که با علاقه به کارتون ادامه میدید

موفق باشید
ممنون از شما

منظورم اینه که سایز عکسی که موقع اپلود در کتابخانه وردپرس وارد می کنیم باید چند باشه؟ مثلا در قالب صحیقه در پست ها باید 660 در 330 هست حالا در این فروشگاه ووکامرس در قالب صحیفه باید اندازه عکس اپلودی چه سایزی باشه؟

jamshimi

کاربر عضو
همین طور وقتی درگالری محصول چند عکس اضافه می کنم بعد در پست مربوط له اون محصول روی اونها کلیک می کنم یه چرخ دنده مشکی سمت چپ میاد اما عکس ها لود نمیشه و تنها یه دو تا دکمه میاد که حالت فول اسکرین صفحه رو نشون میده. چطور میتونم اون عکس های گالری محصول رو به صورت اسلاید شو نشون بدم؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

یه احتمال ضعیف

ولی امتحانش ضرر نداره

قالبتو عوض کن ترجیحا از قالب 2015

استفاده کن ، ببین تغییری نمیکنه

جاویدان

کاربر عضو
ممنون از شما

منظورم اینه که سایز عکسی که موقع اپلود در کتابخانه وردپرس وارد می کنیم باید چند باشه؟ مثلا در قالب صحیقه در پست ها باید 660 در 330 هست حالا در این فروشگاه ووکامرس در قالب صحیفه باید اندازه عکس اپلودی چه سایزی باشه؟
با سلام

دوست عزیز

اجباری در بزرگ بودن در این ابعاد نیست بلکه این انتهای مقدار عکسی است که شما باید بذارید اندازه بیش از این باعث بهم ریختگی میشه

مهمترین اندازه در صحیفه یا سایر قالبها عکسی است که علاوه بر سبکی اندازه مناسبی برای دیدن شما داشته باشه بیشتر حالت مربع منظورم هست برخی قالبها قادرند این عکس رو هر قدر بزرگ هم در یک اندازه مشخص نمایش بدن ولی برخی نه

همین طور وقتی درگالری محصول چند عکس اضافه می کنم بعد در پست مربوط له اون محصول روی اونها کلیک می کنم یه چرخ دنده مشکی سمت چپ میاد اما عکس ها لود نمیشه و تنها یه دو تا دکمه میاد که حالت فول اسکرین صفحه رو نشون میده. چطور میتونم اون عکس های گالری محصول رو به صورت اسلاید شو نشون بدم؟
حالت اسلایدشو مربوط به قالب یا افزونه های جانبی قالب هست و اینکه در طراحی قالب یا افزونه های جانبیش لحاظ شده یا خیر

بنده الان که نگاه کردم عکس گالری شما بصورت پاپ آپ باز میشه و عکسها کامل لود میشن و چون حجمشون یکم زیاد هست زمان میبره حالت اسلایدر فعال نمیشه چون باعث سنگین شدن و کندی سرعت برای کاربر میشه سایتهای بزرگ و زیادی هم همین روش رو استفاده می کنند بدون نیاز به اسلایدر.

بازم میگم همه اینها مربوط به طراحی سایت و طرز تفکر سازنده است

موفق باشید

ap04

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

از زدن درخواست به صورت متوالی خودداری کنید از کلمات انگلیسی برای کمک درخواست خودداری کنید لطفا به قوانین  انجمن احترام بگذارید.

ضمنا شما باید مسیر وردپرس - تنظیمات -رسانه - تنظیمات رسانه گزینه بریدن تصاویر بند انگشتی رو فعال کنید و گزینه های اول 150 * 150 دوم 250 *250 و سوم 1000* 1000 بصورت پیش فرض هست بذارید . تیک آخر هم فعال باشه و ذخیره کنید.

ضمنا برای قرار دادن عکس باید از داخل خود وردپرس و مطلب مورد نظر یا محصول مورد نظر عکس رو در کتابخانه وردپرس آپلود کنید و سپس اقدام به انتخابش کنید و ذخیره کنید

برای عکس قابل نمایش در صفحه فروشگاه باید در هنگام قرار دادن محصول از قسمت تصویر شاخص عکس مورد نظر را یا از کتابخانه وردپرس یا پس از آپلود کردن انتخاب کنید و ذخیره نمایید.

اگر قالب شما ایرادی داشت نباید عکس ها در حالت گالری فعال میشد.

موفق باشید
آقای جاویدان من کجا درخواست متوالی دادم ؟فقط 1بار بود.

بعد از جواب دوستمون من گفتم روش های گفته شده جواب نداد.

کلمات انگلیسی هم فقط جنبه طنز داره plz help me دیگه این که مشخص طنز.

ap04

تازه وارد
بچها من مشکلم توسط بیگ تم حل شد.ممنون.

از بچهای زحمتکش پرشین اسکریپ هم ممنونم.پیگیری کردن.حالا این دفعه به دست یکی دیگه حل شد.

ولی خدایش همیشه کار پرشین خوب بود.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

دوست عزیز راهکار رو بگو ما هم یاد بگیریم یکی دیگه گیر کرد بکار بیاد

ap04

تازه وارد
سلام

دوست عزیز راهکار رو بگو ما هم یاد بگیریم یکی دیگه گیر کرد بکار بیاد
سلام .به روی چشم.

کاری که انجام شد این بود که تمام افزونه های که قالب گفته بود رو نصب کردیم.

بعد یه بخش تو قسمت ووکامرس اضاف شد به نام تصویر محصول که قبل نبود

حالا چرا نبود به خاطر نصب نکردن افزونه های جانبی بود که قالب پیشنهاد کرد بود.

بالا