بکاپ گیری از محصولات ووکامرس

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام . بنا به دلایلی قصد دارم کل روت سایت و دیتابیس رو پاک کنم . حالا میخواهم از محصولاتم یک بکاپ داشته باشم تا بشه بعدش restore کرد. میخواهم تمام عکس ها هم برگرده . میشه همچین کاری کرد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

ساده ترین کار استفاده از بک آپ از طریق هاست هستش که به صورت دیتابیس و فایل قابل ذخیره یا ارسال به ایمیل شماست این افزونه   WP-DBManager رو تا قبل از حذف کامل از مخزن وردپرس نصب کنید و از طریق بک آپ آن یک بک آپ بر روی رایانه خودتون و یک بک آپ بر روی ایمیلتون ترجیحا gmail ارسال کنید و تا دریافت کامل بک آپ و تست وجود و سالم بودن اقدام به حذف هیچ فایلی نکنید . ضمنا پوشه wp-content/uploads رو جداگانه به صورت زیپ از هاست دانلود کنید تمامی عکسها و مستندات شما در این پوشه ذخیره شده است

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
همچنین از بخش ابزار ها / برون ریزی میتونید یک بک اپ داشته باشید. اما این نسخه پشتیبان فقط شامل اطلاعات دیتابیس هست نه تصاویر...

saman_et

تازه وارد
سلام من ۲تا فروشگاه مرتب ووکامرس دارم میخوام وقتی چندتا محصول داخل یه فروشگاه انتشار میدن بکاب بگیرم از اون چند محصول داخل سایت دوم هم اضافه کنم چطوری میشه انجامش داد؟

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام من ۲تا فروشگاه مرتب ووکامرس دارم میخوام وقتی چندتا محصول داخل یه فروشگاه انتشار میدن بکاب بگیرم از اون چند محصول داخل سایت دوم هم اضافه کنم چطوری میشه انجامش داد؟

ممنون
همون طور که گفتم ، از قسمت ابزارها ، برون بری این کار رو بکنید. و در سایت دوم ، ابزارها / درون ریزی

اما چون شما نمیخواید تمامی داده های محصول رو منتقل کنید از افزونه های WP All Import و WP All Export استفاده کنید.

saman_et

تازه وارد
ممنون دوست عزیز ولی نشد من تست کردم 

من میخوام مثلا بتونم 50 تا 100 تا محصول انتخاب کنم خروجی بگیرم 

راهکار بهتری سراغ ندارید ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنون دوست عزیز ولی نشد من تست کردم 

من میخوام مثلا بتونم 50 تا 100 تا محصول انتخاب کنم خروجی بگیرم 

راهکار بهتری سراغ ندارید ؟
راهکاری که در بالا ذکر کردم چاره کار شماست.

بالا