وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قصد دارم در بازه زمانی مختلف اسکریپت های مشهور و یا بومی کشور های مختلف رو بهتون معرفی کنم.

در این تاپیک میخوام اسکریپت های چینی رو به شما معرفی کنم.

با توجه به اینکه ما نسبت به کشور چین کلا دید خوبی نداریم (از نظر جنسای بنجول...) ولی باید بگم اسکریپت هاشون واقعا بسیار بسیار کامل و تقریبا بی عیب هستن

بعد از چند روز جستجو در بین سایت های کشور چینی به اسکریپت های واقعا خوبی (چه از نظر کاربرد و چه از نظر امنیت و...) برخورد کردم

طی فردا و روز های آینده چند اسکریپت که در ایران هم دیده میشن ولی بعضی ها این سیستم ها رو میفروشن یا تغییر دادن رو بهتون معرفی میکنم!

فکر میکنم تاپیک خوبی بشه.

از دوستانی که میتونن اسکریپت های چینی رو به فارسی ترجمه کنن یا حداقل انگلیسی دعوت به عمل میارم تا این اسکریپت ها رو ترجمه کنیم. البته شاید حدود 10% از این سیستمهایی که میخوام معرفی کنم نسخه انگلیسی دارن که براتون میزارم

هر گونه بازنشر این تاپیک (در مورد معرفی اسکریپت ها با نام خود در سایت های دیگر) حکم اعدام دارد! :67: موفق باشید

clubish

تازه وارد
خیلی ممنون بذارشون چون منم مطمئنم که چینیا سایت های خوبی رو ساختن.

homayon574

کاربر عضو
دوستان عزیزی که به دنبال یاد گیری برنامه نویسی به عنوان شغل هستن دست نگه دارن این اطراف اسکریپت چینی دیده شده x_x

kasraa

کاربر عضو
هیچی دیگه به قول همایون دست نگه دارید

اسکریپت چینی هم اومد :))

خدا کنه فقط مثل جنساشون ........ نباشه

البته من یه اسکریپت بود اسمش b2b بود که نمیدونم زبون اصلیش چین بود کره بود یا ...... اما خیلی توپ بود

اگر زبان انگلیسی داشته باشه و اسکریپتش ارزش داشته باشه پایه ام فارسی کنم :x

محمد دم عیدی ببین میتونی نزاری بریم تعطیلات :((

zegersot

کاربر عضو
حالا ما منتظر هستيم ببنيم اسكريپت چيني چه جورياست

اگه ميخواين اسكريپت هاي چيني رو فارسي كنيد

حتما به كل ايران نيازه چون مثل جنسهاشون كيلو كيلو ميفرستن بيرون :دي

انشالله كه بدرده همه عزيزان بخوره.

محمد احسنت كاره جالبيه

موفق باشي

cniran

کاربر عضو
این یه نمونه قدرت چینی های باهوش در زمینه طراحی وب

مختصر و مفید تمامی محصولاتی که چین تولید کرده رو توی یک سایت میتتونید ببینید. حتی فکر پیاده سازی این سایت آدم رو به رویا میبره!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Ucenter Home نسخه ۲ نام یک اسکریپت فوق العاده جهت ایجاد یک جامعه مجازی با امکاناتی فوق العاده می باشد! این اسکریپت محصولی از کشور چین می باشد که توسط برخی افراد در کشورمان ترجمه شده و بفروش می رسد!. شما با استفاده از این اسکریپت قادر هستید یک جامعه مجازی با امکاناتی همچون وبلاگ,امتیاز دهی (مانند سایت کلوب) , نوشته ها,بازی آنلاین و… راه اندازی کنید. به امکانات کامل این اسکریپت اشاره می کنیم.

ucenter.jpg

- پشتیبانی از UTF-8

- سیستم مدیریت قوی

- قابلیت جستجوی اعضا بر اساس تاریخ,سن,جنسیت و…

- ارائه یک وبلاگ به هر کاربر

- قابلیت اشتراک گذاری تصاویر,ویدئو ها

- قابلیت ایجاد گروه توسط کاربران

- قابلیت ایجاد رخداد

- قابلیت ایجاد نظر سنجی توسط کاربران

- ارائه یک گالری تصاویر به هر کاربر

- قابلیت انتخاب آواتور

- قابلیت ایجاد دوستی بین کاربران

- قابلیت جستجو در بین گروه ها

- سیستم عضو گیری قوی

- قابلیت ارسال دعوتنامه به دوستان (به گوگل,یاهو و…)

- نمایش آخرین بحث های ایجاد شده در گروه ها

- نمایش آخرین تصاویر به اشتراک گذاشته شده

- قابلیت ارسال پاسخ/نظر به نوشته ها

- قابلیت ایجاد فید RSS برای نمایش در پروفایل کاربری

- قابلیت ارسال پیغام خصوصی بین کاربران

- و امکانات فراوان دیگر این اسکریپت

آموزش نصب:

آموزش نصب در دو مرحله متفاوت است

مرحله اول: برای نصب این اسکریپت باید ابتدا اسکریپت Ucenter 1.6 که زبان چینی می باشد را نصب کنید. برای نصب این اسکریپت کافیست فایل های موجود در پوشه Upload را در یک پوشه با نام ucenter در سایت خود آپلود نمایید

سپس باید با استفاده از نصب کننده خودکار اسکریپت که در مسیر yoursite.com/ucenter/install وجود دارد این اسکریپت را نصب کنید

در مرحله آخر با وارد کردن مشخصات دیتابیس و انتخاب رمز مدیریت, نصب این سیستم به پایان می رسد. پوشه install را حذف کنید!

مرحله دوم:

نصب اسکریپت جامعه مجازی:

پس از نصب اسکریپت ucenter 1.6 کافیست فایل های موجود در پوشه UCenter Home 2.0 را در هاست خود آپلود کنید. پس از آپلود باید اسکریپت را از مسیر yoursite.com/install نصب کنید.

در مرحله اول باید مسیر اسکریپت ucenter1.6 که yoursite.com/ucenter می باشد را در کادر اول کنید و در کادر دوم رمز عبور مدیریت ucenter 1.6 تایپ نمایید

مراحل بعدی شامل تنظیم سطح دسترسی ها,وارد کردن مشخصات دیتابیس و انتخاب نام کاربری و رمز عبور مدیریت می باشد. پس از نصب اسکریپت حتما پوشه install را حذف کنید

------------

این اسکریپت قبلا معرفی شده بود! برای استارت اینو گذاشتم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
PHPSay دارای دو اسکریپت هست.

phpsay_microblog.gif

اسکریپت مربوط به یک میکروبلاگ شخصی که دارای نسخه موبایل هم هست

phpsay_tieba.gif

و دیگری اسکریپتی که فکر میکنم گفتگو یا پرسش و پاسخ هست با قابلیت عضویت,ارسال پاسخ,نمایش محبوبترین ارسال ها و اخرین ارسال ها,قابلیت امتیاز دهی به پاسخ ها,....

سایت رسمی:

ممکن هست در نوع کاربری سیستم و اسکریپت ها دچار اشتباه بشم. با توجه به اینکه اسکریپت ها حتی لاتین هم نیستن و به زبان اسیای شرقی شما ببخشید.!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اسکریپت فوق العاده thinksns یک جامعه مجازی رایگان هست که با استفاده از این اسکریپت میتونید یک سایت فوق العاده راه اندازی کنید. این اسکریپت هیچ امکاناتی کم نداره! واقعا فوق العاده هست

thinksns_2_5_BG.png

به امکانات این سیستم اشاره میکنم

• قابلیت اشتراک گذاری
  • نوشتن وبلاگ
  • اشتراک گذاری تصاویر
  • دارای نرم افزار برای گوشی های آندروید!
  • نرم افزار برای گوشی های آی فون
  • بستر راحت و ساده جهت توسعه
  • دارای پلاگین های مختلف
  • قابلیت تغییر ظاهر با داشتن کمترین دانش!
  • و امکانات دیگر

-

chindeka

تازه وارد
سلام دوستان ، از اینکه همچنین تاپیکی زدین و دارین در مورد اسکریپت های چینی بحث می کنین ، خیلی خوشحالم و امیدوارم بتونین چندتا از خوباش رو که معرفی می کنین ، به فارسی تبدیل کنین. از اونجا که تا حالا 3-4 تا از این اسکریپت ها رو ترجمه کردم لازم می دونم چندتا نکته مهم رو بهتون بگم و امیدوارم به کارتون بیاد و چندتا اسکریپت خیلی عالی معرفی می کنم که اگه فارسی کنین و مثه اصلش رایگان رو کنین ما هم خوشحال می شیم. اول از همه باید بگم uCenter ، UCHome, SupSite, Discuz,Discuz!X رو من ترجمه کردم و تا چند هفته دیگه هم مفتکی می ذارم تا بچه های ابران از این vBulletin راحت شن... ، پس دوستانی که دارن برای این اسکریپت ها خوابای پولکی می بینن ، یا می خوان وقت بذارن ترجمش کنن دست نگه دارن دوم اینکه ترجمه اسکریپت های چینی کار ساده ای نیست ، خیلی از اونا فوق العاده بد طراحی شدن ، خیلی ها چیزی به نام پرونده زبان (language file) ندارن و باید دونه دونه پرونده پوسته ها را ویرایش کنید و تکرار ترجمه خیلی کار رو سخت می کنه و پیشنهاد می کنم ازشون دوری کنید. در ضمن قبل از شروع به ترجمه به فکر تغییرات اساسی هم باشین ، برای مثال اسکریت iWebo محصول Jooyea که چندین اسکریپت خوب داره ، بعد از دستکاری های من ، پرونده CSS از 90 کیلوبایت شد 10 کیلوبایت و جاوا اسکریت از 80 شد 40 ، این در معنای واقعی افتضاح بدون برخی از اسکریپت هاست ، البته ظاهر خوبی دارن ، ولی درونشون قاسده :دی یه نکته دیگه هم هست که چینی ها زیاد خوششون نمی یاد بقیه اسکریپت هاشون رو ترجمه کنین ، خودتون بگردین یکمی تو سایتاشون می فهمین ، در ضمن اونا 1% درصد از اسکریپتاشون رو متن باز منتشر می کنن و در عین حال استفاده رایگانشون فقط برای استفاده غیر تجاریه و در آمد زایی با این اسکریپت ها از نظر اونا جرمه ... ----------------------------------------------------------------------------------------------- در آخر هم به بچه هایی که دنبال یه اسکریپت خوب هستن ، PHPWIND رو معرفی می کنم ، که تو انجمن سازی بعد از Discuz!X که ترجمه شده خودمه ، غولیه واسه خودش ، البته ممکنه قوی تر هم باشه ولی دلش یکمی فاسده ، یعنی پرونده ترجمه نداره ، ولی از نظر امکانات و برنامه نویسی واقعاً فوق العاده و امنه و تو چین هم فوق العاده طرف دار داره ، در ضمن چینی هم نداره. -- اینم اولین اسکریپت چینیه که من رایگان دادم بیرون ، البته روش کار شده و یه جورایی بومی شده ، تاریخ شمسی اون رو هم چند روز دیگه کامل می کنم :دی

homayon574

کاربر عضو
پرونده CSS از 90 کیلوبایت شد 10 کیلوبایت و جاوا اسکریت از 80 شد 40
اینا تو فایل هاشون هوا پر میکنن که بگن سایت سنگین بوده :43: :redfadce: اخه چی نوشته بودن توش برای هر خط هفت خط یعنی کامنت گذاشته بودن یا هفتاد خط فاصله خالی؟ :31:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اونجا که تا حالا 3-4 تا از این اسکریپت ها رو ترجمه کردم لازم می دونم چندتا نکته مهم رو بهتون بگم و امیدوارم به کارتون بیاد و چندتا اسکریپت خیلی عالی معرفی می کنم که اگه فارسی کنین و مثه اصلش رایگان رو کنین ما هم خوشحال می شیم. اول از همه باید بگم uCenter ، UCHome, SupSite, Discuz,Discuz!X رو من ترجمه کردم و تا چند هفته دیگه هم مفتکی می ذارم تا بچه های ابران از این vBulletin راحت شن... ، پس دوستانی که دارن برای این اسکریپت ها خوابای پولکی می بینن ، یا می خوان وقت بذارن ترجمش کنن دست نگه دارن دوم اینکه ترجمه اسکریپت های چینی کار ساده ای نیست ، خیلی از اونا فوق العاده بد طراحی شدن ، خیلی ها چیزی به نام پرونده زبان (language file) ندارن و باید دونه دونه پرونده پوسته ها را ویرایش کنید و تکرار ترجمه خیلی کار رو سخت می کنه و پیشنهاد می کنم ازشون دوری کنید
ممنون از شرکت شما دوست گرامی در این تاپیک

در ابتدا اینکه شما به دوستان پیشنهاد میکنید که فارسی و منتشر کنن.عرض کنم که خود شما این اسکریپت ها رو میفروشید (UCHome رو به 150 هزار تومان-فکر میکنم)

مورد دوم در مورد ترجمه های شما.من ترجمه های شما رو دیدم. شما این هایی رو که ترجمه کردید (مثل uchome,Discuz,Discuz!X,...) از نسخه انگلیسی ترجمه شده نه چینی

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اخه یکی از دوستانم تماس گرفت با شما! خودتون گفتید 150.000 تومان!

حتی کار قدیمی شما رو دیدم که روی هست. بر اساس فایل های قالب که دیدم این حرف رو زدم

کار بزرگی کردید و فروشش حق شماست!

من منظوری نداشتم.

برات ارزوی موفقیت میکنم :53:

خوشحال میشم شما در معرفی اسکریپت ها اینجا کمک کنی.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا