تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام و عرض ادبمتاسفانه بنده از فراز اسم ام اس استفاده میکنم با وجود اینکه اتصال برقرار هست و پیامک به صورت دستی ارسال میشود ولی متاسفانه هنوز به صورت اتوماتیک بلافاصله بعد از خرید نه به مشتری نه به مدیر کل پیامک ارسال میشود دیگر مدیر محصول که جای خود خواهشا پیگیری نمایید.با سپاس
مشکل ایشون بررسی شد. برای دوستانی که به همین مشکل برمیخورن عرض کنم که افزونه ربات فروش تلگرامی روی هوک های مربوط به بخش سفارش ما تداخل ایجاد میکنه. این مشکل باید از سمت اونها حل بشه که هوک های مربوط به Order ها باید به صورت استاندارد فراخوانی بشن.

مشکل کاربر motorola30 هم بررسی شد و از تنظیماتشون بود که بهشون پیام خصوصی داده شد.

با توجه به اینکه نمیخام این تاپیک هم مثل تاپیک قبلی پر از هرج و مرج بشه و رشته از دستمون خارج بشه، تاپیک به جهت حفظ پیوستگی پاکسازی شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام، نسخه جدید بسیار کاربردی و تمیز ساخته شده است ، تشکر

این موارد هم بررسی بفرمایید :

1- خیلی وقت ها تغییر موجودی ها نیمه شب یا صبح خیلی زود روی سایت ها اعمال میشه، و چون پیامک ها اتوماتیک ارسال میشه ، می تونه مشترکین رو شاکی کنه. بهتر این که بتوان بازه زمانی برای ارسال پیامک به صورت تکی یا کلی تعریف کرد مثلا از 9 صبح تا 9 شب فقط پیامک ها ارسال بشه ( مثلا برای خبرنامه)

2- بعد از ارسال پیامک، شماره ثبت شده باید آرشیو شه، وگرنه (برای مثال برای موجود شدن کالا) هر بار کالا موجود بشه، برای طرف پیامک میره! حالا ممکنه دفعه اول خرید کرده باشه و دیگه نخواد

بسیار عالی
۱− اگر اشتباه نکنم خطوط ۳۰۰۰ پیامک ها رو نگه میدارن و ۸ صبح تحویل میدن. حالا شاید هم اشتباه بکنم ولی قبلا اینطوری شنیده بودم.

۲− بررسی میشه.

hannanstd.ir

سلام 

تنظیمات پنل چطوری هست 

شرکت   

تو لیست وب سرویس نیست 

چطور آدرس وب سرویس را وارد کنم

با تشکر
از IP Panel استفاده کنید بجاش. یکی هستن.

سلام. خسته نباشید. توسعه دهنده محترم. لطفا به رفع مشکل عدم ارسال شماره پیگیری پستی بعد از ثبت در قسمت پیگیری سفارش اقدام فرمایید. تا نسخه3.7 مشکلی نداشت. بعد از بروزرسانی که کردیم دیگر بعد از ثبت کد رهگیری سفارش، برای مشتری پیامک ارسال نمیشود که شماره پیگیری را در موبایل داشته باشد. لطفا این مورد را سریعا رفع کنید زیرا برای ما خیلی مهم است
ما کلا توی نسخه های قدیم هم همچین امکاناتی رو ننوشته بودیم که بخواد با برروز رسانی از کار بیفته.

سلام
من افزونه
Persian Woocommerce SMS
رو نصب کردم میخواستم بدونم چجوری میشه فیلد های زمینه های دلخواه (Custom Fields
) رو به همراه پیامک ارسال کرد
مثل فیلد زمان ارسال سفارش(ywcdd_order_delivery_date)
که مربوط به افزونه yith-woocommerce-delivery-date-premium است
ظاهرا در شورتکد های افزونه پیامکی وجود ندارد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با تشکر
سلام. توی لینک زیر توضیح دادیم. از پستی که لینک کردم تا ادامشو بخونید و برید جلو حل میشه:

درود بر شما و سپاس از افزونه خوبتون یه مشکلی با ورژن جدید افزونه داردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای آیتم های سفارش از این شورتکد استفاده میکنم {all_items} که توی ورژن قبل فقط نام محصول چاپ میشد تو ورژن جدید با این مشکل روبرو شدم.

در ورژن جدید پیامک خرید که ارسال میشه برای محصولات متغییر اطلاعات درست چاپ نمیشن به این صورت پیامک ارسال میشه.

You must be registered for see images attach

اگه ممکنه بگید چطور باید اصلاحش کرد یا اینکه کلا چطور حذفش کنم و متغییر رو نمایش نده
با آپدیت به نسخه ۴٫۰٫۲ احتمالا رفع میشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

@hannanstd.ir 

درود

شورتکد لینک محصول چطوری بدستم بیارم @hannanstd.ir  جان ؟
میخوام بجای {product_title} تویه افزونه اس ام اس ووکامرس ، از شورتکد لینک محصول استفاده کنم /
کد:
http://yoursite.com/?p={product_id}

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فریماه نفیسی

تازه وارد
سلام روز بخیر من یه مشکلی برخوردم با این افزونه اینکه شماره مدیران و چندتا که میزنم اس ام اس نمیره برای هیچکدوم ولی یکی که میزنم اس ام اس میره این مشکل از چی میتونه باشه چون من خطمو خدماتی هم کردم که در هر صورتی پیامک ارسال شه 

mahmoudahadi

تازه وارد
با عرض سلام و وقت بخیر، این افزونه نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته که جای تشکر دارد ولی یک مشکلی که در نسخه جدید افزونه مشاهده کردم این بود که در اطلاع رسانی محصول به مدیر یا مشتری در مورد محصول متغییر، فقط نام محصول ارسال میشود ولی در نسخه های قبلی مخصوصا نسخه 3.7 نام محصول بصورت کامل همراه با متغییرهایش ارسال میشد که از شما خواهشمندم در آپدیت جدید این افزونه این قابلیت را دوباره به افزونه بازگردادنید.

تصویر پیوست نمونه sms ارسالی می باشد که سفارش 1829 با افزونه 3.7 ارسال شده و سفارش 1830 با افزونه 4.0.3 که همانطور که مشخص است افزونه قدیمی تر نام کالای متغییر را به خوبی با تمام متغییرهاش ارسال می کند.

3ghb_screenshot2.png

با تشکر

AHMADMRJIN

تازه وارد
سلام

تشکر ویژه از جناب ستوده برای این همه خدمت به گسترش وردپرس فارسی

میخواستم واسه یه دسته بندی خاص، پیامک ارسالی به مشتری تغییر کنه

باید چکار انجام بدم؟؟

feripple

تازه وارد
سلام،وقت بخیر

قبلاً برای اضافه شدن وب سرویس سایت در خواست داده بودم،ظاهراً حذف شده

لطفا مشخصات وب سرویس زیر رو هم به پنل اضافه و مبلغ رو اعلام کنید.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mtz689@yahoo.com

تازه وارد
سلام وقت بخیر

بنده میخواستم پس از اینه که کاربر عضو سایت شد ، براش کد تخفیفی که از طریف افزونه ای  ایمیل میشود رو پیامک هم   بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام وقت بخیر

بنده میخواستم پس از اینه که کاربر عضو سایت شد ، براش کد تخفیفی که از طریف افزونه ای  ایمیل میشود رو پیامک هم   بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید!!
چنین چیزی امکان پذیر نیست.

mnourazar

تازه وارد
با سلام از دیروز تو ارسال اس ام اس به مشکل بر خوردم 

این مشکل میده 

99,"gateway disable

مشکل از کجاست

فریماه نفیسی

تازه وارد
با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.
سلام ممنون از افزونه خوبتون فقط امکان عوض کردن دیزاین خبرنامه وجود داره ؟ مثل دیجیکلا یه چیز مناسب تر بشه 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام ممنون از افزونه خوبتون فقط امکان عوض کردن دیزاین خبرنامه وجود داره ؟ مثل دیجیکلا یه چیز مناسب تر بشه 
خودتون میتونید بر اساس قالب تون، تغییرات دلخواه رو به فرم خبرنامه بدید. اندکی نیاز به دانش css هست. اگر دانشش رو ندارید با یک توسعه دهنده در میون بگذارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mms

تازه وارد
من فکر میکنم افزونه اس ام اس ووکامرس با اپدیت ووکامرس همخوانی نداره.

چند روزی بود که سایت من دچار مشکل شده بود و من در سایت خودم فایل های مجازی دیجیتال برای فروش دارم که قبلا بدون مشکل انجام میشد اما چند وقته زمانی که افراد وارد اخرین مرحله میشوند فقط سه فیلد نام و نام خانوادگی و ادرس ایمیل را میخواهد و پس از وارد کردن این اطلاعات، سایت ارور میده که شماره موبایل معتبر نیست در صورتی که اصلا فیلد شماره تلفن یا موبایل اصلا وجود نداره. خلاصه بعد از کلی بررسی، زمانی که افزونه اس ام اس را غیرفعال کردم این مشکل حل شد.

حالا با توجه به اینکه افزونه اس ام اس خیلی خوب و مفید بود لطفا اگر میشه راهی بفرمایید که بتونم باز هم از این افزونه استفاده کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من فکر میکنم افزونه اس ام اس ووکامرس با اپدیت ووکامرس همخوانی نداره.

چند روزی بود که سایت من دچار مشکل شده بود و من در سایت خودم فایل های مجازی دیجیتال برای فروش دارم که قبلا بدون مشکل انجام میشد اما چند وقته زمانی که افراد وارد اخرین مرحله میشوند فقط سه فیلد نام و نام خانوادگی و ادرس ایمیل را میخواهد و پس از وارد کردن این اطلاعات، سایت ارور میده که شماره موبایل معتبر نیست در صورتی که اصلا فیلد شماره تلفن یا موبایل اصلا وجود نداره. خلاصه بعد از کلی بررسی، زمانی که افزونه اس ام اس را غیرفعال کردم این مشکل حل شد. 

حالا با توجه به اینکه افزونه اس ام اس خیلی خوب و مفید بود لطفا اگر میشه راهی بفرمایید که بتونم باز هم از این افزونه استفاده کنم 
دوست من شما وقتی موبایل از کاربر نمیگیری این خطا طبیعیه

mms

تازه وارد
دوست من شما وقتی موبایل از کاربر نمیگیری این خطا طبیعیه
اخه اصلا فیلد شماره موبایل وجود نداره.

تا چند وقت پیش فیلد شماره موبایل در کنار ایمیل وجود داشت اما الان اصلا این فیلد شماره موبایل حذف شده و به کاربر نشان داده نمیشه

masoud ashoori

کاربر عضو
اخه اصلا فیلد شماره موبایل وجود نداره.

تا چند وقت پیش فیلد شماره موبایل در کنار ایمیل وجود داشت اما الان اصلا این فیلد شماره موبایل حذف شده و به کاربر نشان داده نمیشه
سلام

احیاناً از افزونه های مدیریت و ویرایش فیلد های صورت حساب استفاده نکرده اید؟ یا افزونه ورود و ثبت نام با موبایل (digits)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا