تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

amirhip

تازه وارد
چگونه میشه استایل و بهم ریختگی هارو درست کرد؟ :( من بلد نیستم

amirhip

تازه وارد
من نسخه 7.2 رو نصب کردم فرم ورود و عضویت خیلی بهم ریخته اس آخهههه چراااا کمکک کنیدددد :(((((((

پیوست‌ها

• photo_2020-04-17_03-10-22.jpg
    photo_2020-04-17_03-10-22.jpg
    41.3 کیلوبایت · بازدیدها: 19

amirhip

تازه وارد
اگر یه چیزی شبیه فرم سایت ویشاتو درست کنید خیلی خوب میشه :)
خدا وکیلی فرم اش رو نگاه چقدر خوشگل و تمیزه

پیام یزدانیان

کاربر عضو
من نسخه 7.2 رو نصب کردم فرم ورود و عضویت خیلی بهم ریخته اس آخهههه چراااا کمکک کنیدددد :(((((((
بهم ریخته نیست عزیزم.
چون تنظیمات این نسخه باید کمی متفاوت ایجاد بشه ویدیو را در کانال دیجیتس میزارم به امید خدا میتونید ببینید و تنظیمات رو اوکی کنید تا این شکلی نباشه. ویدیو نهایتا تا 2 اردیبهشت قرار میگیره .

rexown

تازه وارد
سلام وقت بخیر بعد از گذشت مدتی از زمان نصب با یکی از پلاگین های ارجینال yith qusetion answer primium تداخل ایجاد شد و بعد از غیر فعال کردن مشکل حل شد لطفا در یک به روز رسانی این مشکل را حل کنید. باتشکر

rexown

تازه وارد
اگر یه چیزی شبیه فرم سایت ویشاتو درست کنید خیلی خوب میشه :)
خدا وکیلی فرم اش رو نگاه چقدر خوشگل و تمیزه
باید تنظیمات قالب خودتون رو سفارشی کنید

sahin

کاربر عضو
سلام چرا سامانه فراز اس ام اس را حذف کردین؟؟

malekimm

تازه وارد
سلام ببخشید چطور میتونم قسمت لیست علاقه مندی های افزونه دیجیتس رو به فارسی ترجمه کنم؟
و ایا این افزونه در کنار دکان و پلاگین بازاریابی affiliate pro سازگار هست یا خیر؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

You must be registered for see images attach

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام ببخشید چطور میتونم قسمت لیست علاقه مندی های افزونه دیجیتس رو به فارسی ترجمه کنم؟
و ایا این افزونه در کنار دکان و پلاگین بازاریابی affiliate pro سازگار هست یا خیر؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

You must be registered for see images attach
سلام دیجیتس علاقمندی نداره اشتباهی شده است.

AliKing1990

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین عزیز
بنده افزونه شما رو با ملی پیامک گرفتم و فعال کردم
الان وقتی میخوام کاربران قدیمی رو ویرایش کنم و شماره موبایل اضافه کنم وقتی ذخیره میکنم یه 0 میزاره قبل از شماره ای که وارد کردم با +98میزنم 0 اضافه میکنه بدون 0 هم که میزنم شماره رو 0 اضافه میکنه ولی کاربر که میخواد با شمارش وارد بشه اخطار میده لطفا ثبت نام کنید میره ثبت نام کنه میگه ایمیل شما از قبل در سامانه وجود دارد باید من حساب کاربری قبلیشو پاک کنم تا یه حساب جدید بسازه حساب جدید هم که در قسمت کاربران ادیت میکنم باز برای هر بار ذخیره یه 0 به شماره اضافه میکنه و برای ذخیره ها باید حواسم باشه 0 رو از اول شماره پاک کنم لطفا راهنمایی بفرمایید که چرا این 0 رو هنگام ذخیره کاربر میذاره اول شماره و این که چرا نمیتونم کاربران قدیمی رو شمارشونو اضافه کنم؟
با تشکر

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین عزیز
بنده افزونه شما رو با ملی پیامک گرفتم و فعال کردم
الان وقتی میخوام کاربران قدیمی رو ویرایش کنم و شماره موبایل اضافه کنم وقتی ذخیره میکنم یه 0 میزاره قبل از شماره ای که وارد کردم با +98میزنم 0 اضافه میکنه بدون 0 هم که میزنم شماره رو 0 اضافه میکنه ولی کاربر که میخواد با شمارش وارد بشه اخطار میده لطفا ثبت نام کنید میره ثبت نام کنه میگه ایمیل شما از قبل در سامانه وجود دارد باید من حساب کاربری قبلیشو پاک کنم تا یه حساب جدید بسازه حساب جدید هم که در قسمت کاربران ادیت میکنم باز برای هر بار ذخیره یه 0 به شماره اضافه میکنه و برای ذخیره ها باید حواسم باشه 0 رو از اول شماره پاک کنم لطفا راهنمایی بفرمایید که چرا این 0 رو هنگام ذخیره کاربر میذاره اول شماره و این که چرا نمیتونم کاربران قدیمی رو شمارشونو اضافه کنم؟
با تشکر
سلام در همین هفته اپدیت جدید منتشر میشه .این مورد هم حل میشود.

chaghmes

تازه وارد
سلام
پنل اس ام اس من ippanel هستش افزونه دیجیتس زدم.
مشگل من اینه که افزونه با صفحه ورود و عضویت من سازگار نیست و درس کار نمیکنه.
من خودم یه برگه دیگ درس کردم و برای ورود از خود دیجیتس استفاده می کنم. ولی مشگلی که دارم اینه که مثلا همین لینک بالارو دوباره بزنه و یا از مرورگر بیاد بیرون یا بخواد نظر ارسال کنه.
میره به صفحه ورود خو قالب.
میخواسم ببینم مشگل از قالبم هست یا افزونه؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

sahin

کاربر عضو
سلام چرا سامانه فراز اس ام اس را حذف کردین؟؟
کسی نبود جواب بده ؟؟ من از فراز اس ام اس پنل دارم وهزینه کردم الان به افزونه دیجیت به نسخه 5.6 به بالا نیاز دارم نسخه جدید را دانلود کردم فراز اس ام اس پاک شده چکار کنم؟؟؟؟؟

hmkhafan

تازه وارد
با سلام
امکان اینکه یه فرم با افزونه بادی پرس بسازیم و در مدال افزونه دیجیتز لودش کنیم برای ثبت نام کاربران هست؟
اگر این امکان وجود داره لطف بفرمائید راهنمایی کنید.
با تشکر

shanslona

تازه وارد
باسلام
این که شماره های فارسی رو فعال کردید خیلی خوبه ولی کد تایید رو به فارسی میزنه اشتباه کسی که کیبوردش فارسی شماره میزنه کد تایید رو هم میاد فارسی بزنه
اگه این رو هم اصلاح کنید خیلی خوب میشه. و نسخه 7.2 هر پوسته ای میزام بهم ریخته هست.

با تشکر

پیام یزدانیان

کاربر عضو
باسلام
این که شماره های فارسی رو فعال کردید خیلی خوبه ولی کد تایید رو به فارسی میزنه اشتباه کسی که کیبوردش فارسی شماره میزنه کد تایید رو هم میاد فارسی بزنه
اگه این رو هم اصلاح کنید خیلی خوب میشه. و نسخه 7.2 هر پوسته ای میزام بهم ریخته هست.

با تشکر
سلام این مورد هم بهمون گزارش شده ( کدتایید ) و رفع کردیم.
برای استایل هم اوکی هست فقط تنظیماتش هست ک باید با دقت انجام بشه .
در هفته اینده یعنی تا پنج شنبه نهایتا اپدیت جدید قرار میگیرد.

mohsenbina

تازه وارد
سلام وقت بخیر ببخشید امکانش هست نحوه ی استفاده از شرت کد های دیجیتس را هم یاد بدید.چون من میخوام یه صفحه لاگین درست کنم بعد از این که یه برگه درست کردم و شرت کد ثبت نام را در برگه قرار میدم وقتی ذخیره میکنم و برگه را باز میکنم عبارت ثبت نام نمایش داده می شود و کاربر باید رو عبارت بزنه تا بتونه وارد اون صفحه ی ثبت نام بشه اگه امکانش هست نحوه ی ساخت صفحات ورود و ثبت نام و فراموشی را هم ارسال کنید چون به نظر صفحه ی ورود ووکامرس جذاب نیست به نسبت صفحات خود افزونه دیجیتس
باتشکر

sahin

کاربر عضو
سلام وقت بخیر ببخشید امکانش هست نحوه ی استفاده از شرت کد های دیجیتس را هم یاد بدید.چون من میخوام یه صفحه لاگین درست کنم بعد از این که یه برگه درست کردم و شرت کد ثبت نام را در برگه قرار میدم وقتی ذخیره میکنم و برگه را باز میکنم عبارت ثبت نام نمایش داده می شود و کاربر باید رو عبارت بزنه تا بتونه وارد اون صفحه ی ثبت نام بشه اگه امکانش هست نحوه ی ساخت صفحات ورود و ثبت نام و فراموشی را هم ارسال کنید چون به نظر صفحه ی ورود ووکامرس جذاب نیست به نسبت صفحات خود افزونه دیجیتس
باتشکر
سلام بايد برين بخش فهرست هاي يعني اونجا به منوي سايت اضافه كنيد درست ميشه

بالا