تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

ghareei

تازه وارد
You must be registered for see images attach

سلام وقت بخیر
مشکلی که با دیجیتس دارم این هست که نام پیشفرض یعنی (نمایش عمومی نام) (لقب کاربر) رو شماره موبایل کاربر نشون میده در حالی که باید اسم کاربر باشه، اگر دیجیتس رو غیر فعال کنم و ثبت نام جدید کنم درست کار میکنه مشکلی نداره ولی وقتی دیجیتس فعال هست این نام رو شماره موبایل کاربر نشون میده. برای رفع مشکل یا تنظیم صحیح چیکار باید کنم؟ تصویر مشکل رو ضمیمه کردم.

Maziar62

تازه وارد
سلام،
پشتیبانی تلفنی نداره دیجیتس؟ چرا پاسخگو نیست کسی اینجا. یا اگر من درخواست اشتباه می کنم بهم بگین برم یه جا دیگه درخواست کمک کنم
ممنون

marjaneh

تازه وارد
سلام و وقتتون بخیر
من از افزونه دیجیتس استفاده میکنم و از مدیر پیامک گرفتم
قالبم هم اهوراست از میهن وردپرس
اما این دو الان باهم تداخل دارن و برای رمز عبور یکبار و فراموشی رمز عبور مصرف مشکل داره
لطفا راهنماییم کنید چطور این مشکل رو فع کنم
با تشکر

loknat.o

کاربر عضو
سلام اگر الان که من ی سری کاربر دارم این افزونه رو نصب کنم .
کاربرایی که قبلا ثبت نام کردن باید چیکار کنن ؟
درسته شماره زدن اما قبلا که راستی ازمایی نشده
الان برای ورود شاید به مشکل بخورن
راهنمایی کنید برای کاربرانی که از قبل ثبت نام کردن چجوری باید با این افزونه وارد شن

sarzade

تازه وارد
با سلام من تازه افزونه را نصب کردم به ملی پیامک هم وصلش کردم
در زمان عضویت کد فعال سازی میاد اما طرف عضو سایت نمیشه میشه راهنمایی بفرمایید باید دقیقا چه کاری انجام بدم؟

shuvvane

تازه وارد
سلام و عرض ادب
یکی از کاربران اعلام کرد که نمیتونم خرید کنم!
منم گفتم شاید بلد نباشه

ولی امروز رفتم خودم ثبت نام کنم می گه شماره نامعتبره و اجازه ثبت نام نمیده ارور رو پیوست میکنم

آدرس سایت

پیوست‌ها

• Sketch (135).png
    Sketch (135).png
    512.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بنده سایت شما رو چک کردم مشکلی نبود یه بار با پیش فرض ایرانسل تست کردم بار دوم که هدیات به حساب کاربری من شد با خط پیش فرض همراه اول تست کردم در هر دو کد تاییده فرستاده شد به شماره های فوق ولی چون بنده دسترسی ندارم به اون شماره ها پس یعنی فرآیند انجام می شود.
بهتره یه بار کش مرتبط با کلود فلر خودتون رو خالی بفرمایید، چون این سایت یه کمی با ایران به خاطر تحریم بازی درمیاره هر چند شما با دامنه com و سرور داخل آمریکا باید هم این مشکلات رو داشته باشید بلاخره تاخیر و دیلی بالا همینه دیگه.
توصیه مهم اگر قادر هستید بهتره به فکر جایگزین ایرانی هم باشید چون بلاخره رژیم دولت آمریکا زیادی عقده ای تشریف دارند اخیرا برخی دامنه های مرتبط با ایران رو مسدود کردند بنده خودم یه مورد info رو سراغ دارم که به بهانه ایران بودن مسدود شده هنوزم نتوستیم بازش کنیم
موفق باشید

shuvvane

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
بنده سایت شما رو چک کردم مشکلی نبود یه بار با پیش فرض ایرانسل تست کردم بار دوم که هدیات به حساب کاربری من شد با خط پیش فرض همراه اول تست کردم در هر دو کد تاییده فرستاده شد به شماره های فوق ولی چون بنده دسترسی ندارم به اون شماره ها پس یعنی فرآیند انجام می شود.
بهتره یه بار کش مرتبط با کلود فلر خودتون رو خالی بفرمایید، چون این سایت یه کمی با ایران به خاطر تحریم بازی درمیاره هر چند شما با دامنه com و سرور داخل آمریکا باید هم این مشکلات رو داشته باشید بلاخره تاخیر و دیلی بالا همینه دیگه.
توصیه مهم اگر قادر هستید بهتره به فکر جایگزین ایرانی هم باشید چون بلاخره رژیم دولت آمریکا زیادی عقده ای تشریف دارند اخیرا برخی دامنه های مرتبط با ایران رو مسدود کردند بنده خودم یه مورد info رو سراغ دارم که به بهانه ایران بودن مسدود شده هنوزم نتوستیم بازش کنیم
موفق باشید
سلام بزرگوار ممنون بابت راهنمایی !
با افزونه کش این مشکل بوجود میاد واسه همین غیرفعال کردم!

درست می فرمایید ممکنه تحریم بشیم ولی من چند سرور و هاست رو تست کردم و بالاترین سرعتی که تونستم بگیرم با این تنظیمات بود!

shuvvane

تازه وارد
عرض ادب !
من یه مشکل با افزونه دیجیتس دارم میشه راهنمایی کنید!خیلی گشتم تو نت نبود

1. هنگام ورود یا ثبتنام بجای درج کد عدد صفر تایپ بشه !
2. ذخیره کاربری هم شماره موبایله ولی با کد و بدون صفره میشه بشه یه شماره ایرانی کامل

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

shuvvane

تازه وارد
عرض ادب !

2. ذخیره کاربری هم شماره موبایله ولی با کد و بدون صفره میشه بشه یه شماره ایرانی کامل
لطفا پاسخ بدید

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

poiut

کاربر عضو

shuvvane

تازه وارد
gxt
عرض ادب !

لطفا پاسخ بدید

poiut

کاربر عضو

بالا