تاپیک پشتیبانی پوسته مولتی نیوز فارسی Multinews

dehnavi

راهبر انجمن
Multinews نام پوسته خبری بسیار زیبا و قدرتمندی می باشد که توسط تیم پرشین اسکریپت فارسی‌سازی شده است. از این پوسته بسیار زیبا می‌توانید در سایت‌های خبری و روزنامه و یا وبلاگ خود استفاده کنید. مولتی نیوز دارای امکاناتی همچون تنظیمات قدرتمند می باشد که میتوان به کمک آن تغییرات مختلف خود را بر روی این پوسته اعمال کنید. همچنین سازگاری کاملی با افزونه های بادی پرس , ووکامرس , بی بی پرس , یوزر پرو و افزونه‌های بسیار دیگری را دارد. Multinews از افزونه قدرتمند visual composer پشیبانی کرده که به کمک آن قادر هستید صفحات مختلفی را طراحی کنید. در ادامه به جهت پشتیبانی مولتی نیوز از فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس شما این امکان را خواهید داشت تا در کنار وبسایت خبری خود یک فروشگاه کامل را در اختیار داشته باشید. کلام آخر اینکه این پوسته یکی از قدرتمند ترین و پرطرفدارترین پوسته های خبری می‌باشد و به کمک آن می‌توانید یک وبسایت مجله خبری کامل در اختیار داشته باشید.

450x228xMultinews-v2.1.4-Multi-purpose-Wordpress-News-Magazine.png.pagespeed.ic.r3UrjY31Vx.jpg

​

آخرین نسخه فارسی شده (نسخه : 2.5.1)

کد:
http://www.persianscript.ir/1394/12/23/multinews-multi-purpose-wordpress-news-magazine-v2-5-1/

ahora-kabir

کاربر عضو
سلام

درون ریزی دمو داخل قالب کار نمی کنه!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
درسته درون ریز rtl کار نمیده حق با دوستمون هست

خطا نمیده اما اگه یه ساعت هم وایستی نصب نمیکنه من قالبهای دیگه رو 40 ثانیه ای درون ریزی میکردم

درون ریزی درون قالب کار نمیکنه خیلی مهمه

لطفا کمک کنید

dehnavi

راهبر انجمن
یوزر پسورد مدیریت رو برام بفرستید بررسی کنم

moein921

کاربر عضو
اگه امتحان کردید و مطمئنید کار میکنه خوب بگید

اگه من دیدم از پسش بر نمیام یوزر پسورد میدم

البته درون ریز قالب به هر دلیلی کار نمیکنه در حال حاضر

moein921

کاربر عضو
دوستان چی شد

بالا رو هم ببینید دو نفر در مورد درون ریزی قالب سوال کردن.

لطفا راهنمایی کنید

moein921

کاربر عضو
ممنون میشم کمک کنید ما همچنان منتظریم

درون ریز قالب کار نمیکنه

RTL منظورم هست درون ریز راستچین البته درون ریز انگلیسی هم کار نمیکنه اما من میخوام درون ریز عربی یا همون راستچین رو نصب کنم کار نمیده

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارند

moein921

کاربر عضو
چرا وقتی من با قالب صحیفه کار میکنم سرعت سایت خیلی خوبه

اما وقتی این قالب رو نصب کردم (مولتی نیوز) سرعت سایتم اومده پایین و دیر لود میشه

یعنی بخاطر حجم بالای این قالب هست

برای رفع این مشکل باید چیکار کنم

این رو هم بگم من از شرکت هاستینگ نگاره روشن پارس استفاده میکنم هاست ایران و سرعت هاستم واقعا خوب هست بنظرتون مشکل از کجاست؟

jamshimi

کاربر عضو
دوستان در این قالب چطور میشه این قسمت که مشخص کردم کل کادر رو قرمز یا تغییر رنگ داد

مثلا من بلوک اخبار تصویری آوردم و می خوام اون کلمه latest رو تغییر بدم و همین طور رنگ کادرش رو قرمز کنم

tdzauvzprkat25cj3yvi.png

jamshimi

کاربر عضو
دوستان در این قالب چطور میتونم فونت کل قالب رو به Byekan تغییر بدم؟

mahanmahan

تازه وارد
سلام.
دوستان من چجوری میتونم اسلاید به بالای سایتم (هدر)، اسلایدر اضافه کنم؟

nima_0916

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید...
من هرچی تلاش میکنم نمیتونم سایز عنوان مطلب رو تغییر بدم..هرچی از توی بخش تایپوگرافی اقدام میکنم نه سایز فونت تغییر میکنه و نه رنگ اون..
حتی در فایل rtl.css هم متغیر
 h1.entry-title{
    font-size: 50px;
رو تغییر سایز میدم بازم تغییری دیده نمیشه..
لطف میکنید راهنمایی بفرمایید؟>

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا