تاییده ها در گرویتی

mehdiyesil1

تازه وارد
سلام

یک فرم ایجاد کردم و اتصال دادم به درگاه .
در تایید ها به جز پیش فرض سه تا تاییده ایجاد کردم
موفق ناموفق انصراف
در هر سه شرط رو برقرار کردم و هر سه شرط با هم فرق دارند.یکی نام انتخاب کردم یکی شماره موبایل و یکی ایمیل
و در قسمت تنظیمات درگاه تیک تایید هر کدوم رو زدم
اما وقتی به مرحله بانکی میرم انصراف میزنم موقع برگشت هر سه رو پشت سر هم نشدن میده
یعنی متن پرداخت موفق زیرش ناموفق و زیر اون انصراف رو!!!
در هر تاییده در زیر منطق شرطی یه چند تا گزینه هست نوشته بعد از ارسال و یا بروز رسانی مشکل اونهاست به نظرم ولی غیر فعال هم کنم از کار میفته 
جوری تنظیم بشه متنی که برای هر وضعیت نوشتم همون رو نشون بده
لطفا راهنمایی بفرمایید.
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یادمه توش عدم نمایش به اینصورت بود نباید از یک حالت تکرار برای یک موردی استفاده بشه که دو شرط هست و نیست باهم باشه باید فقط یک شرط براش قرار میدادید مثلا اگر نام هست نام خانوادگی هست حالت نمایش هم داره الان دسترسی به گراویتی ندارم وگرنه بهتون می گفتم چگونه انجام بدید .

البته استاد حنان تسلط بیشتری دارند انشالله میان جوابگو میشن نشد سعی میکنم یه نسخه ازش گیر بیارم و شما هم دقیقا بگید چجوری بشه تا براتون حالتاش رو بچینم

موفق باشید

mehdiyesil1

تازه وارد
در زیر شرط ها گزینه نمایش تاییده در ورژن قبلی به نظرم اینجوری نبود؟

کاری که میخوام به این شکل هست.

یک فرم دارم به درگاه متصل هست.بعد زدن ارسال فرم وقتی ورد درگاه میشه اگر موفق بود پرداخت در برگشت متن تایید موفق نشون بده

اگر ناموفق بود تاییدش فرق کنه و یک متن دیگه نشون بده

و اگر انصراف داد یه متن تو تاییده باشه توشته باشه شما انصراف دادید

من سه تا تاییده رو ایجاد کردم

اما چون هر تاییده داخل گزینه نمایش این تاییده روی وقتی ورودی جدید ارسال میشود هست بعد برگشت در هر شرایطی متن هر یه تاییده رو نشون میده

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

فکر کنم شرطش این میشد مثلا اتصال موفق بود اگر این بود حتما نوشته اتصال موفق بود رو نمایش بده بعد گزینه بعدی همون اولی  میشد این که نوشته اتصال ناموفق و انصراف رو نمایش نده 

در همشون باید این حالت رو بذارید مثلا در انصراف دو گزینه موفق و نا موفق نمایش نده و مورد مربوط رو نمایش بده

در ناموفق هم انصراف و موفق رو نمایش نده و مورد مربوط رو نمایش بده

چون همشون از سوی بقیه قابل شناسایی هستش پس می تونید انتخاب کنید فقط نام درست رو فراموش نکنید که چی نمایش داده بشه چی نشه یکم آزمون خطاست.

موفق باشید

mehdiyesil1

تازه وارد
تو قسمت نمایش این تاییدیه 

نیست اینها؟

همیشه

هرگز

وقتی ورودی جدید ارسال میشود

وقتی یک ورودی به روزرسانی میشود

منظورتون اینجاست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

داخل خصوصی اگر مایل بودید دسترس بدید ببینم براتون شاید بتونم رفعش کنم گفت خیلی وقته باهاش کار نکردم دقیق یادم نیست در غیر اینصورت صبر کنید حنان بیاد یا گروایتی پیدا کنم یا نسخه ای ازش رو برام جایی آپلود کنید دانلود کنم ببینم چجوریاست

موفق باشید

webangel

تازه وارد
سلام دوستان.

من هم مشکل دارم با تاییدیه ها به این صورت که من در قسمت تاییدیه ها یک تاییدیه به نام پرداخت موفق ایجاد کردم و در درگاه پرداخت هم تیک مربوط به پرداخت موفق رو زدم. منطق شرطی که سایت گرویتی فرم گفته بود رو هم فعال کردم. تیک ارسال اطلاعات فیلد باQuery String را هم زدم. اما وقتی گزینۀ برگه رو انتخاب می کنم. در قسمت محتوا فقط ادرس برگه نشون داده می شه و بعد از پرداخت موفق هم کاربر به صفحه ای که مشخص کردم هدایت می شه ولی توی اون صفحه چیزی نشون داده نمی شه. 

aria7012

تازه وارد
سلام.

تاپیک مربوط به چندماه پیش هست ولی گفتم شاید کسی به دردش بخوره.

این مشکل رو من هم داشتم. راه حل اینه که شرط تاییدیه ها رو برای پرداخت موفق و ناموفق یکسان قرار بدین.

عکس ها رو ببینید متوجه میشید.

بالا