تبدیل تمامی اعداد انگلیسی به فارسی

mosafers1

تازه وارد
سلام وقت بخیر 

من خیلی وقته میخوام اعداد تمام قالبم را فارسی کنم اما موفق نشدم لطفا یکی منو راهنمایی کنه چطور باید این توابع قالبم که وردپرس هست اضاف کنم که کل اعداد چه قیمت و چه در متون فارسی بشه؟؟؟

رو هم دیدم خیلی روش داره اما برای وردپرس نمیدونم یه کجاها باید اضاف کنم

ahs5500

تازه وارد
دوست عزیز همونجوری که توی سایت توضیح داده اول می بایست افزونه های فارسی ساز مثل  ParsiDate یا wp-jalali رو داخل سایتتون نصب کنید و در قسمت تنظیمات این افزونه ها زبان فارسی رو انتخاب کنید و اگر دیدید باز هم نشد به داخل هاستتون برید و فونت قالبتون رو از قسمت css قالب ویرایش کنید و فونت های فارسی مثل بی نازنین یا بی یکان رو توی قالبتون فراخونی کنید تا مشکلتون حل بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mosafers1

تازه وارد
داداش ممنونم ولی من اینقد اماتور هم نیستم از فونت ایران سنس استفاده میکنم اعداد فارسی و استاندارد را پشتیبانی میکند. و افزونه وردپرس فارسی (wp-jalali) هم نصب هست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
wp parsidate  چنین قابلیتی داشت. از توی تنظیمات کانفیگ میکردی اعداد رو فارسی برگردونه.

mosafers1

تازه وارد
wp parsidate  چنین قابلیتی داشت. از توی تنظیمات کانفیگ میکردی اعداد رو فارسی برگردونه.
راستش اینم نصب کردم اما اینم به صورت کامل تمامی اعداد را فارسی نمیکند از تنظیمات هم همه رو اوکی کردم...

You must be registered for see images attach

ahs5500

تازه وارد
دوست عزیز بعد از دیدن تصویر کاملا متوجه شدم چی میخوای. پیشنهادم اصلاح کد css قالبت و جایگزینی یه فونت فارسی برای بخش مورد نظرت هستش. نمونه این کار رو من توی تصویر پیوست برات نشون دادم. فقط حواست باشه که ابتدا باید کدهای فراخونی فونت جدیدت رو حتما توی فایل css قالبت تعریف کنی. تصویر پیوست رو به دقت ببین

mosafers1

تازه وارد
دوست عزیز بعد از دیدن تصویر کاملا متوجه شدم چی میخوای. پیشنهادم اصلاح کد css قالبت و جایگزینی یه فونت فارسی برای بخش مورد نظرت هستش. نمونه این کار رو من توی تصویر پیوست برات نشون دادم. فقط حواست باشه که ابتدا باید کدهای فراخونی فونت جدیدت رو حتما توی فایل css قالبت تعریف کنی. تصویر پیوست رو به دقت ببین

سلام ممنونم از شما من در سراسر سایتم از فونت ایران سنس استفاده میکنم که در قسمت های خاص با افزونه فارسی کرد اما در قسمت های دیگه فارسی نشد در پست اول طبق لینک گفتن از فونت های استاندارد (که فونت من ایران سنس استاندارد هست) استفاده کنید. و با استفاده از این توابع فارسی سازی کنید که نحوه استفاده از توابع را کسی میدونه راهنمای کنه چون قسمت قیمت فارسی شده ولی اعداد دیگر خیر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

تموم راهنمایی دوستان درست

بنده نظرم اینه از این افزونه استفاده کن

تنظیماتش رو انجام بده همون که می خوای تحویل بگیر بدون نیز به جلالی و دت پارسی

یادت باشه تو داخل افزونه ایران سنس رو نوشته ولی چون خواسته به کپی رایت احترام بگذاره پوشه اش خالیه اگر فونتش رو خریدی خودت داخل پوشه آپلود کن برخی فونت های دیگه هم همین قانون رو دارند. ولی مثلا گروه B همشون موجود هستند

ضمنا برای تست از گروه B استفاده کن و مطمئن شو که ایران سنس شما حتما اعداد رو فارسی می کنه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا