تبدیل کلمات دلخواه در ووکامرس

samansam1

تازه وارد
سلام.

لطفا بفرمایید که چطوری میشه بلفرض کلمه " سبد خرید " رو به " سبد محصول " تبدیل کرد.

یجایی نوشته بود فایل fa_IR.po رو باید ویرایش کردم که من این فایل از تمپلت رو ویرایش کردم جواب نداد، فایل fa_IR.mo هم که ظاهرا قابل ویرایش نیست چه تو نت ++ چه روی هاست.

همینطور این مطلب رو هم خوندم

اما باز هم مشکل اینجا بود که وقتی اون کد رو توی functions.php میریختم، کلا لینک خریدای صفحه اصلی میپرید.

و دوم اینکه نمیدونستم منظور از فایل ادامه مطلب، یعنی کدوم فایل که اون کد دوم رو بریزم.

لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farsadf

کاربر عضو
با سلام

برای ادیت کردن فایل mo شما نیاز به فایل اصلی po دارید که از با اون فایل توسط po edit فایل مورد نظر خودتون رو ویرایش میکنید.

و پس از سیو کردن یک فایل .mo در اختیار شما قرار میگرد و شما باید از آن استفاده کنید.

برای دانلود poedit میتوانید از آدرس زیر استفاده کنید.

(لینک مستقیم نیست)

IAMIR

کاربر عضو
کلماتی که می خواهید ... تغییرات اعمال شود ... اعمال بفرمایید ... تا اعمال تغییرات توسط مدیریت بررسی شود ...

samansam1

تازه وارد
با سلامبرای ادیت کردن فایل mo شما نیاز به فایل اصلی po دارید که از با اون فایل توسط po edit فایل مورد نظر خودتون رو ویرایش میکنید.

و پس از سیو کردن یک فایل .mo در اختیار شما قرار میگرد و شما باید از آن استفاده کنید.

برای دانلود poedit میتوانید از آدرس زیر استفاده کنید.

(لینک مستقیم نیست)
سلام، مرسی از راهنمایی شما، فایل po رو با ویرایشگری که فرمودید باز کردم، اما کلماتی مثل سبد خرید و ... اون تو نبود.

alifiresoft

کاربر عضو
سلام، مرسی از راهنمایی شما، فایل po رو با ویرایشگری که فرمودید باز کردم، اما کلماتی مثل سبد خرید و ... اون تو نبود.
برای تغییر نام فعلا باید با محمد در تماس باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل po موجود نیست. اگر شما قصد جایگزینی عبارت خاصی رو دارید از بسته فارسی ساز و سیستم جایگزین کننده عبارات استفاده کنید

بالا