تجربه تلخ خرید از راست چین

rezapj2

تازه وارد
از این سایت خرید داشتم که اطلاعات افزونه کامل نبود .یک افزونه نال شده که خودم فارسی کرده بودم و فقط تاریخش شمسی نمیشد .توی این سایت بود .

خرید کردم دیدم به افزونه دیگ نیاز داره که من نمیتونم نصب کنم و توضیح نداده بودن توی صفحه محصول که پیشنیاز داره

ewhrlhdxyxit.jpeg

بعد از اعلام و حل مشکل . از ضمانت برگشت خاستم استفاده کنم که میگن از سایتت بک اپ بگیر دسترسی به فروشنده بده .ک اگرم خرابکاری کرد بتونی برگردونی :))

برای ضمانت چندین بار پیگیری کردم که آخرم هیچکس هیچی قبول نکرد و من موندم یک افزونه نال فارسی شده

ipsryxxofmjb.jpeg

اولین خریدم از این سایت و آخرینش بود . هرچی از ژاکت خریده بودم راضی بودم تا الان

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
اول اینکه لطفا توضیح رو کاملتر بنویسید.
چه افزونه ای خریداری کردید؟ چه افزونه ای پیشنیازش بود که ذکر نشده بود در صفحه محصول؟
اینکه نمیخواید دسترسی بدید کاملا حق دارید اما اگر اشتباه نکنم در قوانینی که شما موقع عضویت پذیرفتید این بخش ذکر شده که البته کاملا میتونید دسترسی محدود بدید که تنها چند بخش رو بتونند ببینند.
طبق پاسخ آخر ظاهرا سایت شما با افزونه جلالی ناسازگار هست و باز هم میگم با توجه به توضیحات شما و اینکه کلا ۱ پاسخ از فروشنده گذاشتید نمیشه قضاوت کرد.

× البته لازم به ذکره شما این افزونه رو از فروشنده اصلی تهیه نکردید و درواقع اشتباه اول از سمت خود شما بود.
× متاسفانه ما تو ایران هنگام عضویت و یا خرید اصولا بدون دیدن قوانین سایت اون رو تیک میزنیم و عضویتمون رو انجام میدیم که باعث میشه خیلی از حق و حقوق از ما گرفته بشه.
× بنده مدافع این سایت ها نیستم به هیچ عنوان و البته خیلی هم مخالف نیستم چون هرکس تصمیم گیرنده هست برای خودش.

آخرین ویرایش:

Mesmaili

کاربر عضو
البته جدیدا مثل اینکه راست چین کش بک داره و باید پول رو برگردونند.
و خود من هم ۲ بار باهاشون به مشکل برخوردم البته و دیگه کلا قید این سایت هارو زدم :)

بالا