تحریم ایران توسط مجموعه Envato (تم فارست ، کد کنیون و...)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تحریم ایران از سوی Envato (تم فارست ، کد کنیون و سایت های زیر مجموعه)

به دلیل تغییر شرکت envato از استرالیا به امریکا ، از این پس امکان خرید از envato (شارژ وجه و یا پرداخت و دانلود و...) برای ایرانیان فراهم نیست

همچنین اگر طراح هستید و پروژه های خود را در این سایت به فروش می رسانید باید هر چه سریعتر (تا پایان ماه میلادی) اقدام به تغییر مشخصات خود کنید و یک حساب معتبر برای تسویه حساب های خود معرفی کنید!

بدیهی است از این پس نباید با IP ایران وارد مجموعه سایت های ENVATO شوید!... در غیر اینصورت بلاک می شوید و دیگر قادر نیستید فایل های خریداری شده را دانلود کنید.

جزئیات بیشتر:

کد:
[URL="http://inside.envato.com/usa-tax-withdrawal-changes/"]http://inside.envato.com/usa-tax-withdrawal-changes/[/URL]

Tiny

کاربر عضو
تا همین دو روز پیش می تونستم برم اما الان با این صفحه مواجه شدم. ایران ، سوریه ، کوبا ، شبه جزیره کریمه و سودان شمالی جزو تحریم شدگانند.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله پیشبینی میشد. باید تغییر هویت بدید. IP ایران رو بستن. راه حل هم که...

Usrapid

تازه وارد
آیدیم کلا بسته شد . با فیلتر شکن وارد میشم خطا میده که نمیتونید استفاده کنید و این چیزا ...

قالب ها و پشتیبانی اونها پرید ... ! به همین راحتی

mehrpouya

کاربر عضو
آیدیم کلا بسته شد . با فیلتر شکن وارد میشم خطا میده که نمیتونید استفاده کنید و این چیزا ...

قالب ها و پشتیبانی اونها پرید ... ! به همین راحتی
سلام.

دلیل اینکه با فیلترشکن نتونستید وارد بشید سادس. شما از آی پی استاتیک رایج که 127.0.0.1 هستش استفاده می کنید که طبیعتا راهکاریه شناخته شده و اونا هم مسدودش کردن. از هات اسپات استفاده کنید که با هر کانکتیگ آی پی شمارو رندوم انتخاب می کنه. من الان راحت دارم از این مجموعه سایتا استفاده می کنم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان من در ابتدای تاپیک گفتم باید کشورتون رو عوض کنید (تغییر مشخصات)

وگرنه اکانت شما هم بسته میشه... که دیگه نمیشه کاری کرد مگر اینکه ثابت کنید حساب از ایران نیست :)

Usrapid

تازه وارد
کشور رو همون روزی که اطلاعیه اولش منتشر شد عوض کرده بودم ... :46:

حالا سایر دوستان هم از تجربیات خودشون بگن شاید راه چاره ای پیدا شد ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
جالب اینه، IP های من انگلیس هستن. اینترنت از جایی که گرفتم آی پی انگلیس بم دادن، وقتی هم توگوگل و باقی سایتها وارد می شم، مکان من رو انگلیس می زنن. ولی سایت envato تشخیص میده که ایران هستم و می بنده. با فیلترشکن رفتم مثل kerio، cisco، و .... . سایت تا یه جاهایی باز میشه. ولی باز پیام تحریم میاد. فکر کنم از کوکی مرورگریا روش های پیشرفته تری برای اینکار استفاده می کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Tiny

کاربر عضو
با استفاده از php تونستم ، بدون نرم افزار های تغییر آی پی سایت themeforest رو باز کنم. البته برای ورود به اکانت هنوز کاری نکردم ولی به هر حال شارژ adsl به خاطر تغییر آی پی حروم نمیشه ( 10 برابر حساب میشه در هنگام استفاده از ف.ش )

جاویدان

کاربر عضو
با استفاده از php تونستم ، بدون نرم افزار های تغییر آی پی سایت themeforest رو باز کنم. البته برای ورود به اکانت هنوز کاری نکردم ولی به هر حال شارژ adsl به خاطر تغییر آی پی حروم نمیشه ( 10 برابر حساب میشه در هنگام استفاده از ف.ش )

با سلام

دوست عزیز

این کارت ایول داره واقعا معلوم هستش داری خوب اموزش های php رو یاد میگری و عملی می کنی

موفق باشی خیلی زیاد

Qalekhani

قلعه‌خانی

سلام. خیلی خوب بود. واقعا مفیده. راستی پیام خصوصی تون بسته است. اگه میشه یه پیام به من بدید. یه راهنمایی در خصوص این کد ازتون میخواستم

Tiny

کاربر عضو
سلام. خیلی خوب بود. واقعا مفیده. راستی پیام خصوصی تون بسته است. اگه میشه یه پیام به من بدید. یه راهنمایی در خصوص این کد ازتون میخواستم
سلام ممنون

پیام خصوصی خیلی وقته برا من بسته شده و دلیلشو نمیدونم ؟ پیگیری کردم اما جوابی از مدیران دریافت نکردم متاسفانه. مشکلی دارید همین جا بگید.

mostafa98

کاربر عضو
سلام به همه

برای طراحان  و خریداران ایرانی بد شد اهراز هویت و غیره دردسر داره

ولی تا سایت های هندی و نال و انتشار آخرین نسخه ها از اسکریپت و پوسته و افزونه هست

غمی نیست

امیدوارم که زحمت کسی هدر نره

ارادتمند mostafa98

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا