تخفیف ۱۰۰ درصدی ۵ عدد هاست سی پنل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Qalekhani

قلعه‌خانی
همان‌طور که از عنوان نوشته مشخص هست، تصمیم دارم به مناسبت یازدهم تیر که یک تاریخ خاص برای من هست، به ۵ نفر از دوستانی که اعلام علاقمندی می‌کنند، یک عدد هاست سی‌پنل سالیانه از دیتاسنتر معتبر و معروف هتزنر تقدیم کنم.

مشخصات هاست سی‌پنل:

• فضای دیسک: ۱۰۰۰ مگابایت
  • پهنای باند ماهیانه: ۵۰ گیگابایت
  • پست الکترونیک: نامحدود
  • تعداد اکانت FTP: نامحدود
  • تعداد دیتابیس: ۵ عدد
  • تعداد زیردامنه: ۱۰ عدد
  • دامنه اضافی: ۱ عدد
  • دامنه پارک شده: ۱ عدد
  • گواهی SSL رایگان
شرایط سرویس‌دهی هاست سی‌پنل:

علاوه بر قوانین کلی که ناظر بر سرویس‌دهنده خدمات هاستینگ است، باید توجه داشته باشید که:

1. استفاده از این سرویس برای ارسال اتک به دیگر سرورها یا سرویس‌ها اکیداً ممنوع می‌باشد و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
  2. استفاده از این سرویس به عنوان هاست دانلود یا ارسال ایمیل تبلیغاتی اکیداً ممنوع می‌باشد و سرویس بسته خواهد شد.
به منظور ثبت نام در این قرعه‌کشی کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید. برندگان قرعه‌کشی در روز جمعه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۷ معرفی خواهند شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin_b1993

کاربر عضو
همان‌طور که از عنوان نوشته مشخص هست، تصمیم دارم به مناسبت یازدهم تیر که یک تاریخ خاص برای من هست، به ۵ نفر از دوستانی که اعلام علاقمندی می‌کنند، یک عدد هاست سی‌پنل سالیانه از دیتاسنتر معتبر و معروف هتزنر تقدیم کنم.

مشخصات هاست سی‌پنل:

• فضای دیسک: ۱۰۰۰ مگابایت
  • پهنای باند ماهیانه: ۵۰ گیگابایت
  • پست الکترونیک: نامحدود
  • تعداد اکانت FTP: نامحدود
  • تعداد دیتابیس: ۵ عدد
  • تعداد زیردامنه: ۱۰ عدد
  • دامنه اضافی: ۱ عدد
  • دامنه پارک شده: ۱ عدد
  • گواهی SSL رایگان
شرایط سرویس‌دهی هاست سی‌پنل:

علاوه بر قوانین کلی که ناظر بر سرویس‌دهنده خدمات هاستینگ است، باید توجه داشته باشید که:

1. استفاده از این سرویس برای ارسال اتک به دیگر سرورها یا سرویس‌ها اکیداً ممنوع می‌باشد و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
  2. استفاده از این سرویس به عنوان هاست دانلود یا ارسال ایمیل تبلیغاتی اکیداً ممنوع می‌باشد و سرویس بسته خواهد شد.
به منظور ثبت نام در این قرعه‌کشی کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید. برندگان قرعه‌کشی در روز جمعه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۷ معرفی خواهند شد.

خیلی ممنون
ولی آنتی ویروسم نمیزاره لینکی که دادید رو باز کنم
دلیلش چیه

Qalekhani

قلعه‌خانی
مدتی هست که فقط آنتی ویروس NOD32 این خطارو روی سایت میده. با آنتی ویروس های دیگه چک کردم مشکلی نداره.

جاویدان

کاربر عضو
مدتی هست که فقط آنتی ویروس NOD32 این خطارو روی سایت میده. با آنتی ویروس های دیگه چک کردم مشکلی نداره.
با سلام دوست عزیز

انگاری یه مشکلی هست چون ویروس توتال شما رو پک میشناسه اما سایتهای بررسی آنلاین تروجان یه جای سایت شما رو دارای ایراد میدونند بهتره جدی بگیرید چون اینجوری بقیه هم شما رو به لیست سیاه وارد می کنند

به نظرم تو این مجموعه ها چک کن یادت باشه برخی از اینها فقط آدرس اصلی سایت رو اسکن می کنند و فقط برخی بر اساس آدرس های دیگر سایت

موفق باشید

Qalekhani

قلعه‌خانی
@جاویدان ممنون از وقتی که گذاشتی. والا با اکثر این آنلاینها چک کردم.

همه شون تنها خطایی که میدن اینه: Domain blacklisted By ESET

بقیه آنتی ویروس‌ها و ... هیچ خطایی نمیدن. نمیدونم چرا واقعاً. به ESET هم ایمیل زدم ولی جوابی نمیدن.

Qalekhani

قلعه‌خانی
پیرو قرعه‌کشی ۵ عدد هاست سی‌پنل ۱ گیگابایتی سالیانه، افراد زیر ۵ نفر برنده قرعه‌کشی هستند.

ضمن تبریک به این دوستان عزیز، خواهشمند است در اولین فرصت با ایمیل ثبت شده خود در ثبت نام کرده و تیکت بزنند تا اکانت هاست آنها ایجاد و ارسال شود.

آقای حجت اسماعیلی

آقای فرهاد حسین خانزاده

آقای حیدر خانی

آقای علیرضا رزمجو

آقای مصطفی صناعی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا