تخلف و خیانت بعضی از سایت ها

پارسی

تازه وارد
با سلام و درود به کاربران فضای مجازی

تذکر جدی به سایت هایی که از وب سایت های پاپ آپ و پاپ باکس تبلیغ خرید می کنند.

بنده امروز صبح از سایت پاپ کده 1000 عدد تبلیغ پاپ آپ خریداری کردم در ادامه به جزئیات و واقعیت پی می بریم که این سایت ها چه تخلفاتی انجام می دهند:

این از 1000 عدد ما که به جای 1000 ای پی فقط 43 عدد تبلیغ روی سایت ما فرستاده شده مدرک در پایین

You must be registered for see images attach

​

خوب بپردازیم به سر اصل مطلب که بسیار جالب می باشد که شما هم یاد بگیرید

دقیقا سایت پاپ کده چه بلایی سر پول و سایت شما میاره اینجا خوب توجه کنید که جالبه واقعا:

ما در سیستم پاپ آپ در خود اسکریپت گزینه ای داریم که من عکسش رو الان برای شما قرار میدم عکس از مدیریت این اسکریپت

​

خوب از کجا باید بفهمیم که این سایت ها این گزینه رو فعال کردند تا روی سایت شما تاثیر داشته باشه و پیشرفت کنه:

اگر دامنه ای که در بین این ادرس وجود دارد mahfa.ir در بین تبلیغ شما وجود داشته باشد یعنی هیچ تاثیری روی سئوی سایت شما ندارد

اما اگر دامنه ای در بین این کد ها وجود نداشته باشد یعنی تاثیر زیادی بر روی سئوی سایت شما دارد به شکل زیر :

بازم جالب اینجاست دوستان از دامنه ای که تبلیغ پاپ اپ وارد سایت من شده این دامنه اصلا وجود ندارد

خودتان باز کنید و ببینید

پس دوستان مواظب این سایت های کلاه بردار باشید یعنی شما هزینه ای که پرداخت می کنید هیچ سودی برای سایت شما ندارد یعنی پاپ کده داره سایت خودش رو تبلیغ می کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این شیوه شما برای ارائه تخلفات کمی مبهم است ؟ بهتر است با مستندات بیشتری به اطلاع رسانی صحیح اقدام کنید.

ضمنا بهتر بود کمی قبل از خرید تحقیق می کردید و درخواست بررسی سوابق برخی خریداران را می نمودید.

به شخصه در این سالهای اخیر یک سایت معتبر در این حوزه و هم پرداخت و هم تسویه و هم شیوه های جدید بالا بردن رتبه را (اگر دوستان مدیریت انجمن تبلیغات محسوب نکنند بر اساس اصل بی طرفی دارم می گم) شبکه اجتماعی فیس نماست که معتبره و حجم بالایی هم کاربر داره و شیوه های جدیدی هم در تبلیغات پیدا کرده .

و البته همین شبکه اجتماعی البته اشکالاتی جدی هم در زمینه تبلیغات پاپ آپ داره که اون رو هم باید گفت که چند بار گزارش کردیم ولی مدیرانش توجه ای نکردند تا کنون یعنی می تونه گاهی روند معکوس داشته باشه

موفق باشید

پارسی

تازه وارد
دوستان لطفا به اشتراک بگذارید تا دست این چنین سایت ها رو بشه ممنون

vahid66

تازه وارد
به زر پاپ بده خودت رو راحت کن . انصافا عالین

پارسی

تازه وارد
دوستان واقعا ببینید حتی جواب تیکت هاشون رو هم نمیدن الان چند روزه که منتظر جواب هستم این سایت ها کلاه برداری می کنند کسی ازشون خریدی انجام نده مدرکی​

که من برای شما در بالا فرستادم بابتش خیلی هزینه کردم که یاد گرفتم و رایگان در اختیار شما عزیزان گذاشتم​

​

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام

اگر از افزونه های آمارگیر در سایتتان استفاده میکنید این افزونه ها اصلا دقیق نیستند! و بعضی ها هم ملاک های خاصی دارند جهت شمارش
شما بهتر است این موارد رو با ابزار دقیق گوگل آنالیتیکس سنجش کنید.
اینگونه تبلیغات پول دور ریختن هست + فقط رتبه الکسا بالا میره که مُفت هم نمی ارزد! + ممکنه گوگل سایتتون رو پنالتی کنه!

​

چند نفر پیدا بشن مثل شما برای یک موضوع 4 تا تیکت ثبت کنند نتیجه همین میشه! کمی حرفه ای تر عمل کنید، ضمن اینکه طبیعی هم هست.

موفق باشید

پارسی

تازه وارد
چند نفر پیدا بشن مثل شما برای یک موضوع 4 تا تیکت ثبت کنند نتیجه همین میشه! کمی حرفه ای تر عمل کنید، ضمن اینکه طبیعی هم هست.

موفق باشید
با سلام و درود خدمت دوست محترم : بنده روی تلفن همراهم از برنامه ای جهت نمایش بازدید سایت استفاده میکنم و از سایت های دیگر هم تبلیغات میگیرم که شاید 5 عدد الی 10 عدد ان کم می شود نه 960 عدد .......  و اموزش هایی هم که بنده در بالا عرض کردم به درد خیلی از کاربران می خورد ... ... بعد دقیقا چه چیزی طبیعی هست مگه پرتقاله که طبیعی باشه

بعدش شما که می گید حرفه ای تر عمل کنید این دامنه که در بین کد ها وجود دارد اصلا کار می کند ببینید mahfa.ir این بزرگترین کلاه برداری هست که باید این چنین سایت ها کنار گذاشته شود با گزارش های شما و دیگر کاربران اینترنتی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو
در صورتی که واقعا چنین موردی باشه شما با اعلام در اینجا به تعداد محدودی اطلاع رسانی خواهید کرد.
پس بهتره اگر میخواهید از همنوعانتون کلاهبرداری نشه تشریف ببرید پلیس فتا و مستنداتتون رو ارائه بدید تا نسبت به برخورد قانونی و فیلترینگ اون سایت اقدام نمایند.

موفق باشید.

بالا