تداخل افزونه فارسی ساز ووکامرس با افزونه های دیگر

amirkashani

کاربر عضو
سلام

من چند وقتی هست یه سری از منوهای افزونه هام مخفی شده بودند و نمایش داده نمیشدند از جمله افزونه layerslider همچنین وقتی افزونه رو حذف کردم افزونه پیامک ووکامرس هم ارور داد از دوستان و عزیزان دست اندر کار خواهشمندم این مشکل رو پیگیری کنند

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متعجب هستم! چون هیچ کدومشون به هم ارتباطی ندارن!

حتما بررسی می شه

amirkashani

کاربر عضو
محمد جان افزونه blue login هم به محض فعال شدن افزونه فارسی ساز محو میشه و از منو مدیریت میپره

درود

دوست عزیز پلاگین آپدیتر جی کوئری را نصب کنید و جی کوئری خودتون رو آپدیت کنید به احتمال قوی مشکلتون حل بشه اگه از تداخل جی کوئری باشه ، البته اگه افزونه هاتون و وردپرستون به روز هست .

amirkashani

کاربر عضو
دروددوست عزیز پلاگین آپدیتر جی کوئری را نصب کنید و جی کوئری خودتون رو آپدیت کنید به احتمال قوی مشکلتون حل بشه اگه از تداخل جی کوئری باشه ، البته اگه افزونه هاتون و وردپرستون به روز هست .
اتفاقا اولش هم خودم فکر میکنم مشکل از کتابخانه جی کوئری باشه اما نصب کردم و نتیجه نگرفتم مشکل از این افزونه هست که بنده به محض اینکه غیر فعال میکنم ارور برطرف میشه و مشکل حل میشه البته پیامک ووکامرس هم ارور میده که بنده حذفشون کردم

خود ووکامرس و فارسی سازش بروز هستند؟

وضعیت دیتابیس چگونه است؟

اگر مشکلتون حل نشد می تونید اطلاعات را ارسال کنید تا بررسی کنیم .

shoptahrir2

تازه وارد
سلام

من هم یکسری مشکل با تداخل افزونه ها دارم که با حذف افزونه ووکامرس فارسی همشون رفع میشه

مثلا تو انتخاب شهر و استان با افزونه های پستی تداخل داشت که با حذف ووکامرس فارسی برطرف شد

تو افزونه های مدیریت تسویه حساب هم اختلال داشت که باز با حذف ووکامرس فارسی حل شد

ولی به حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی برای ترجمه بعضی از پیام های مراحل سفارش نیاز دارم ، آیا راه حلی دارین برای رفع مشکل؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

من هم یکسری مشکل با تداخل افزونه ها دارم که با حذف افزونه ووکامرس فارسی همشون رفع میشه

مثلا تو انتخاب شهر و استان با افزونه های پستی تداخل داشت که با حذف ووکامرس فارسی برطرف شد

تو افزونه های مدیریت تسویه حساب هم اختلال داشت که باز با حذف ووکامرس فارسی حل شد

ولی به حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی برای ترجمه بعضی از پیام های مراحل سفارش نیاز دارم ، آیا راه حلی دارین برای رفع مشکل؟

برای مشکل شهر و استان (استفاده همزمان با افزونه حمل و نقل ووکامرس) کافیه تیک فعال سازی شهر ها رو از ووکامرس رو حذف کنی

افزونه مدیریت تسویه حساب. اسم انگلیسی رو بگو؟ از چی استفاده می کنی؟

بالا