تداخل ووکامرس فارسی و افزونه کوپن هوشمند

mecha79400

تازه وارد
29/5/20
9
4
3
38
تهران
jjlopshop.com
با سلام
افزونه کوپن هوشمند دارم وقتی کوپنی در سبد انتخاب می شه دیگه نمیشه حذفش کرد و حتما باید با اون کوپن مراحل خرید تکمیل شه. با بررسی متوجه شدم مربوط به تداخل با افزونه ووکامرس فارسیه. کسی راهکاری داره؟چطور میشه حلش کرد؟

• Like
Reactions: جاویدان

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,557
695
113
استان تهران
با سلام دوست عزیز
برای سهولت در رفع لطفا بخش دیباگ سایت را فعال کرده و خطای دریافتی را در همینجا اعلام کنید تا دوستان نسبت به رفع آن اقدام کنند.
موفق باشید

• Like
Reactions: arianshelf

mecha79400

تازه وارد
29/5/20
9
4
3
38
تهران
jjlopshop.com
سلام. ضمن تشکر. کمی اطلاعاتم در این زمینه کمه. مگر این جور موارد هم جز خطاها لاگ میشه؟ چطور و کجا خطای دریافتی را مشاهده کنم؟

mecha79400

تازه وارد
29/5/20
9
4
3
38
تهران
jjlopshop.com
Notice: Undefined index: parent_page in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 106 Notice: Undefined index: page_title in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 107 Notice: Undefined index: menu_title in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 108 Notice: Undefined index: capability in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 109 Notice: Undefined index: page in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 110
ضمن تشکر مجدد خطای بالا ظاهر شده در پیشخوان اما نمی دونم ارتباطی با موضوع داره یا نه

• Like
Reactions: جاویدان

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,557
695
113
استان تهران
با سلام دوست عزیز
آیا موردی که خودتان ذکر کردید یعنی فعال بودن ووکامرس فارسی و یک خرید با کوپن با افزونه مورد را انجام داده اید ؟
اگر بله که مشکلی دیده نمی شود اما اگر خیر حتما انجام دهید تا دوستان با دقت و سرعت بالاتری مشکل را حل کنند
موفق باشید