تداخل ووکامرس فارسی و افزونه کوپن هوشمند

mecha79400

تازه وارد
با سلام
افزونه کوپن هوشمند دارم وقتی کوپنی در سبد انتخاب می شه دیگه نمیشه حذفش کرد و حتما باید با اون کوپن مراحل خرید تکمیل شه. با بررسی متوجه شدم مربوط به تداخل با افزونه ووکامرس فارسیه. کسی راهکاری داره؟چطور میشه حلش کرد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای سهولت در رفع لطفا بخش دیباگ سایت را فعال کرده و خطای دریافتی را در همینجا اعلام کنید تا دوستان نسبت به رفع آن اقدام کنند.
موفق باشید

mecha79400

تازه وارد
سلام. ضمن تشکر. کمی اطلاعاتم در این زمینه کمه. مگر این جور موارد هم جز خطاها لاگ میشه؟ چطور و کجا خطای دریافتی را مشاهده کنم؟

harbiline

Edris
اینجوری
define( 'WP_DEBUG', false )
به
define( 'WP_DEBUG', true );

در wp-config.php

mecha79400

تازه وارد
Notice: Undefined index: parent_page in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 106 Notice: Undefined index: page_title in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 107 Notice: Undefined index: menu_title in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 108 Notice: Undefined index: capability in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 109 Notice: Undefined index: page in /home/jjlopsho/domains/jjlopshop.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-quick-view-premium/plugin-upgrade/lib/yit-plugin-licence.php on line 110
ضمن تشکر مجدد خطای بالا ظاهر شده در پیشخوان اما نمی دونم ارتباطی با موضوع داره یا نه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
آیا موردی که خودتان ذکر کردید یعنی فعال بودن ووکامرس فارسی و یک خرید با کوپن با افزونه مورد را انجام داده اید ؟
اگر بله که مشکلی دیده نمی شود اما اگر خیر حتما انجام دهید تا دوستان با دقت و سرعت بالاتری مشکل را حل کنند
موفق باشید

mecha79400

تازه وارد
خطای گزارش شده به پیوست

پیوست‌ها

• خطا.txt
    17.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2

mecha79400

تازه وارد
مشکل با غیرفعال کردن تیک قیمت فارسی ووکامرس فارسی حل می شود

بالا