تعریف اجناس رایگان قابل دانلود و توضیح کنار هر محصول

• نویسنده موضوع H@3!N
  • تاریخ شروع

H@3!N

تازه وارد
سلام من میخوام صفحه ی اصلی سایت وقتی اجناس میاد کنار هر محصول حجم فایل و ورژن هم زده بشه ولی اصلا این تنظیمات را نداره . من صفات هم برای محصولات انتخاب میکنم ولی کنار محصول نمیزنه . فقط اگر قیمت انتخاب بشه میزنه ! چطور باید کنار محصول توضیح یا صفات مورد نظرم را بزارم ؟

من در واقع فایلهای سایتم رایگان هست و فقط بخاطر چینش اجناس از این افزونه استفاده کردم . با این که لینک دانلود فایل هم انتخاب میکنم ولی اصلا لینک دانلود را نمایش نمیده . میخوام وقتی کاربر روی محصولی کلیک کرد در صفحه ی بعد لینک دانلودش باشه و رایگان دانلود کنه .

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام من میخوام صفحه ی اصلی سایت وقتی اجناس میاد کنار هر محصول حجم فایل و ورژن هم زده بشه ولی اصلا این تنظیمات را نداره . من صفات هم برای محصولات انتخاب میکنم ولی کنار محصول نمیزنه . فقط اگر قیمت انتخاب بشه میزنه ! چطور باید کنار محصول توضیح یا صفات مورد نظرم را بزارم ؟من در واقع فایلهای سایتم رایگان هست و فقط بخاطر چینش اجناس از این افزونه استفاده کردم . با این که لینک دانلود فایل هم انتخاب میکنم ولی اصلا لینک دانلود را نمایش نمیده . میخوام وقتی کاربر روی محصولی کلیک کرد در صفحه ی بعد لینک دانلودش باشه و رایگان دانلود کنه .

اگه فایل ها رایگانه و فقط برای چینش از این استفاده می کنید پیشنهاد می کنم بدید براتون یک پوستهطراحی کنن یا از بین پوسته های موجود یک پوسته شبه به این پیدا کنید

H@3!N

تازه وارد
خوب شاید در آینده خواستم بعضی فایلها را پولی کنم که با این افزونه میشه ولی دیگه اگر پوسته طراحی کنم مثل این فروشگاه نمیشه .

اون تغییراتی که در بالا گفتم را میشه روی این افزونه انجام بدم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید چرا کارتون رو سخت می کنید!

شما فعلا رایگان کار می کنید با یک پوسته خوب ، و استفاده از زمینه دلخواه این کار رو میتونید براحتی انجام بدید

برای محصولاتتون که در اینده "شاید" پولی بزارید میتونید از افزونه های کوچولو تر مثل Easy Digital Downloads استفاده کنید

H@3!N

تازه وارد
ببینید چرا کارتون رو سخت می کنید! شما فعلا رایگان کار می کنید با یک پوسته خوب ، و استفاده از زمینه دلخواه این کار رو میتونید براحتی انجام بدید

برای محصولاتتون که در اینده "شاید" پولی بزارید میتونید از افزونه های کوچولو تر مثل Easy Digital Downloads استفاده کنید
من با php و css و html آشنایی دارم ولی با توابع وردپرس و نحوه ی ویرایش قالب ساخت صفحه ی main آشنا نیستم .

همه چیز قالبم خوبه فقط میخوام صفحه ی اصلیش مانند این سایت بشه :

من تا حالا قالب وردپرس طراحی نکردم و قالبی هم که الان دارم اینقدر از توابع پیچیده استفاده کرده و شلوغه که یکم گیج کننده هست و نمیدونم صفحه ی مورد نظرم را چطور بسازم .

لطفا در مورد ویرایش قالب راهنمایی بکنید تا خودم دست به کار بشم چون توی نت هم جستجو کردم ولی کامل متوحه نشدم .

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
من با php و css و html آشنایی دارم ولی با توابع وردپرس و نحوه ی ویرایش قالب ساخت صفحه ی main آشنا نیستم . همه چیز قالبم خوبه فقط میخوام صفحه ی اصلیش مانند این سایت بشه :

من تا حالا قالب وردپرس طراحی نکردم و قالبی هم که الان دارم اینقدر از توابع پیچیده استفاده کرده و شلوغه که یکم گیج کننده هست و نمیدونم صفحه ی مورد نظرم را چطور بسازم .

لطفا در مورد ویرایش قالب راهنمایی بکنید تا خودم دست به کار بشم چون توی نت هم جستجو کردم ولی کامل متوحه نشدم .
شما اول قالب رو با اچ تی ام ال و سی اس اس بالا بیار به هر شکلی که دوست داری

بعد برای جایگزینی توابع سایت ها و منابع زیادی وجود داره ماشاا..

وردپرس منابع اموزشیش بی نهایته

این یک نمونه ی فارسی مثلا

H@3!N

تازه وارد
شما اول قالب رو با اچ تی ام ال و سی اس اس بالا بیار به هر شکلی که دوست داریبعد برای جایگزینی توابع سایت ها و منابع زیادی وجود داره ماشاا..

وردپرس منابع اموزشیش بی نهایته

این یک نمونه ی فارسی مثلا
بعضی از قالب ها زدن که بهینه شده برای موتورهای جستجو و ... و خیلی بهینه سازی ها و موارد دیگه .

اینا را چطور باید روی قالب بزارم ؟ این موارد را از کجا میتونم ببینم چی هست که روی قالب پیاده کنم ؟

اصلا اینا لازم هست ؟ نمیشه با تنظیمات وردپرس کدهای گوگل آنالیز و ... را بزاریم و توی قالب دستکاری نکنیم ؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
یک سری نکات تویه قرارگیری توابع هست که باعث می شه متور های جست و جو راحت تر شما رو پیدا کنن ( زیاد اطلاعات ندارم ) ولی منابع انگلیسی زیادی در این مورد پیدا می شه البته افزونه های زیادی هستن که در این راستا می تونن کمکتون کنن

tazekare

تازه وارد
من هم مثل شما در و نمیشه تغییرات دلخواه رو به سادگی بهش داد!

برای سئو و بهینه سازی وردپرس پیشنهاد میکنم این افزونه هارو امتحان کنید:

بالا