تغییر تقویم ووکامرس از میلادی به شمسی

kootlas

کاربر عضو
چطور میشه تقویم ووکامرس رو که در قسمت تاریخ*های قیمت فروش ویژه وجود داره از میلادی به شمسی تغییر داد؟ مثلاً یه جوری با wp jalali هماهنگش کرد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینو باید از طراحان jalali بخوایم. که متاسفانه هنوز کاری نکردن...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
چطور میشه تقویم ووکامرس رو که در قسمت تاریخ*های قیمت فروش ویژه وجود داره از میلادی به شمسی تغییر داد؟ مثلاً یه جوری با wp jalali هماهنگش کرد؟
دقیقا کجا ؟

میشه یه تصویر بزارین ببینم ؟

شاید بشه کاریش کرد

kootlas

کاربر عضو
وقتی میخواید یک محصول جدید در ووکامرس ایجاد کنید در قسمت "اطلاعات محصول" توی تب "اصلی" سمت راست پایین یک گزینه داره به اسم برنامه ریزی شده که اگر زوش کلیک کنید تاریخ های فروش ویژه باز میشه که همگی میلادی هستن:

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

فقط همون جا datepicker داره؟

منظورم ازین انتخاب گر های تاریخه؟

hannanstd.ir

آقا من تقریبا افزونه شمسی ساز این قسمت رو نشوتم فقط یکم خورده کاری داره که این دو سه روزه درگیرم و بعدش تموم میکنم . فقط از ووکامرس کارها خواهش میکنم اگه جای دیگه ای از ووکامرس هم از این انتخابگر ها داره لینکشو تو مدیریت ووکامرس بدن که شمسی کنم

hannanstd.ir

سلام مجدد

من تقریبا افزونه شمسی ساز این قسمت رو نوشتم فقط یکم خورده کاری داره که این دو سه روزه درگیرم و بعدش تموم میکنم . فقط از ووکامرس کارها خواهش میکنم اگه جای دیگه ای از ووکامرس هم از این انتخابگر ها داره لینکشو تو مدیریت ووکامرس بدن که شمسی کنم .

دوستان من خودم از ووکامرس استفاده نمیکنم چون فعلا به شاپ نیاز ندارم و دارم این رو برای شما آماده میکنم پس خودتون همکاری کنین و بگین دیگه کجای ووکامرس ازین تقویمها داره .

تصویر همین قسمت فروش ویژه رو هم میتونین پایین ببینین .

kootlas

کاربر عضو
دستون درد نکنه زودتر ایشالا آماده بشه که من خیلی منتظرشم!

فقط امیدوارم در تمام قسمت های ووکامرس جواب بده نه فقط بخش زمان بندی فروش ویژه

kootlas

کاربر عضو
تا اونجا که من میدونم به جز این قسمت فروش ویژه، توی صفحه ادمین محصولات اگه روی ویرایش سریع کلیک کنی اونجا هم یک انتخابگر تاریخ وجود داره که میلادی هست

بقیه قسمتا مثل صفحه ادمین لیست محصولات و... کلاً جاهایی که این تاریخ نمایش داده میشه:

- در ویجت ووکامرس

- فاکتور

-انتشار کالاها

-سفارشات

-لیست کالاها

-جزییات فروش کالا

-افزونه delivery notes برای چاپ فاکتورها

-در گزارش ووکامرس

-ویجت نمودار ووکامرس

هر چند بعضی از این قسمتا رو که گفتم از یه تاپیک دیگه برداشتم و خودمم نمیدونم کجا هستن دقیقاً اما برای من از همه مهمتر همون تاریخ فروش ویژه هست، بقیش زیاد واسم مهم نیست

hannanstd.ir

حالا اونها رو پیدا میکنم . گیر جای دیگه هست . فعلا در مورد رابط کاربریش بگین کار با اون تصویر قبلی راحت تره یا تصویری زیری ؟

تصویر قبلی ماه و سال یه منو دراپ دان دارن که میشه ماه و سال دلخواه رو انتخاب کرد اما تصویر زیر سه ماه آینده رو نشون میده و میشه با فلش چپ و راست جابجاش کرد

attachment.php

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
hanan خان. مشکل ذخیره سازی تو دیتابیس رو میخوای چیکار کنی؟باید میلادی ذخیره بشه تو دیتابیس...

hannanstd.ir

hanan خان. مشکل ذخیره سازی تو دیتابیس رو میخوای چیکار کنی؟باید میلادی ذخیره بشه تو دیتابیس...
حنّان تشدید داره : Hannan

خخخخخخخخ .

ولی حواسم به این موضوع بود و همین موضوع کلی وقتمو گرفت وگرنه یه روزه پلاگین ریلیز میشد .

خروجیش دقیقا به صورت زیر هست :

attachment.php

یعنی کاربر خیلی راحت تاریخ شمسی مورد نظرش رو انتخاب میکنه ولی اون چیزی که تو input ذخیره میشه معادل میلادی همون تاریخه .

حله دیگه ؟ مشکلی نباید پیش میاد؟

janlock

تازه وارد
داداش خصوصیت پر شده از صب میخوام پیام بدم نمیاد خالیش کن

kootlas

کاربر عضو
به نظر من اون دراپ دان بهتر هست

البته نظر شخصیم هست

هر طور خودتون صلاح میدونید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اهان. اگر اینطوره که عالیه...

به صورت پلاگین درش اوردی یا دستی و تغییرات فایل به فایل؟

hannanstd.ir

اگه منظورتون از دستی و تغییرات فایل به فایل این هست که تو سورس ووکامرس دست زدم نه اصلا به ووکامرس دست نزدم .

به صورت پلاگین هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kootlas

کاربر عضو
یه جای دیگه هم هست که تاریخ میلادی نشون میده

صفحه تسویه حساب

attachment.php

hannanstd.ir

شما از افزونه parsidate استفاده نمیکنی ؟

این قسمت ها که فقط (نشون میده) رو باید با پارسی دیت شمسی کنی

بالا