تغییر خودکار قیمت ها

vbsupport

تازه وارد
سلام

برخی از سایت ها هست که در لحظه وقتی سایت منبع قیمت را کاهش یا افزایش می دهد در سایت های ایرانی هم کم و زیاد می شود

خواستم ببینم رو ووکامرس افزونه لازم هست یا باید curlاستفاده بشه یا چی؟

سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مورد اماده ای وجود ندارد

PSCR.IR

تازه وارد
سلام

برخی از سایت ها هست که در لحظه وقتی سایت منبع قیمت را کاهش یا افزایش می دهد در سایت های ایرانی هم کم و زیاد می شود

خواستم ببینم رو ووکامرس افزونه لازم هست یا باید curlاستفاده بشه یا چی؟

سپاس
درود.

این امکان وجود دارد ! ولی برای لیست قیمت هایی که به صورت Live در حال به روز شدن می باشند، مانند : طلا - مس - آهن و ... .

لینک افزونه نمونه :

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منظور دوستمون برای یک محصول مانند تبلت و لپ تاپ است نه نرخ ارز و فلز!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
معمولا قیمت ها بر اساس دلار ثابت هست. شما میتونید قیمت دلاری رو وارد کنید ، ضریب روزانه قیمت دلار رو بزنید و یا ضریب دلخواه خودتون رو قرار بدید... اما اینکه خودکار و اتوماتیک باشه... چیزی ندیدم

vbsupport

تازه وارد
معمولا قیمت ها بر اساس دلار ثابت هست. شما میتونید قیمت دلاری رو وارد کنید ، ضریب روزانه قیمت دلار رو بزنید و یا ضریب دلخواه خودتون رو قرار بدید... اما اینکه خودکار و اتوماتیک باشه... چیزی ندیدم
فقط جهت اطلاع دوستانی که بعدا شاید همچین چیزی بخوان :

سایت هایی که Api میدن میتونین تو پیکربندی ووکامرس تو وب هوک بزنین و دستور ساخت کالا و یا تغییر قیمت و ... رو انتخاب کنین، البته برای تغییر قیمت یکم پیجیده تر هست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما اگر فروشنده هستید ، قطعا نمیخواید قیمت های دیگران رو صرفا نمایش بدید ...

و هیچ فروشگاهی تقریبا api برای قیمت هاش نمیزاره! خود زنی هست تقریبا :)

vbsupport

تازه وارد
با کمی کد نویسی که قبلا عرض کردم شما قیمت دلاری که تو سایت هست و با ضریب دلخواه خودت که براش تعریف میکنی در سایتت ثبت میکنه! پس خود زنی نیست

بفرض سایت مبدا زده 2 دلار

من وقتی دلار 3500 و بیان براش تعریف کنم 3700 موقع تبدیل قیمت پس سودمم کردم!

درسته؟

Mostafa74

کاربر عضو
با کمی کد نویسی که قبلا عرض کردم شما قیمت دلاری که تو سایت هست و با ضریب دلخواه خودت که براش تعریف میکنی در سایتت ثبت میکنه! پس خود زنی نیست

بفرض سایت مبدا زده 2 دلار

من وقتی دلار 3500 و بیان براش تعریف کنم 3700 موقع تبدیل قیمت پس سودمم کردم!

درسته؟
من افزونه ی مشابه تولید کردم که قیمت روز دلار رو از وبسایت " شبکه اطلاع رسانی اتحادیه طلا ،  جواهر و سکه تهران " دریافت میکنه و در سایت وردپرس قیمت محصولات رو تغییر میده 

شما آدرس سایتی که قصد دارین قیمت هارو ازش دریافت کنید و به ریال یا تومان تبدیل کنید و نمایش بدین رو اعلام کنید بررسی بشه

موفق باشید

hamidfarahani

تازه وارد
من افزونه ی مشابه تولید کردم که قیمت روز دلار رو از وبسایت " شبکه اطلاع رسانی اتحادیه طلا ،  جواهر و سکه تهران " دریافت میکنه و در سایت وردپرس قیمت محصولات رو تغییر میده 

شما آدرس سایتی که قصد دارین قیمت هارو ازش دریافت کنید و به ریال یا تومان تبدیل کنید و نمایش بدین رو اعلام کنید بررسی بشه

موفق باشید
سلام دوست عزیز در صورت امکان لطفا در تلگرام یه مسیج به من بدید در مورد افزونه تون سوال داشتم id telegram hamidfarahanii

vahid2018

تازه وارد

موفق باشید
سلام می شه آی دی تلگرام یا شماره تماس خودتونو ارسال کنید در تماس باشیم 

این مدل افزونه من نیاز دارم

amin_b1993

کاربر عضو
@Mohammad  خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون
ی سوال داشتم در مورد این حرفی که زدید.

میشه توی ووکامرس محصولات بر اساس قیمت تومان باشه و فقط یک تعداد از محصولات رو بر اساس دلار وارد کنم و کاربر قیمت دلار رو نبینه و بر اساس ضریب دلار و تومان قیمت رو چنج کنه.

دقت داشته باش که نمیخوام دو قیمت به کاربر نشون بده
مثلا میخوام از 500 تا محصولی که دارم 100 تاشو موقع ورود اطلاعات به دلار قیمت بدم
و وقتی بزنم قیمت دلار امروز 7500 تومنه خودش تغییر کنه این 100 تا محصولم و قیمت رو به تومن نشون بده به کاربر و قابل خرید هم باشه براش

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا