تغییر لینک "باید وارد بشوید" در دیدگاههای وردپرس

S@jj@D

تازه وارد
سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز؛

همانطور که میدونین زمانی که درج کامنت رو فقط مخصوص کاربران عضو سایت میکنین، کاربران مهمان با پیام "ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید" مواجه میشن! در حالت پیش فرض کاربر با کلیک بر روی عبارت "وارد بشوید" به صفحه لاگین اصلی وردپرس (wp-login.php) هدایت میشه! ضمن اینکه با توجه به وجود کد redirect در لینک، کاربر پس از لاگین مستقیم به همون پیجی که بوده هدایت میشه! حالا سوال بنده اینه که چطور میشه با حفظ اون کد ریدایرکت، لینک پیج لاگین دیگری رو بهش اعمال کنیم؟! اونطوری که من متوجه شدم باید تغییراتی در فایل comment-template.php موجود در wp-includes و در قسمت زیر صورت بگیره اما متاسفانه خودم نتونستم به نتیجه درستی برسم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایین، سپاس.          

کد:
<p class="must-log-in">' . sprintf(
		                              /* translators: %s: login URL */
		                              __( 'You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.' ),
		                              wp_login_url( apply_filters( 'the_permalink', get_permalink( $post_id ) ) )
		                          ) . '</p>

linuxmint

کاربر عضو
سلام

برای اینکار کد زیر رو به فایل functions.php قالبتون اضافه کنید.

add_filter( 'login_url', 'my_login_page', 10, 3 );
function my_login_page( $login_url, $redirect, $force_reauth ) {
return home_url( '/my-login-page/?redirect_to=' . $redirect );
}

با افزودن کد فوق، کاربر به جای صفحه پیش فرض یعنی wp-login.php به صفحه my-login-page هدایت میشه و بعد از ورود موفق به حساب کاربریش برمیگرده به صفحه قبل.

فقط به جای /my-login-page/ در خط سوم آیدی صفحه ورود خودتون رو جایگزین کنید، به تغییر دیگری نیاز نیست.

S@jj@D

تازه وارد
سلام

برای اینکار کد زیر رو به فایل functions.php قالبتون اضافه کنید.

add_filter( 'login_url', 'my_login_page', 10, 3 );
function my_login_page( $login_url, $redirect, $force_reauth ) {
return home_url( '/my-login-page/?redirect_to=' . $redirect );
}

با افزودن کد فوق، کاربر به جای صفحه پیش فرض یعنی wp-login.php به صفحه my-login-page هدایت میشه و بعد از ورود موفق به حساب کاربریش برمیگرده به صفحه قبل.

فقط به جای /my-login-page/ در خط سوم آیدی صفحه ورود خودتون رو جایگزین کنید، به تغییر دیگری نیاز نیست.
بسیار ممنونم از شما، البته به جای my-login-page باید slug یا همون نامک برگه قرار بگیره! باز هم ممنونم که در این زمینه بندرو یاری کردین، پاینده باشید.

linuxmint

کاربر عضو
بسیار ممنونم از شما، البته به جای my-login-page باید slug یا همون نامک برگه قرار بگیره! باز هم ممنونم که در این زمینه بندرو یاری کردین، پاینده باشید.
خواهش می کنم

بله درسته، منظورم از آیدی صفحه همون نامک برگه بود.

بالا