تغییر Encoding اسکریپت

• نویسنده موضوع s99
  • تاریخ شروع

s99

تازه وارد
با سلام

می خواستم بپرسم کسی از دوستان اطلاع داره برای تغییر Encoding اسکریپت باید چه عملی انجام داد ؟

مثلا من می خوام Encoding اسکریپت خاصی رو UTF-8 بکنم

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

jing

کاربر عضو
سلام

گر منمظورتون رادرست متوجه شده باشم

همون فایل را تونت پد بازش کن وروی save as کلیک وEncoding را بذار روی utf-8 ولی بعضی مواقع با اینکار اسکریپت بهم میریزه

راه دیگه ای که خوب جواب داده اینه که شما از طریق فرونت پیج درستش کنید مثلا کدزیر بذارید بالای کدهای همون فایل دلخواه

<head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

<meta http-equiv="Content-Language" content="fa">

</head>
اگر این کد را بالای کدها گذاشتین دیگه نمیخواد مورد اول را انجام وEncoding را بذار روی utf-8

nulledscriptz

کاربر عضو
با سلام می خواستم بپرسم کسی از دوستان اطلاع داره برای تغییر Encoding اسکریپت باید چه عملی انجام داد ؟

مثلا من می خوام Encoding اسکریپت خاصی رو UTF-8 بکنم

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید
بعضی اسکریپت ها قالب دارن ... برای این اسکریپتها باید قالب رو ویرایش کرد و همون چیزی که jing گفت انجام بدی

kasraa

کاربر عضو
بعضی اسکریپت ها قالب دارن ... برای این اسکریپتها باید قالب رو ویرایش کرد و همون چیزی که jing گفت انجام بدی
اینطوری که شما میگین خیلی طول میکشه تا بخواین همه فایلاشو تغییر بدین

یه برنامه ای هست که یه تعداد فایل یا پوشرو میدی خودش encod میکنه

اسم برنامه یادم نیست توی vip پی سی ول دیدم

اگر تونستم میزارمش برای دانلود

homayon574

کاربر عضو
عزیز اون نرم افزاری که شما میگید فکر کنم برای کد کردن اسکریپت ها برای دزدیده نشدن اون اینکدی که شما میگید فرق داره اما اگر حوصله تغییر تمام فایل ها رو نداری میتونی توی فایل httacces سایتت utf-8 رو بزاری یعنی این اینکدو پیش فرض سایتت کنی خواستی کئدشو بهت میدم

jing

کاربر عضو
اینطوری که شما میگین خیلی طول میکشه تا بخواین همه فایلاشو تغییر بدینیه برنامه ای هست که یه تعداد فایل یا پوشرو میدی خودش encod میکنه

اسم برنامه یادم نیست توی vip پی سی ول دیدم

اگر تونستم میزارمش برای دانلود
ببیند اصولا اسکریپت را روی utf-8 گذاشتن برای چی هست برای اینکه با زبان فارسی سازگار بشه هیچکس که نمیادهمه فایلهارا ویرایش کنه اون فایلی که برای کاربر نمایش میده که معمولا فایل اصلی یا ایندکس اسکریپت هست یکی دوتا فایل میخواد این کد درونش بذاری بقیه اش که لازم نداره من تا حالا چندین اسکریپت را با همین روش سازگار کردم!!!!؟؟ صلاح مملکت خویش ...خسروان دانند

بالا