تنظیمات صحیح برای کش برای وو کامرس؟

shahinrm

تازه وارد
با سلام خدمت کارشناسان محترم  پرشین اسکریپت 

من یه سوال خیلی ضروری داشتم ازتون ، اونم اینکه بعد نصب افزونه سوپر کش بعد از افزودن به سبد خرید و بعد حذف اون محصول دوباره میخوای به سبد بفرستی قرار نمیگیره که با غیر فعال کردن افزونه سوپر کش حل میشه میخواستم ازتون یه آموزش جامعه برای نصب و نحوه تنظیمات افزونه کش کنار ووکامرس رو بهمون یاد بدین که درست کار کنه من نهایت تشکر رو دارم که به همه سوالات در اسرع وقت جواب دادین.

shahinrm

تازه وارد
با سلام خدمت کارشناسان محترم  پرشین اسکریپت 

من یه سوال خیلی ضروری داشتم ازتون ، اونم اینکه بعد نصب افزونه سوپر کش بعد از افزودن به سبد خرید و بعد حذف اون محصول دوباره میخوای به سبد بفرستی قرار نمیگیره که با غیر فعال کردن افزونه سوپر کش حل میشه میخواستم ازتون یه آموزش جامعه برای نصب و نحوه تنظیمات افزونه کش کنار ووکامرس رو بهمون یاد بدین که درست کار کنه من نهایت تشدکر رو دارم که به همه سوالات در اسرع وقت جواب دادین.
من ازتون خواهشمندم به این سوالم جواب بدین ، و چرا باید لود سنگین داشته باشم تو فروشگاه زیر :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

وقتی دارید از یه سرور انجنین ایکس یا لایت اسپید استفاده می کنید بهتره از افزونه کش استفاده نکنید چون دوباره کاری میشه برای مرورگر پس باعث کندی میشه . اگر مشکلی در افزونه سوپر کش دارید و برگه ای ناخواسته غیر فعال میشه بهتره در لیست استثنا ها قرارش بدید تا کش نشه ضمنا افزونه سوپر کش رو بهتره در حالت یا php یا httasscc قرار بدید تا اینجوری سرعت و فراخوان بالاتر باشه . فعال کردن حالت cdn هم میتونه باعث سرعت بیشتری بشه و همچنین پریلود

ضمنا سرعت سایت شما در همین لایت اسپید بسیار خوبه پس نیازی به افزونه کش ندارید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahinrm

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

وقتی دارید از یه سرور انجنین ایکس یا لایت اسپید استفاده می کنید بهتره از افزونه کش استفاده نکنید چون دوباره کاری میشه برای مرورگر پس باعث کندی میشه . اگر مشکلی در افزونه سوپر کش دارید و برگه ای ناخواسته غیر فعال میشه بهتره در لیست استثنا ها قرارش بدید تا کش نشه ضمنا افزونه سوپر کش رو بهتره در حالت یا php یا httasscc قرار بدید تا اینجوری سرعت و فراخوان بالاتر باشه . فعال کردن حالت cdn هم میتونه باعث سرعت بیشتری بشه و همچنین پریلود

ضمنا سرعت سایت شما در همین لایت اسپید بسیار خوبه پس نیازی به افزونه کش ندارید

موفق باشید
من میخوام بدونم که روی سرور ایرانی بذارم بهتر میشه یا نه ؟

و اینکه افزونه سوپر کش اون قسمت استثناش کجاست ؟ w3 total داره آیا اونم داره ( سوپر کش ) ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

قسمت استثنا میشه Exclude فکر کنم در افزونه سوپر کش وردپرس میشه زیر جایی که این نوشته هست.

Add here those filenames that can be cached, even if they match one of the rejected substring specified above

داخل کادر باید دستور مرتبط به کارت رو قرار بدی

موفق باشی

shahinrm

تازه وارد
سرور ایرانی هم میتونه تاثیری داشته باشه مهندس ؟

ببخش خستت کردم با سوالام

shahinrm

تازه وارد
این نتیجه واقعا نمیدونم چیه 

باورتون میشه مهندس دوبرابر این رو هم نمیده سایت من ؟

مشکل چیه ؟

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
سرور ایرانی هم میتونه تاثیری داشته باشه مهندس ؟

ببخش خستت کردم با سوالام
با سلام

دوست عزیز

سرور ایران  می تونه تاثیر داشته باشه چون فاصله کم میشه ولی هزینه ها میره بالا البته حتما جایی با کیفیت و آزمون پس داده وگرنه نابود میشی .

درمورد سوال دوم این عکس که گذاشتی یعنی سایتت در حالت فوق العاده هستش و انتشار بیشتر داشتن یعنی باید بری تو حالت html که نمیشه اینجوری سایت داشته باشی اگر تست تازه این رو نشون میده پس وضعیت خوبه و دنبال سنگین ترش نباش ولی اگر فکر می کنی کندی و سرور خارج از کشور هست باید بررسی کنی ببینی پینگ IP سرورت از داخل ایران چقدر هستش .

موفق باشی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا پشت سر هم تاپیک نزنید...

مشکلی در سرعت شما مشاهده نشد!

ولی سعی کنید از افزونه های کش حرفه ای استفاده نکنید. تداخل زیاد پیش میاد

بالا