تنظیمات فروشگاه انلاین

imanbnd

تازه وارد
سلام
بنده دوتا سوال داشتم میخواستم دوتا بخش رو در ووکامرس یا همون فروشگاه هم فعال کنم ولی هرچی گشتم تو نت پیدا نکرد
1 - میخوام فروشگاه هم رو تنظیم بکنم برای سفارش های بالای 50000 هزار تومن هزینه ارسال رایگان باشه و نمیدونم با کدوم افزونه باید انجان داد و چگونه ؟
2- میخوام برای سفارش های کمتر از 300 تومن پرداخت درب منزل داشته باشم و بیشتر از این مقدار فقط سفارش انلاین باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی

masoudnkh

تازه وارد
سلام
برای سوال اولتون:
1- وارد پیکربندی ووکامرس بشین
2- وارد تب حمل و نقل بشین
3- دکمه افزودن ناحیه حمل و نقل را بزنید
4- در قسمت مناطق ناحیه ها ، میتونید بنویسید ایران و تمامی استان ها و شهرهای ایران رو اضافه کنید تا خرید 500 هزار، تحویل رایگان داشته باشند یا شهر های مختلف رو انتخاب کنید مانند اصفهانف تهران، شیراز و ...
5-زیر قست 4، در قسمت روش های حمل و نقل، دکمه افزودن روش حمل و نقل را بزنید و سپس در پنجره بازشده، نرخ ثابت رو به حمل و نقل رایگان تغییر بدین و دکمه افزودن روش حمل و نقل را بزنید تا ذخیره بشه.
6- سپس روش حمل و نقلی که اضافه کردید رو ویرایش کنید و در قسمت " نیازمند حمل و نقل رایگان..." ، گزینه کمترین میزان مبلغ سفارش را انتخاب کنید و سپس در کادری که زیرش باز میشه 500000 رو وارد کنید( اگر واحد فروشگاهتون به ریال هست 5000000 وارد کنید) و سپس ذخیره تغییرات رو بزنید و تمام
از این پس هر فرد خرید بالای 500 هزار تومن ، تحویل رایگان داره

سوال دومتون تا جایی که من اطلاع دارم این امکان نیست، به جز اینکه افزونه ای وجود داشته باشه که بنده بی اطلاعم

بالا