تنظیمات ووکامرس

aliomidi300

تازه وارد
با سلام خدمت تمامی هموطنان و دنبال کنندگان وبسایت بزرگ پرشین اسکریپت
من چند تا عرض داشتم و در ای مورد خواهشن راهنمایی بفرمایید و اینکه بحث شکل بگیره و اگر کسی هم مثل من به مشکل خورده بتونه مشکلش رو برطرف کنه

اولین مشکلم در مورد موجودی انبار هست
قبلاً وقتی کسی کالایی میخواست خرید کنه کنار محصول روی تعداد وقتی تعداد رو به سمت بالا میبرد تا جایی که انبار موجود بود بالا میرفت مثلا من یک هندزفری رو تعداد 10 عدد موجود دارم و وقتی مشتری فلش به سمت بالا رو کلید میکرد تا تعداد بالا بره تا ده بیشتر نمیرفت و مثلا یازده نمیشد چرا که موجودی انبار تا ده کالا بود اما الان تا هرچقدر که بخوای میره بالا اما روی سبد خرید که کلید میکنه اون بالا مینویسه این کالا فقط ده عدد موجوده و شما نمیتونین به سبد خرید اضافه کنین خوب این باگ بزرگی هست.

دومین مشکل در مورد محصولات متغیر هست مثلا من یک قاب گوشی دارم که سه رنگ زرد - مشکی و سفید موجوده و متغیر تعریف میکنم و اومدم از افزونه انتخاب رنگ به اسم JC WooCommerce Advanced Attributes استفاده کردم خوب این افزونه واقعا بسیار عالی کار میکنه اما مشکلاتی هم داره مثلا یکی از بزرگترین مشکلاتش اینه مثلا من قاب گوشی که سه رنگ داشتم یکرنگش رو تموم کردم مثلا زرد متاسفانه رنگ زرد غیر فعال میشه کلا یعنی مشتری نمیتونه روش کلیک کنه حالت سیاه هست و موس کلیک نمیخوره اما روی مشکی و سفید میخوره و قیمت رو میزنه اما رو زرد اصلا کلیک نمیخوره !! خوب چیکار کنیم که روی زرد هم کلیک بشه و بنویسه ناموجود

سومین مشکل اینه تو کاتالوگ محصولات چرا انتخاب رنگ نیست و فقط وقتی صفحه رو باز میکنی محصول میاد (عکس رو ضمیمه کردم متوجه بشید - این سایتی هست که تو کاتالوگ محصول یعنی قبل از اینکه روی محصول اصلی کلید بشه و مجموعه محصولات باز شده تو همونجا رنگها هم نشون میده ) اما برای بنده با این حال که از افزونه WooCommerce Advanced Attributes استفاده کردم فقط تو خود محصول رنگها مشخص میشه

چهارمین مشکل مربوط به محصولات ناموجود در انتهای لیست هست که خوب کدش رو باید در فانکشن قالب قرار داد و این خوبه اما بعد از هر بروزرسانی قالب این تنظیمات میپره و مجدد باید کد گذاشت .
لطفاً دوستان معلوماتتون رو انتقال بدید و انشالله پایدار باشید . با تشکر

پیوست‌ها

• 2019-05-21_015225.jpg
    2019-05-21_015225.jpg
    86.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا