تولید صفحه فرم دقیقا مانند نسخه کاغذی

Genius_Boy

تازه وارد
سلام
من میخوام قرارداد هام رو ببرم روسایت
دنبال یک افزونه ای هستم که دقیقا شکل قرارداد کاغذی رو بتونم توش دربیارم و بخش هایی که نیاز به ورود یا انتخاب اطلاعات ( مثل تاریخ) داره رو پر کنم
فرم گراویتی این کار رو انجام میده اما هر فیلد رو میبره تو یکی خط مجزا
ولی ممکنه من توی یک خط 10 تا فیلد داشته باشم
مثل متن زیر:
اینجانب ........ با شماره شناسنامه ....... صادره از ........ متولد ....... و کد ملی ........ به عنوان خریدار .......

دقیقا همچین چیزی رو بتونه توی صفحه ایجاد کنه
کسی میتونه راهی بمن پیشنهاد بده؟
ممنونم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
فرم سازها به دلیل اینکه مجبور هستند از قواعد ریسپانسیو استفاده کنند و همه کاربران از موبایل تا رایانه را تحت پوشش داشته باشند به این شکل عمل می کنند. اگر شما همین یک خط نوشته را در حال موبایل ببینید به خط های بعدی می رود. شما نباید کاغذ را با این فرم ها یکسان کنید . زیرا شما چند چیز را نادیده می گیرید مثلا اندازه اسم کد ملی صادره متولد بسیاری از اینها اگر بخواهند آنلاین پر شوند قطعا همین اندازه نخواهند بود در قراردادهای کاغذی هم به همین شکل است همه اینها در یک خط قرار نمی گیرند زیرا برخی اسامی و نام و فامیل وقتی ثبت بشوند گاهی نصف صفحه لازم است یا زیر خط می رود.
چیزی که مهم است اینست که شما باید برای خودتان مشخص کنید قرار است فرم دیجیتال یا فرم کاغذی؟ خروجی دیجیتال باشد یا کاغذی . بطور مشخص شما می توانید یک فرم دیجیتال مرسوم داشته باشید ولی خروجی چاپ به شکل کاغذی باشد .
مخزن وردپرس را بگردید پر از فرم سازهایی به این شکل است که خروجی به صورت pdf یا حتی ورد یا قابل استفاده در آفیس می دهند
موفق باشید

بالا