ثابت شدن تعداد ایندکس

hamid_00a

کاربر عضو
سلام مدتی هست سایت من ایندکس نمیشه قبلا خیلی خوب ایندکس میشد ولی الان هی کم و زیاد میشه الان 1 هفته ای هست روی 9 هزار خورده ای مونده گاهی هم به 10 هزار میرسه ولی باز میاد روی 9 هزار علتش چیه؟ چرای اینجوری شده

من مطلب رو وقتی روی سایت میزارم کمتر از 2 دقیقه وقتی همون عنوان رو سرچ میکنم برام تو گوگل میاره ولی چرا ایندکسام زیاد نمیشه؟

قبلا یه سایتی بود میرفتی توش و امار کای سایت رو میداد که چند صفحه ایندکس داری بین موتور های جستجو پیج رنک رتبه الکسا و ... رو میداد کسی میدونه اسم سایتش چیه هرچی سرچ میکنم پیداش نمیکنم

ممنون میشم راهنمایم کنید

ممنون

anet311

کاربر عضو
1) یا پست های جدیدت به درد نمیخوره و ممکنه کپی باشه .

2) یا ممکنه تو سایتت رو مرتب اپدیت نمیکنی .

بذار بگم گوگل چی کار میکنه

گوگل با ربات و سرور هاش ، اولین بار اسم یک سایت رو ایندکس میکنه . بعد از 48 ساعت دوباره سر میزنه به سایت.

اگر مطلب جدیدی بود . سعی میکنه سری بعد زود تر بیاد . مثلا 24 ساعت بعد.

تا اینکه....

تو مثلا هر روز ساعت 5 ده تا مطلب میریزی . گوگل عادت میکنه که هر روز ساعت 5 بیاد تا سایت رو کراول کنه و لینک جدیدت رو ثبت کنه.

این کار خوبه که تو هر روز نزدیک ساعت 5 مطلب جدیدی بریزی.

کلا باید مرتب باشی هر ساعت مثلا هر روز . دو روز در میون . سه روز درمیون .در هر صورت باید مرتب باشی.

گوگل هم حق داره ، چون که نمیتونه میلیون ها سایت رو هر لحظه کراول کنه . ور شکست میشه . چون کلی سرور میخواد .

اون عدد هارو جدی نگیر .

حالا مگه مطمعنی لینکت رو اد نمیکنه حداکثر در عرض یک روز یا هفته (بسته به مطالب مذکور) باید اد کنه .؟

خود لینک رو تا حالا سرچ کردی ؟

hamid_00a

کاربر عضو
من حداقل روزی 25 تا مطلب میزارم روی سایت کدوم لینک هارو سرچ کنم؟ من عنوان مطلب رو سرچ میکنم میاره تو گوگل

اپدیت سایت بین بازه های زمانی متفاوتی هست بهتره روی یک ساعت مشخص متمرکز شم مثلا همون 5 بهتره نه؟

anet311

کاربر عضو
خوب حالا که مطالب روزانه میریزی گوگل هر لحظه تو رو ایندکس میکنه . مشکلی نیست .

اخرین مطلبی که مثلا دو ساعت پیش ریختی رو الان سرچ کن ببین واست میاره ؟

اگر بیاره یعنی ایندکس کرده .

یا لینک مطالب دیروز رو هم این جور جستجو کن .

یا اصلا ادرس بده من بگردم واست .

hamid_00a

کاربر عضو
من همین الان مطلب گذاشتم لینک و عتوان رو سرچ کردم کمتر از 3-4 دقیقه تو گوگل اوردش خوب الان که اینجوره چرا وقتی از دستور site:site:.com استفاده میکنم تعداد ثابت هست یا کم میشه یا زیاد؟

anet311

کاربر عضو
پس مشکلی نیست . ایندکس میکنه تو رو .

به این اعداد توجه نکن .مشکلات علمی و فنیه .

مثلا روتر ها و آی پی ها و سوییچینگ هایی که اینترنت رو شکل دادن ، و سیستم جهانی کش ، و سرورهای مختلف گوگل در دنیا ، هماهنگ سازی اینها خیلی پیچیده است ، و گاهی خطایی ظاهری کوچیک مثلا تو همین اعداد طبیعیه .که به خاطر کش هست.

یکی از آی پی های گوگل . جالبه . شاید به دردت خورد

گود لاک :54:

بالا