جایگزین مناسب برای وردپرس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdi66

کاربر عضو
سلام دوستان من به خاطر اینکه وردپرس از چند دامین بصورت همزمان پشتیبانی نمیکنه می خوام به یک سیستم دیکه نقل مکان کنم که این قابلیت رو داشته باشه و همچنین سئو خوبی داشته باشه

اخه سایت من چیز میشه بخاطر همین مولتی دامین بودن برام مهمه و از نیوک هم خوشم نمیاد چون از سئوی خوبی بهره نمی بره!

شما چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید؟

mahdiali35

کاربر عضو
یعنی چی که وردپرس از چند دامین بصورت همزمان پشتیبانی نمیکنه؟؟؟؟

شما چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید؟
:) جوملا :) چون هم ماژول و کامپوننت زیاد داره هم قالب و هم سئوی خوبی داره...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Amir-Bahador

تازه وارد
نیوک 8.3 جدید ترین ورژن با امکانات کامل وباور نکردنی جوملا بیشتر ماژول ها و کامپونتت هاش پولی هست ولی نیوک رایگان هست

mahdiali35

کاربر عضو
جوملا بيش از 6500 تا ماژول داره كه اكثرا رايگان هست( البته اين تعداد تنها تعدادي هست كه تو سايت joomla.org ثبت شده)

جوملا در حال حاضر يك ميليون توسعه دهنده داره

mahdiali35

کاربر عضو
منظورتون نمایش آخرین ارسال ها در جوملا هست؟؟؟

mahdi66

کاربر عضو
منظورتون نمایش آخرین ارسال ها در جوملا هست؟؟؟
منظورم اینه وقتی یک یوزر توی یکی از سیستم ها ثبت نام میکنه توی اون یکی هم ثبت میشه؟

یا اینکه میشه یه پل بین این دو سیستم زد مثل wordbb که بین mybb و wordpress پل میزنه و کارش اینه که هر پستی که تو وردپرس ارسال میشه یک پست با همون عنوان تو مای بی بی هم ایجاد میشه!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ولی وردپرس با نصب افزونه قابلیت پشتیبانی از چند دامنه رو داره

mahdi66

کاربر عضو
ولی وردپرس با نصب افزونه قابلیت پشتیبانی از چند دامنه رو داره
محمد جان من الان از دامین میرور استفاده میکنم خوب هم جواب میده ولی با سایت مپ مشکل دارم

آخه وقتی یکی از آدرسهای سایت بسته میشه (چیز میشه) قالب سایت بهم می ریزه اونوقت مجبوری دامین اصلی وردپرس رو تغییر بدی و سایت مپ هم با دامین اصلی ساخته میشه که این باعث میشه یه مدت یکبار سایت مپ تغییر کنه که خیلی بده!

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
بنظرم وردپرسس بهترینه

از لحاظ امنیت،سئو

افزونه مولتی دامین بود فکر کنم

این بدرتون میخوره

nulledscriptz

کاربر عضو
اولا کی گفته وردپرس از مولتی یوزر استفاده نمیکنه دوما کی گفته که برای استفاده از مولتی دامین به افزونه نیاز هست ؟ توی نسخه های جدید با افزودن یک خط کد ساده این قالیت رو میشه فعال کرد . اگر لازمه تا آموزشش رو ارسال کنم توی سایت

mahdi66

کاربر عضو
اولا کی گفته وردپرس از مولتی یوزر استفاده نمیکنه دوما کی گفته که برای استفاده از مولتی دامین به افزونه نیاز هست ؟ توی نسخه های جدید با افزودن یک خط کد ساده این قالیت رو میشه فعال کرد . اگر لازمه تا آموزشش رو ارسال کنم توی سایت
من که اصلا حرفی از مولتی یوزر نزدم!

اما شما آموزش مولتی دامین رو بده که در به در دنبالشم

خیلی ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا